18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
Avatar
geminisaga 2014-10-11, 15:52 9
Kurwa ogladam, ogladam i jak zrobilo sie naprawde ciekawie to film sie skonczyl:/ skoro tak spierdalali to musialo srogo poerdolnąć
Zgłoś
Avatar
paralyse 2014-10-11, 15:59
3:00 a reszta już do bani filmik się kończy.Chyba że tylko tyle odzyskali z nagrania bo był to ich ostatni film
Zgłoś
Avatar
Deprechamurowana 2014-10-11, 16:03 5
Naboje od :
pl.wikipedia.org/wiki/Karabin_maszynowy_DSzK

A granat to :
pl.wikipedia.org/wiki/Granat_RGD-33

A co do rozbierania tej amonicji to nie widze tutaj nic niesamowitego ponieważ takie rozbieranie naboi jest jak najbardziej bezpieczne i trzeba jedynie uważać, aby nie zbić spłonki która znajduje się u podstawy
Jestę ekspertę.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2014-10-11, 18:35 4
Ktoś mi pokaże gidze oni tutaj niewybuch rozbierają ? Bo ja jedynie od deszki pestki widzę całe

jak już od nich wrzucałeś, to wrzucaj konkretnie....
Tutaj rozbieranie s miny i wykręcanie pierdolnika z ogórków
Zgłoś
Avatar
R................s 2014-10-11, 18:39 3
kurwa.. idziesz do lasu na grzyby a wracasz z koszykiem naboi
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-11, 19:02
Granat jest rozbrojony więc chuj wie, czy sami rozbierali. Naboje to mogą być NIEWYAPAŁY, ale i tak nie widać czy spłonka zbita, zbyt zaawansowana korozja. A trotyl tak ułożony to się mógł najzwyczajniej spalić. Nic więcej.
Zgłoś
Avatar
Qweascz 2014-10-11, 19:12
oooo coś tam wiem o tych sprawach ale że w tej amunicji jako ładunek miotający była nitroceluloza to się trochę zdziwiłem. Co do wypowiedzi Pana wyżej, oni tam przypadkiem nie włożyli zapalnika? Bo tu się zgodzę normalnie ułożony trotyl bez mocnego impulsu nie detonuje. Większa ilość sama by się rozpędziła a te kilkadziesiąt gram fajnie by się paliło.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2014-10-11, 19:29
quartz75,
naboje nie wypały, no ciekawe ciekawe...trafiał się jeden na 1000 który był zamoknięty czy coś a nie kurwa większa ilość
"trotyl tak ułożony" no kurwa geniuszu trotyl jak nie jest szczelnie zamknięty i jest dostęp powietrza to się kurwa jedynie spali....
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-11, 21:04
Czego nie zrozumiałeś?
1. Naboje nie mogą być NIEWYBUCHAMI, mogą być NIEWYPAŁAMI. Ciężko to tak zrozumieć?
2. W dupie mam studiowanie, powiększanie filmiku, żeby sprawdzić czy to NIEWYPAŁY czy najzwyczajniej niewystrzelona, porzucona amunicja.
3. Granat jest rozbrojony więc nie jest to niewybuch. A jeśli był i go rozbrajali wcześniej to są idiotami. Ja widziałem bez zapalnika od razu.
4. Trotyl tak ułożony i podpalony "paliwem turystycznym" się zacznie spalać i nic więcej. Ewentualnie na koniec pierdyknie podłożony od spodu zapalnik i rozsypie większość kawałków bez zdetonowania ich.

Czego ty kurwa nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi? Jesteś tak ograniczony, że nawet nie rozumiesz tego, iż ja się odnoszę do tytułowego filmu z tej wrzuty? Tego co tam dorzuciłeś nawet nie zamierzałem oglądać.

@Qweascz - skąd wziąłeś nitrocelulozę? To jest proch nitrocelulozowy, granulowany. W amunicji niższych kalibrów występuje w postaci płatków, przy większych właśnie w postaci takich wałeczków.
Zgłoś
Avatar
OHMP 2014-10-11, 22:24
Takie coś to w wakacje z kuzynami na wsi robiliśmy jak po 15 lat mieliśmy, z wykrywaczem metali nad dolinę rosudy się pozbierało koło 100 ammo od mauzera czy też nosina kilka granatów robiło się lont z trotylu i BUM...

gdzieś na starym kompie mam filmik nawet z wybuchem, ale to jest tak błaha sprawa że nawet nie chce mi się go szukać..
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2014-10-11, 22:36 2
quartz75,
hemoroidy to ci kurwa chyba na ziemie wyleciały tak dupę napiąłeś
pierdolisz smenty, że aż żal kurwa...niewypały kurwa pajacu jebany ty myślisz, że amunicję to kurwa produkowali tak felerną, że miały się trafiać twoje niewypały w takiej ilości ? to kurwa lepiej kamieniami było by rzucać. Trafiał się jeden na kurwa kilkaset sztuk w taśmie raz na rok, chyba że amunicja leżała długo w wilgoci. Tam gdzie szedł front tego gówna leży cała masa, bo nikt tego nie zbierał. Ale nie, tutaj zawsze się znajdzie jakiś pierdolony pajac który w dupie był i gówno lizał i musi wydalić swoje "mondrości" bo sąsiad kuzyna szwagra mu tak powiedział.
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-11, 23:53 2
Ale wytłumacz mi coś. Czy ty na serio jesteś idiotą, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

GDZIE JA KURWA DEBILU TWIERDZĘ, ŻE TO WSZYSTKO BYŁY NIEWYPAŁY? Ty debilu skończony, sam ze sobą rozmawiasz i się utwierdzasz w przekonaniu, że to co pierdolisz jest wielkie, mądre?

Naucz się dyskutować ciołku. Odnoś się do konkretnych zdań przedmówców.

Jeszcze raz i powoli. TO CO BYŁO W PIERWSZYM FILMIE TO KURWA NIEWYPAŁY LUB PORZUCONA AMUNICJA, ŻADNEGO NIEWYBUCHU TAM NIE MA.

Teraz usiądź, przeczytaj, wysil resztki komórek mózgowych.

A jak nie potrafisz czytać to idź się spuszczaj nad swoimi mądrościami na jakiegoś bloga.

Ja pierdolę, głupszych już nie można wyprodukować. Cyborgi jebane bez mózgu, których kilka zdań przerasta. Cały spocony, nie wie o co chodzi to pewnie ktoś mu zaprzecza, chce się kłócić.

Durniu bez szkoły, film jest niby o niewybuchach. A ich tam kurwa nie ma, dotarło do tej pustej czaszki?
Zgłoś
Avatar
M.K. 2014-10-12, 10:53
Rosjanie z niczym się nie pierdolą, ani z amunicją, ani z Europą
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2014-10-12, 12:08 3
quartz75 napisał/a:

Ale wytłumacz mi coś. Czy ty na serio jesteś idiotą, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

GDZIE JA KURWA DEBILU TWIERDZĘ, ŻE TO WSZYSTKO BYŁY NIEWYPAŁY? Ty debilu skończony, sam ze sobą rozmawiasz i się utwierdzasz w przekonaniu, że to co pierdolisz jest wielkie, mądre?

Naucz się dyskutować ciołku. Odnoś się do konkretnych zdań przedmówców.

Jeszcze raz i powoli. TO CO BYŁO W PIERWSZYM FILMIE TO KURWA NIEWYPAŁY LUB PORZUCONA AMUNICJA, ŻADNEGO NIEWYBUCHU TAM NIE MA.

Teraz usiądź, przeczytaj, wysil resztki komórek mózgowych.

A jak nie potrafisz czytać to idź się spuszczaj nad swoimi mądrościami na jakiegoś bloga.

Ja pierdolę, głupszych już nie można wyprodukować. Cyborgi jebane bez mózgu, których kilka zdań przerasta. Cały spocony, nie wie o co chodzi to pewnie ktoś mu zaprzecza, chce się kłócić.

Durniu bez szkoły, film jest niby o niewybuchach. A ich tam kurwa nie ma, dotarło do tej pustej czaszki?


nie zesraj się dziecko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie