18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
Avatar
Nililgard 2012-12-24, 14:16 3
@ElectronicArts

Gówno nas obchodzą twoje wywody na temat portalu. Jak się nie podoba to nie odwiedzaj tej strony i mnie nie wkurwiaj debilnymi postami. Idz się księdzu pożal jak ci coś nie pasuje.
Zgłoś
Avatar
bigdeal 2012-12-24, 14:19 13
ElectronicArts napisał/a:

Cześć, jestem tu nowy (konto mam od wczoraj, tak to sadola oglądam od prawie roku). Były tu różne rzeczy w ogóle nie związane z sadyzmem, czarnym humorem typu Kolanko, adbuster, uliczny kombajn i scifun. Ja to szanuje, ja to doceniam, ale nazwa strony www.sadistic.pl chyba o czymś świadczy. Więc czy jak dodam komiks pana życia i śmierci wiecie ten od tych pozytywnie pojebanych rzeczy to połowa użytkowników forum zwyzywa ten post, ponieważ jest "inny" niż te rzeczy które wymieniłem wyżej?

Czy to forum nie ma na celu wszystkich czarnych, rudych, żydów, muzułmanów, pedałów i resztę dewiacji mieszać błotem? To nie ma się przerodzić w jakiś rodzaj fanatyzmu tylko chodzi o dobrą zabawę. Tak mam 15 lat i jestem wkurwionym gimbusem, przepraszam. Oczywiście bardzo podobają mi się widoki jakie kolega zaprezentował ale kurwa chuj



Nawet nie próbuję się zniżyć do Twojego poziomu. Trochę żałosny wpis, za który dostaniesz piwka, tylko od gimbazy takiej jak Ty.
Bez odbioru
Zgłoś
Avatar
Dziadek 2012-12-24, 14:30
Teraz czekać aż to całe pierdolnie
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-12-24, 14:34
To nie wzgórze tylko Ostaniec...
Zgłoś
Avatar
Bobikufel 2012-12-24, 14:36
przecież klasztor to miejsce schronienia dla pedofili -.- proste
Zgłoś
Avatar
pireus 2012-12-24, 14:36
I weź tu zapomnij telefonu z góry...
Zgłoś
Avatar
kajtekmucha 2012-12-24, 14:48
u góry zdjecie zamku w Checinach

zdjecia.docelu.pl/pid,17019,title,Zamek-w-Checinach,zdjecie.html tutaj zdj zamku
Zgłoś
Avatar
rafcio24 2012-12-24, 15:31
też takie widuje osobiście #minecraft
Zgłoś
Avatar
borutard 2012-12-24, 16:19
Tu jest pozdzierany monolit !
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2012-12-25, 9:50
Sigiriya-Sri-Lanka

mieli rozmach skurwysyny, i te jeziorko... wode to chyba wiaderkami nosili
Zgłoś
Avatar
f................n 2012-12-27, 1:39
kurwa, fajnie byłoby mieć dom na w takim miejscu.
Albo i nie fajnie, bo komu by się chciało schodzić na dół żeby do sklepu skoczyć...
Zgłoś