18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
razak 2020-05-28, 17:29 59
biedny... w chuj go pewnie teraz kolano nakurwia przez niewygodnego murzyna
Zgłoś
Avatar
sqnk 2020-05-28, 17:29 12
ten drugi wyglada jakby byl z zespolem ..
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-05-28, 17:30 5
phrontch napisał/a:

o tym mówi teraz cała Ameryka


Tak to zlewaczeni z bandą ciemnych nierobów chcieli by "cała Ameryka" mówiła...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-05-28, 17:34 4
Najważniejsze, to nie pobrudzić sobie rąk
Zgłoś
Avatar
freaky 2020-05-28, 17:35 4
A jednak pewne rzeczy pozostają niezmienne w USA W tle słychać obrońców praw zwierząt, a panowie niewzruszoni. Tylko u nas praca policji źle się kojarzy.
Zgłoś
Avatar
ksamilian 2020-05-28, 17:42 13
Poproszę o całą interwencję, a nie wycinek.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-05-28, 17:59 7
Nie wiem, skąd to określenie "asfalt"? Jest znacznie ciemniejszy.
Zgłoś
Avatar
L................Z 2020-05-28, 18:02 14
Murzyn nie odklepal to policjant myslal, ze bawia sie dalej
Zgłoś
Avatar
Alan101 2020-05-28, 18:05 1
Tak właśnie wybuchła wojna domowa w Ameryce.
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-05-28, 18:05 98
"Floyd siedział w samochodzie i według policji miał się z nimi szarpać, gdy ci prosili, żeby z niego wyszedł. Film z kamery monitoringu wskazuje jednak inny przebieg zdarzeń. "
Jeżeli faktycznie film z monitoringu wskaże na coś innego i to, że nie stawiał oporów, to było to morderstwo. Do tego typ podrabiał banknoty, jakiś zwykły cwaniaczek/złodziejaszek. Niezależnie od sadolowych kozaków, czekam, aż spotka to wasze matki, gdy trafi się jakiś śmieć w policji z zadatkami dyktatora. Przypierdoli waszej matuli w pusty sagan za brak maski i wtedy powiem tak: jebał was pies i waszą matkę. A ojca razem z wami do wora i do rzeki. Sadolowo, co nie?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-05-28, 18:07
satariel napisał/a:

Do tego typ podrabiał banknoty, jakiś zwykły cwaniaczek/złodziejaszek.



Zobacz sobie ile ci grozi za fałszerstwo

A poza tym to coś mi się wydaje, że nie o uduszenie chodzi, ale zablokowanie dopływu krwi do mózgu?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-05-28, 18:11 19
satariel napisał/a:

czekam, aż spotka to wasze matki, gdy trafi się jakiś śmieć w policji z zadatkami dyktatora. Przypierdoli waszej matuli w pusty sagan za brak maski i wtedy powiem tak: jebał was pies i waszą matkę. A ojca razem z wami do wora i do rzeki. Sadolowo, co nie?



Łap piwko zgrywusie. Dawno tak się nie uśmiałem.
Zgłoś
Avatar
roman970227 2020-05-28, 18:17 8
Ta już uwierzę, że mówi o tym cała Ameryka chyba raczej czarne społeczeństwo. Nie żal mi murzyna i go nie bronię ale bez powodu go na glebę nie dali... Ale przyznam że panowie z policji też niezłe zjeby. Wiedzieli, że są nagrywani to mogli chociaż czarnucha w komisariacie udusić tak to by nie było dowodów przeciwko policji
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-05-28, 18:29 59
phrontch napisał/a:

Kolejny niewinny murzyna...



Z tego co czytałem, to chciał zapłacić fałszywym czekiem.... czyli można zajebać gościa...
Sobie tak śmieszkujemy, że murzyn...
Nie mam uwag, jak ktoś nie słucha poleceń USpolice, czy czarny, czy biały. Jak nie odrzuca noża, giwery, to mając świadomość zasad w USA prosi się o kulkę.
Ale tutaj facet, pewnie zasługujący na odsiadkę, zostaje uduszony przez gliniarza. Póki co, jest podejrzanym, nie winnym.
Każdego podejrzanego mamy mordować? Ja wiem, sadistic, tutaj czarny = wiadomo, ale tak serio, tak ma działać policja???
Dla mnie psy do odjebania.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie