18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
oblakany 2012-08-30, 23:30
może mi jakiś specjalista wyjaśnić dlaczego oni trzymają sztangę otwartym chwytem (kciuk po tej samej stronie sztangi co reszta palców - dobrze to widać we wrzucie szeryfa)? ile razy łapałem się za sztangę (od kilku lat mam ławkę w domu) to nigdy na to nie wpadłem...
Zgłoś
Avatar
J................8 2012-08-30, 23:43 3
@oblakany
tzw. małpi chwyt jest przy niektórych ćwiczeniach wygodniejszy i pozwala więcej wycisnąć, lub lepiej wykonać cwiczenie. Jak widać wyżej jest tez mniej bezpieczny niż chwyt zamknięty, bo gryf/sztanga może się zsunąć z ręki. Pójdź na jakąś siłownie, sporo osób korzysta z małpiego chwytu.
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-08-30, 23:46 1
@oblakany
np. jak robisz triceps na wyciagu to jest duzo prosciej
Zgłoś
Avatar
tashi 2012-08-31, 0:13
lol pusty w środku:D
Zgłoś
Avatar
verrnume 2012-08-31, 0:13 7
Zadam pytanie do znawcow? czy nie mozna by zastosowac zabezpieczenia w rodzaju ramy lub lawy ktora w razie upadku mogla by zatrzymac sztange, z tego co widze sztanga jest opuszczana do pewnego poziomu ( poziom klatki piersiowej) zabezpieczenie ustytuowane kilka centymentrow nizej pozwalaloby na maksymelne opuszczenie, a w przypadku upadku sztanga zatrzymalaby sie niewiele pod tym poziomem dajac szanse na znikome obrazenia.
Zgłoś
Avatar
AjErEj 2012-08-31, 0:18 1
Aż mnie kurwa zabolało, ale blond pielegniarka z wodą pierwsza klasa
Zgłoś
Avatar
dk1992 2012-08-31, 0:23
jezu.. chłopak w czerwonej się zagapił i już wielka afera..
Zgłoś
Avatar
fejzez 2012-08-31, 1:07 11
verrnume napisał/a:

Zadam pytanie do znawcow? czy nie mozna by zastosowac zabezpieczenia w rodzaju ramy lub lawy ktora w razie upadku mogla by zatrzymac sztange, z tego co widze sztanga jest opuszczana do pewnego poziomu ( poziom klatki piersiowej) zabezpieczenie ustytuowane kilka centymentrow nizej pozwalaloby na maksymelne opuszczenie, a w przypadku upadku sztanga zatrzymalaby sie niewiele pod tym poziomem dajac szanse na znikome obrazenia.



znawcą nie jestem ale takie ławeczki istnieją , może by w 100% nie zamortyzowało ale na pewno nie odbiła by mu się sztanga od klatki jak od trampoliny

Zgłoś
Avatar
torro 2012-08-31, 1:36
Przynajmniej jak się będzie chwalił,że bierze 100 kilo na klatę to będzie prawda...
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-08-31, 7:11 1
sport to kurwa samo zdrowie
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2012-08-31, 7:25 1
Ja pierdole o kurwa mać jak to wyglądało o ja
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-08-31, 9:12
Często ludzie przeliczają swoje siły tak jak jest to w tym wypadku.Jak patrzę na młodych anglików,którzy napierdolą na sztangę ile wlezie a potem machają tym jakby kurwa ruchali osła to aż mi się humor poprawia a jak widzę koci grzbiet przy martwym ciągu to aż ryczę ze śmiechu.
A tak na marginesie to trenerzy tam są ale nikt uwagi nie zwróci bo zapewne nikt nie wie jak poprawnie wykonać ćwiczenia:D
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-08-31, 13:19 2
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2012-08-31, 16:50
Nie ma się co dziwić jak się tak trzyma sztangę - kciuk jest po to przeciwstawny aby był z jednej strony sztangi a palce pozostałe z drugiej strony.
Niech mi gangsterzy nie mówią że tym ch...m chwytem więcej dźwigają.
Zgłoś
Avatar
r................5 2012-09-01, 13:27
A ja siedze przed kompem i umre w wieku 70 lat.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie