18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
JebakLeśny 2012-11-08, 14:05 37
Murzyny dotarły do Stanów zjednoczonych i po tych wszystkich latach dalej biegają obwieszeni łańcuchami
Zgłoś
Avatar
nielogiczny 2012-11-10, 11:41
he? poziom ponizej niemowlecego
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-11-10, 11:41 1
nie potrafił spierdolić od siatki, to ma
Zgłoś
Avatar
cinoslav 2012-11-10, 11:54 2
To były największe pizdy, które albo dały się złapać w siatkę na własnym podwórku, albo wódz sprzedawał ich za paczkę fajek, bo i tak nie miał by z nich większego pożytku! -Fred
Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-11-10, 12:25 1
nielogiczny napisał/a:

he? poziom ponizej niemowlecego



Co ty gadasz, przepiękne widoki afrykańskich wybrzeży, jak dla mnie duży realizm. Te krajobrazy mają jakiś urok, spójrz na słońce jaka piękna kreska. Jako osoba znająca się na sztuce porównałbym do obrazów Nikifora.

Zgłoś
Avatar
mrwieszkto 2012-11-10, 12:36
JebakLeśny napisał/a:

Murzyny dotarły do Stanów zjednoczonych i po tych wszystkich latach dalej biegają obwieszeni łańcuchami



Właśnie dlatego je noszą, dlatego też noszą nisko spodnie, bo gdy byli więzieni odbierano im paski aby się nie powiesili w areszcie. Nie zabłyszczałeś zbytnio mój drogi.
Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-11-10, 12:40
mrwieszkto napisał/a:



Właśnie dlatego je noszą, dlatego też noszą nisko spodnie, bo gdy byli więzieni odbierano im paski aby się nie powiesili w areszcie. Nie zabłyszczałeś zbytnio mój drogi.



Nope, co prawda gacie w dole wywodzą się z więziennej subkultury, ale nie chodzi tu o pasek. W USA w pierdlu gacie w dole oznaczały cwela. Opuszczone w dół miały informować, że taki osobnik za drobną opłatą jest gotowy do jebania, poszukaj na necie, znajdziesz na pewno.
Zgłoś
Avatar
xoludus 2012-11-10, 13:06
electricretard polecam cala jego tworczosc!
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-11-10, 13:20
Co to do kurwy niby jest sheit? Miało chyba być shit, w ostatnim obrazku.
Zgłoś
Avatar
wojtessky 2012-11-10, 13:31 2
Tak naprawdę niewolnictwo to najlepsze co się murzynom przytrafiło. Tak dalej by tkwili w Afryce i polowali kamieniami na antylopy żyjąc w epoce kamienia łupanego(bo na tym etapie się zatrzymał rozwój Afryki)
Potomkowie biednych uciskanych niewolników mają teraz równe prawa z białymi i socjal na całym świecie, a potomkowie wolnych murzynów dalej giną z głodu lub w waśniach plemiennych
Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2012-11-10, 15:17 3
Zgłoś
Avatar
Kukła 2012-11-10, 18:00 2
moze ktoś podrzucić linka do innych komiksów z shiiiiiiiit bo kurwa jestem upośledzony i nie moge znaleźć a wiem ze było kilka

Zgłoś
Avatar
JebakLeśny 2012-11-10, 21:12
mrwieszkto napisał/a:



Właśnie dlatego je noszą, dlatego też noszą nisko spodnie, bo gdy byli więzieni odbierano im paski aby się nie powiesili w areszcie. Nie zabłyszczałeś zbytnio mój drogi.



fryca88 napisał/a:



Nope, co prawda gacie w dole wywodzą się z więziennej subkultury, ale nie chodzi tu o pasek. W USA w pierdlu gacie w dole oznaczały cwela. Opuszczone w dół miały informować, że taki osobnik za drobną opłatą jest gotowy do jebania, poszukaj na necie, znajdziesz na pewno.



Znawcy czarnuszej "kultury" się znaleźli
Zgłoś
Avatar
Hereticus 2012-11-10, 22:19
@Jebak Leśny
Murzyny nie dotarły tylko je przywieźli skurwysyny, a to jest znacząca różnica...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie