18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Avatar
zjerycha 2013-06-11, 7:53 105
kwintesencja życia. kobieta zawsze kombinuje jak koń pod górkę, tymczasem życie trzeba brać najczęściej dosłownie
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-11, 8:44 36
Który facet powiedział by "O, rany. Ale srać mi się chce" ?
Klasyka "Kurwa! Zaraz się posram!"
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-06-11, 9:00 17
ja to w glowie mam tylko
"kurwa kurwa kurwa kurwa kurwakrukawrukawurkawurakwraw"
a jak siadam na kiblu to
"o kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-06-11, 9:03 5
@up, to może pora do lekarza iść?
Zgłoś
Avatar
C................1 2013-06-11, 9:21 7
głupia sraka - jak by był mechanikiem to by nie śmigał autobusikiem
Zgłoś
Avatar
DamianG 2013-06-11, 9:34
Może i "słitaśne", ale na pewno prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
OstrySadol 2013-06-11, 12:16
Dobrze że mi przypomniałeś tym komiksem mam fazę świstaka
Zgłoś
Avatar
omenomen 2013-06-11, 12:18
człowiek biegunka
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-06-11, 14:44 10
Przypomina mi się taka historyjka:

Historia dziewczyny:

Obudziłam się dziś rano z poczuciem straszliwej pustki i smutku. Czułam się źle i nie mogłam opanować drżenia małego palca prawej nogi. Chcąc rozładować emocje spróbowałam przytulić się do mojego chłopaka. Ale on po prostu wstał, ubrał się i wyszedł! Czy on mnie zdradza? Kim jest ta inna kurewka?! Prześledziłam go przez dobrą godzinę, a on tylko z opuszczoną głową poszedł do pracy? Może go coś boli? A może jest smutny, że mu nie ufam? Zdecydowałam pobiec do sklepu i kupić sexi bieliznę. Wieczorem przyszedł równie smutny jak wyszedł. Zaciągnęłam go do łóżka i byłam niesamowita! Spełniłam wszystkie jego zachcianki. Ale on tylko trochę się uśmiechnął i poszedł spać. Co się dzieje?!

Historia chłopaka:

Chujowy miałem dzień, ale potem całkiem niezły seks
Zgłoś
Avatar
Mr7Blo 2013-06-11, 15:01 4
Zgłoś
Avatar
kazzek94 2013-06-11, 18:22
ładna dupa z tej reklamy coca coli
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-06-12, 0:21
DUST DEVIL napisał/a:

Przypomina mi się taka historyjka:

Historia dziewczyny:

Obudziłam się dziś rano z poczuciem straszliwej pustki i smutku. Czułam się źle i nie mogłam opanować drżenia małego palca prawej nogi. Chcąc rozładować emocje spróbowałam przytulić się do mojego chłopaka. Ale on po prostu wstał, ubrał się i wyszedł! Czy on mnie zdradza? Kim jest ta inna kurewka?! Prześledziłam go przez dobrą godzinę, a on tylko z opuszczoną głową poszedł do pracy? Może go coś boli? A może jest smutny, że mu nie ufam? Zdecydowałam pobiec do sklepu i kupić sexi bieliznę. Wieczorem przyszedł równie smutny jak wyszedł. Zaciągnęłam go do łóżka i byłam niesamowita! Spełniłam wszystkie jego zachcianki. Ale on tylko trochę się uśmiechnął i poszedł spać. Co się dzieje?!

Historia chłopaka:

Chujowy miałem dzień, ale potem całkiem niezły seks


troche to pojebales, huj z tym ze tekst laski byl inny i dluzszy ale historia faceta brzmiala "motocykl nie chce palić"
Zgłoś