18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
g................1 2014-03-04, 12:35
Lares86 napisał/a:

Z jakiego filmu jest ten gif?


podsad napisał/a:

Infiltracja.



Swoją drogą, również zajebistego moim zdaniem. Polecam.
A oscary, to wałek jak skurczysyn. Taka Lawrence zagrała w słabych jak siki węża "Igrzyskach śmieci" i bach, oscar! Gdzie większość filmów z Leosiem jest lepsza od igrzysk. Żydostwo go nie lubi i tyle.
Zgłoś
Avatar
exfon 2014-03-04, 12:35 1
Toć Leo już dawno powinien dostać tego oskara. Wiele mniej zasługujących gwiazd dostaje w chuj statuetek za odgrywanie drzewa w 2min filmu, a On za tyle dzieł nic.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2014-03-04, 12:50 1
Ale o co ta afera, ja bym na jego miejscu miał w dupie ten cały bajzel i nawet się tam nie pojawił, ma sławę, ma kasę, ma fanów, na chuj mu jakaś statuetka
Zgłoś
Avatar
WolfManGoth 2014-03-04, 12:53
I gimby będą srać przez następne dwa tygodnie, że Leo nie dostał Oscara...
Zgłoś
Avatar
rambra 2014-03-04, 12:56
gonzo3211 napisał/a:

Taka Lawrence zagrała w słabych jak siki węża "Igrzyskach śmieci" i bach, oscar!


Za "Igrzyska śmierci" nie była nawet nominowana do Oscara. Oscara dostała za "Poradnik pozytywnego myślenia". Ludzie, musicie zrozumieć, że oscara w kategorii najlepszy aktor/aktorka dostaje się za najlepszą kreację W DANYM ROKU, nie za całokształt twórczości. Dicaprio nie dostał jeszcze oscara bo ma pecha, zawsze jak jest nominowany to jest inny aktor ciutkę lepszy, dla tego nigdy nie dostał jeszcze oscara pomimo czterech nominacji.
exfon napisał/a:


Wiele mniej zasługujących gwiazd dostaje w chuj statuetek za odgrywanie drzewa w 2min filmu

wymień kto.
Zgłoś
Avatar
myha 2014-03-04, 13:13
DiCaprio nie dostanie oscara. To za kare, za to że grał w filmach takich jak Titanic i Romeo i Julia:P

A tak na poważnie to kiedyś właśnie między innymi za te filmy bardzo go nie lubiłem(też za to jak wyglądał jak był młodszy). Ale teraz uważam go za jednego z najlepszych aktorów, filmografie ma imponującą. Prawie wszystkie filmy w jakich grał są co najmniej bardzo dobre, a znalazło by się nawet kilka wybitnych. A zasługa to między innymi DiCaprio i jego genialnych ról w tych filmach.
Zgłoś
Avatar
golonko 2014-03-04, 13:14 3
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-04, 13:22
jak ktoś wcześniej napisał, oskary się dostaje za lewackie filmy, a najlepiej, żeby się dwóch pedałów całowało albo dwie lezby wkładały przez pół filmy dildosy w dupsko. Dodatkwo, żeby był wątek religijny.
Zgłoś
Avatar
Hooorq 2014-03-04, 13:38
Pamietam jak po titanicu zdobył sporą grupę wielbicieli głównie u pannien co wiazało się z tym że zdobył jescze wiekszą grupe antyfanów wyzywających go od pedałów.Przyznam że nie spodziewałem się wtedy że
za kilka lat będzie jednym z najlepszych aktorów.A co do oskarów to świnski ryj w dupe temu żydowstwy i pedałom
Zgłoś
Avatar
~żułw 2014-03-04, 14:24
Leo jest sexi
Zgłoś
Avatar
saves 2014-03-04, 14:32
Przynajmniej na 100% wiadomo, że nie jest żydem. Swojego by tak nie tępili.
PS. Podobał mi się też w "Gangach Nowego Jorku".
Zgłoś
Avatar
chester 2014-03-04, 23:37 5
Świetny aktor i bojownik, ale i tak mu wygarniesz, że nie umie pływać.








Zgłoś
Avatar
Xpalx 2014-03-04, 23:56 3
Błagam spakuj się i jedź na kwejka
Zgłoś
Avatar
quark 2014-03-05, 0:03
co to za chujowy temat?
Zgłoś
Avatar
markop4321 2014-03-05, 0:47
nigdy nie lubiłem tego Leonara da vinczi.
Zgłoś