18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Pener 2011-06-18, 12:43
bigos?
Zgłoś
Avatar
gemini2009 2011-06-18, 13:47 28
@ROOMSKI stary nie obraź się, ale mnie Twoje zachowanie lekko mówiąc wkurwia. Chłopak się stara wrzuci coś czasem fajnego czasem chujowego, ale się STARA a nie jak ty gówno robi i na dodatek marudzi...
Zgłoś
Avatar
robal321 2011-06-18, 14:17
lepszy suchar w garści niż niemka na dachu
Zgłoś
Avatar
golip 2011-06-18, 15:32
@up
Gdyby kózka, kwiecień plecień to by ślimak chuj ci w dupę.

Tagi: pocałunek, wpadka, Bigos
Napewno zanim tu wrzuce historie o tym jak całuję się z prochami matki kolegi, wpisze w szukajce "bigos".[/b]
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2011-06-18, 16:29 3
gemini2009 napisał/a:

@ROOMSKI stary nie obraź się, ale mnie Twoje zachowanie lekko mówiąc wkurwia. Chłopak się stara wrzuci coś czasem fajnego czasem chujowego, ale się STARA a nie jak ty gówno robi i na dodatek marudzi...



a co to kurwa jakies zawody kto więcej wrzuci ? Ktoś wrzuca suchara i ma nie dostać zjebów tylko za to, że się stara ? - co to kurwa ma być - zajęcia plastyki w szkole specjalnej czy sadol ?!?!?
Zgłoś
Avatar
Necromantic 2011-06-18, 18:37
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
gemini2009 2011-06-18, 19:49 6
@dr_dex

Nie wiem czy jest sens z Tobą rozmawiać jak nie kontaktujesz. Chodziło mi o to, że:
Roomski nic nie wrzuca na sadola i na dodatek ma czelność krytykomania innych sadystów jak wrzucą cieńszy kawałek.
To tyczy się nie tylko Roomskiego ale całej reszty tych cipek co nic nie wrzucili a narzekają na poziom tego forum.

Więc jak nie masz za sobą wrzuconego ŻADNEGO fajnego kawałka, który ma trzaskał tyle piw, że można by było zrobić największą bibę we wszechświecie a temat wrzucony przez inną osobę Ci się nie podoba to uwal się na pizdę i ani nie mrugaj, bo sam mając zerowy wynik w dodawaniu tematów nie jesteś lepszy niż osoba, która coś tam dorzuci

Pozdro dla wszystkich, którzy starają się aby sadol jakoś tam śmigał. A dla cipek co wbijają tu tylko aby pomarudzić jakie to wszystko jest sucharowate, pewna miła melodyjka
Zgłoś
Avatar
typczan 2011-06-18, 20:24
@robal321 - Lepszy hot-dog w garści, niż kebap na dachu.
Zgłoś
Avatar
Nvijcov 2011-06-18, 22:03
gemini kurwa, a jak nie gram w piłkę nożną to nie mogę powiedzieć, że polska reprezentacja gra chujowo?
Zgłoś
Avatar
bourgeois 2011-06-18, 23:09
ja pierdole, po przeczytaniu tego dowcipu doszedlem do wniosku , ze zarty Strassburgera sa super smieszne.
Zgłoś
Avatar
a................b 2011-06-19, 9:47
bourgeois napisał/a:

ja pierdole, po przeczytaniu tego dowcipu doszedlem do wniosku , ze zarty Strassburgera sa super smieszne.



Przyznaj się, że go po prostu nie zrozumiałeś...
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2011-06-19, 10:58 1
gemini2009 napisał/a:

@dr_dex

Nie wiem czy jest sens z Tobą rozmawiać jak nie kontaktujesz. Chodziło mi o to, że:



chuj mnie obchodzi o co ci chodzilo. Zasada jest prosta: jesli ktos wrzuca cos dobrego - dostaje browara, jesli wrzuca suchara - dostaje zjeby. Jak ci sie to nie podoba to ....
Zgłoś
Avatar
gemini2009 2011-06-19, 14:57 3
@Nvijcov proszę cię nie obracaj kota ogonem. Na wygląd sadola możesz wpłynąć dodając zajebiste rzeczy, ale na grę reprezentacji nie obraź się ale chuja możesz zrobić no chyba że zaczniesz grać w reprezentacji pozdrawiam
Zgłoś