18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Avatar
Adam_WKLADAM 2021-10-14, 17:10 2
a co on jest kurwa... robocap??
Zgłoś
Avatar
lobominator 2021-10-14, 17:21 5
Nie jest robocap. Kiedyś to tęgo rozkminiałem jaki jest tego mechanizm, że po alko dostaje się +100 do nieśmiertelności. Doszedłem do tego, że jednak psychika jest ponad ciałem, jeśli chodzi o zarządzanie całą maszynerią. Do najebanego człowieka po prostu to nie trafia, że jego ciało ucierpiało, co za tym idzie psychika nie przekazuje tego sygnału dalej do ciała. To tak jak z chorobami - człowiek nastawiony pozytywnie zazwyczaj szybciej zdrowieje, a nastawiony pesymistycznie wysyła do ciała sygnały, że chuj i kaput, co daje efekty takie, że zdrowieje gorzej. Przy alko musi być ten sam mechanizm.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-10-14, 21:43
lobominator napisał/a:

Nie jest robocap. Kiedyś to tęgo rozkminiałem jaki jest tego mechanizm, że po alko dostaje się +100 do nieśmiertelności. Doszedłem do tego, że jednak psychika jest ponad ciałem, jeśli chodzi o zarządzanie całą maszynerią. Do najebanego człowieka po prostu to nie trafia, że jego ciało ucierpiało, co za tym idzie psychika nie przekazuje tego sygnału dalej do ciała. To tak jak z chorobami - człowiek nastawiony pozytywnie zazwyczaj szybciej zdrowieje, a nastawiony pesymistycznie wysyła do ciała sygnały, że chuj i kaput, co daje efekty takie, że zdrowieje gorzej. Przy alko musi być ten sam mechanizm.



Więc trzeba chlać ile wejdzie i więcej
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2021-10-14, 21:48 1
Do wesela się zagoi!

Zgłoś
Avatar
Elakoww 2021-10-14, 21:55 1
Niezniszczalny... Po jakimś czasie usiądzie i nie wstanie.A w środku mielone poprzebijane gnatami
Zgłoś
Avatar
budgie73 2021-10-14, 22:31 1
Się naczytał ekspertów na Sadolu i za radą próbuje rozchodzić.
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-10-14, 23:18
Elakoww napisał/a:

Niezniszczalny... Po jakimś czasie usiądzie i nie wstanie.A w środku mielone poprzebijane gnatami



Dokładnie
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2021-10-15, 1:01
lobominator napisał/a:

Nie jest robocap. Kiedyś to tęgo rozkminiałem jaki jest tego mechanizm, że po alko dostaje się +100 do nieśmiertelności. Doszedłem do tego, że jednak psychika jest ponad ciałem, jeśli chodzi o zarządzanie całą maszynerią. Do najebanego człowieka po prostu to nie trafia, że jego ciało ucierpiało, co za tym idzie psychika nie przekazuje tego sygnału dalej do ciała. To tak jak z chorobami - człowiek nastawiony pozytywnie zazwyczaj szybciej zdrowieje, a nastawiony pesymistycznie wysyła do ciała sygnały, że chuj i kaput, co daje efekty takie, że zdrowieje gorzej. Przy alko musi być ten sam mechanizm.



Działa, dopóki masz alkohol we krwi. No chyba, że to wewnętrzny krwotok, to sobie po prostu przyśniesz na wieki.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2021-10-15, 18:15
Rusek gdy idzie do sklepu po kolejną flaszkę to go nic nie powstrzyma czy to wypadek, postrzał czy brak kasy.
Zgłoś