18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
raper900 2013-03-31, 18:43
Szósty najlepszy.
Zgłoś
Avatar
Kaosiem 2013-03-31, 18:58 32
Ale wkur wia ten dźwięk po każdej akcji
Zgłoś
Avatar
RossiDW 2013-03-31, 19:19
01:06 toshiba :] szkoda że nie zadziałała jak łapka na myszy
Zgłoś
Avatar
jinrey 2013-03-31, 19:28 11
pipczy to gówno "Awkward moment" jakbym kurwa był niedorozwinięty i musiał sygnalizować, że to właśnie w tym momencie a nie innym nastąpił moment kulminacyjny,...
Zgłoś
Avatar
A................h 2013-03-31, 21:29
fejk, murzyni nie mają kolegów
Zgłoś
Avatar
Himalayan 2013-03-31, 22:16
Takiego gówna jeszcze tutaj nie widziałem. Sadol to nie jest zsyp na każde kurwa gówno z yt, naprawdę. Te piwa nic nie dają, uwierzcie mi. Nie wiem, co się dzieje z tymi jebanymi ludźmi. Byle gówniany film, zero polotu, film trwa 2 minuty w tym 30 sekund próśb o subskrybcje, polubienie strony na fb, twitterze, udostępnienie, zwalenie konia. Jakby przestali płacić za reklamy, to poznikałoby chyba 90% z tych chujowych "kanałów", vlogów o oczywistości życia, jebanych filozofów od kawy, albo jakiegoś gówniarza z uk, który tłumaczy ludziom, że chleb kosztuje 2 funty, ale to więcej niż w Polsce, bo funt ma kurs 4.6coś złotówki. 13-letnie pajace zapychające serwery yt swoimi gameplay'ami, jak to kurwa przechodzą GTA czy fallouta. Myślałem, że nikt tego nie ogląda, ale oni mają setki tysięcy wyświetleń. To jest niemożliwe, gość gra w grę, czasem powie "o, zabiłem potwora, teraz przeładuję, bo mi się naboje skończyły", a ludzie to lubią, udostępniają i subskrybują! Chciałoby się dowiedzieć jacy są to ludzie, zapakować ich w pociąg i wywieźć na śląsk.
Zgłoś
Avatar
lyga 2013-03-31, 22:46
muza z fury: trinidad james- all gold everything
Zgłoś
Avatar
Duszek Okruszek 2013-03-31, 23:24 2
@Himalayan
Najlepsza spina jaką widzę dnia dzisiejszego . Film taki chujowy w twoim "mniemaniu" a poświęcasz dalej swój "cenny" czas na jakieś żale które chyba każdego tutaj gówno obchodzą...logiczne.
Zgłoś
Avatar
w................9 2013-04-01, 1:04
@Duszek

Poświęca swój cenny czas z nadzieją, że ktoś z tych osób o których wspomniał, ogarnie się i porzuci ten kał.
Zgłoś
Avatar
capoeiramen 2013-04-01, 1:48
Himalayan napisał/a:

Takiego gówna jeszcze tutaj nie widziałem. Sadol to nie jest zsyp na każde kurwa gówno z yt, naprawdę. Te piwa nic nie dają, uwierzcie mi. Nie wiem, co się dzieje z tymi jebanymi ludźmi. Byle gówniany film, zero polotu, film trwa 2 minuty w tym 30 sekund próśb o subskrybcje, polubienie strony na fb, twitterze, udostępnienie, zwalenie konia. Jakby przestali płacić za reklamy, to poznikałoby chyba 90% z tych chujowych "kanałów", vlogów o oczywistości życia, jebanych filozofów od kawy, albo jakiegoś gówniarza z uk, który tłumaczy ludziom, że chleb kosztuje 2 funty, ale to więcej niż w Polsce, bo funt ma kurs 4.6coś złotówki. 13-letnie pajace zapychające serwery yt swoimi gameplay'ami, jak to kurwa przechodzą GTA czy fallouta. Myślałem, że nikt tego nie ogląda, ale oni mają setki tysięcy wyświetleń. To jest niemożliwe, gość gra w grę, czasem powie "o, zabiłem potwora, teraz przeładuję, bo mi się naboje skończyły", a ludzie to lubią, udostępniają i subskrybują! Chciałoby się dowiedzieć jacy są to ludzie, zapakować ich w pociąg i wywieźć na śląsk.



Chcioł żech na początku ci dać piwo, ale szrajbnął żeś pota cóś o ślunsku...
Zgłoś
Avatar
C'est Ca 2013-04-03, 23:45
Bardziej pasował by tutaj głos "awkward" z pierwszych(bodajże) dwóch części Mortal Kombat z tą mordką jednego z twórców w rogu
Zgłoś