18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Niezdecydowany
marcin_kacha • 2018-03-17, 16:12

Cytat:

Do zdarzenia 15 marca w Lubomi. Około godziny 9.30 kierujący samochodem marki volkswagen golf, jadąc ulicą Mickiewicza, nie ustąpił pierwszeństwa i najechał na prawidłowo przechodzącego przez pasy pieszego. W potrącenia 37-latek doznał złamania kości przedramienia i został hospitalizowany. 25-letni kierowca był trzeźwy. Publikując nagranie z wypadku, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. W tym wypadku można mówić o prawdziwym cudzie, bo zdarzenie mogło się zakończyć o wiele tragiczniej.

Zgłoś
Avatar
nano50 2018-03-17, 23:57 6
Abraxus napisał/a:

@up masz prawo jazdy????



Ty sobie żartujesz? Pieszy wymusił i to na chamskiego. Choćbyś jechał 30 i uważał jak pojebany to byś nie wyhamował. Nie ma takiego przepisu, który daje pierwszeństwo pieszemu. Kierowca może się zatrzymać przed przejściem, jednakże nie ma takiego obowiązku. Kierowca ma obowiązek zachować szczególną ostrożność, a pieszy ma pierwszeństwo znajdując się na pasach, NIE może wkraczać na nie, kiedy do pasów zbliża się samochód. Pieszy wymusił i spowodował wypadek. Problemem jest fakt, że obowiązek zachowania szczególnej ostrożności i fakt utraty zdrowia u pieszego jest choro brany pod uwagę w tym kraju i zamiast dojebać karę pieszemu to się kierowców ściga.
Zgłoś
Avatar
pEnduzul 2018-03-17, 23:58
Wytarczyło intro i juz wiadomo ze bedzie grubo, kierwocy z rejestracją SWD (Wodzisław Śląski) to najgorsi kierowcy w polsce. Wystarczy pojezdzić troche po tamtej okolicy, Wodzisław/Jastrzębie, tam ludzie mają własne przepisy, a ponadto istnieje tam jakiś dziwny kult myjni samochodowych, zawsze kolejka i ludzie myją czyste auta bo przejechali 5km z domu na myjnie.
Zgłoś
Avatar
wzl_1946 2018-03-18, 0:26 1
@nano50

Pieszy wymusił? Jesteś debilem, czy debila udajesz?
Zgłoś
Avatar
SanicHegehog 2018-03-18, 0:49 2
wzl_1946 napisał/a:

Pieszy wymusił? Jesteś debilem, czy debila udajesz?


Kurwa kolejny debil. Pieszy się wpierdolił na przejście jakby wchodził do siebie do domu. Auto zauważył metr od krawężnika, jak już dawno na zebrze był. Zero patrzenia lewo/prawo/lewo, którego kiedyś w przedszkolu uczyli. Włazi prosto pod koła na zasadzie "na przejściu nieśmiertelny jestem", a przepisy mówią wyraźnie o tym, że pieszy ma tak nie robić.

Żadnej refleksji, że jak we mnie auto pierdolnie, to mnie połamie, może na wózek wyśle, a facet będzie miał najwyżej maskę do pomalowania. Chuj z tym, że pójdzie siedzieć albo dostanie zawiasy, skoro ja mogę wylądować w kostnicy.

Nawet jeśli się założy, że kierowca zapierdala (a to się zdarza, nie oszukujmy się), to jakim trzeba być kurwa młotem, żeby sądzić, że auto wyhamuje w miejscu albo, jeszcze gorzej, nie brać tego, że może zapierdalać w ogóle pod uwagę?
Zgłoś
Avatar
nano50 2018-03-18, 1:08 2
wzl_1946 napisał/a:

@nano50

Pieszy wymusił? Jesteś debilem, czy debila udajesz?



Widzę kolega z tych ynteligentów, co uważają, że kierowca ma jakiś obowiązek się zatrzymywać przed przejściem. Wyrzuć prawko do śmietnika, albo nigdy nie rób. Przechodzień wpierdolił się centralnie przed maskę nie dając kierowcy żadnych możliwości manewru, a debile jeszcze go bronią.
Zgłoś
Avatar
TłustyManat 2018-03-18, 1:14
Tak to widze:

Zgłoś
Avatar
vanbasten 2018-03-18, 16:58
mi to wygląda na próbę wymuszenia kasy z ubezpieczalni
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-03-18, 17:01
Nie ma winy pieszego. Całkowita wina kierowcy.
Zgłoś
Avatar
Sabat66 2018-03-19, 18:07
sqolik napisał/a:

Abraxus napisał/a:


@up masz prawo jazdy????



Tak, a co, chcesz pożyczyć?


Ni kłócić się, mogę wam obydwu wydrukować.
Zgłoś