18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Niezwykły artysta
Tizmo • 2013-02-24, 0:26
Filmik krok po kroku pokazuje co to znaczy artysta nieprzeciętny.
Efekt końcowy jak i styl pracy powala.



Ciekawi mnie na ile taki obrazek wycenia?
Zgłoś
Avatar
RevolutionGFX 2013-02-24, 2:53 7
Zgłoś
Avatar
chybeck 2013-02-24, 2:53 13
Lepszy taki artysta niż taki, który wyleje farbę na płótno i powie, że to sztuka, a krytycy będą cmokać jakie to jest cudne i głębokie (nie wspominając, że idioci zapłacą za to ponad 100 milionów). Nawet jeżeli teraz wyrasta takich malarzy coraz więcej to przynajmniej na tych obrazach można coś dostrzec. Na przykład krajobrazy, budynki, niebo, drzewa, drogi. Nie jakiś czarny kwadrat na białym tle lub inny wytrysk.
Zgłoś
Avatar
methos23 2013-02-24, 3:03
Nooooo kurwa znowu te gówna wystawiacie. Jedźcie nad morze to pełno jest takich kurwa studentów, którzy sobie dorabiają w ten "artystyczny" sposób. Tak samo na yt jest pełno poradników.
Zgłoś
Avatar
lukzab2 2013-02-24, 3:04 10
Czy on taki "Niezwykły" to ja nie wiem . Nie ma czym zachwycać , u nas nie są gorsi : ) nad morzem w Ustce i pewnie wielu innych też tak malują
Zgłoś
Avatar
do_rany_przyłóż 2013-02-24, 4:31 3
do tych co hejtują: murzyńsko cygański penis wam w rzyć! zróbcie coś lepszego to pogadamy

ja osobiście podziwiam takich ludzi mają talent i na tym zarabiają! sam chciałbym tak malować a jestem bezrobotny poszukujący pracy... co za życie...
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-02-24, 6:58 3
Moszimo napisał/a:

Cena za taki to około od 120 do 200 PLN

AHAHAHAHAHAHAHAHAHA chyba Cię poźrebiło chłopcze... Nad morzem takie coś kosztowalo 35-40 zł z tego co pamiętam, więc nie pierdol
Zgłoś
Avatar
kecaj777 2013-02-24, 8:03
Zgodzę się że takich artystów na pęczki.
Ale przyznać trzeba że gdyby pseudo graficiarze trochę się podszkolili i już coś malując po ścianach robili to w takim stylu - nie miałbym nic przeciwko.
Zgłoś
Avatar
d................k 2013-02-24, 8:46 7
HakeR napisał/a:

Trza przyznać, ma kurwiarz talent.


Chuja prawda. To jest najbardziej szmaciarska i najprostsza forma "sztuki".
Po pierwsze - ta metoda malowania wybacza bardzo dużo błędów
po drugie - już przy pierwszym rysunku taki człowiek łapie skill na malowanie hurtowe.
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-02-24, 9:50
dzisiaj takich pelno ale to jest jednak piekne na swoj sposob sam bym chetnie na scianie takie dwa jebnal tylko o rozmiarach 2x2 metry
Zgłoś
Avatar
bystrymic 2013-02-24, 10:08
badzmy szczerzy- nad morzem w kazdej miejscowości jest taki "talent"-2 dni nauki róznych trikow i maluszesz sam tekie.
Ps- cena to 60zł
Zgłoś
Avatar
fun88 2013-02-24, 10:18
25-50 zł widziałem w Kołobrzegu. Typ tak samo to nakurwiał.
Zgłoś
Avatar
feluke 2013-02-24, 10:23
dback napisał/a:


Chuja prawda. To jest najbardziej szmaciarska i najprostsza forma "sztuki".
Po pierwsze - ta metoda malowania wybacza bardzo dużo błędów
po drugie - już przy pierwszym rysunku taki człowiek łapie skill na malowanie hurtowe.


To JEST sztuka a czy ktos to robi w 5min czy rok to jego broszka.
Natomiast jak chcesz sobie ponarzekac na sztuke to zapraszam do "sztuki" nowoczesnej gdzie typ nasra/nazyga na kartke kolorowa farba i nazywa to sztuka.
Zgłoś
Avatar
Riozu 2013-02-24, 12:59 4
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2013-02-24, 13:31
Jaka kurwa sztuka..? Pełno takich oszprejmurów na długiej w gdańsku latem... Za czy dyszki ci zrobią taki duży obraz że mucha nie siada. Tylko talerze, kilka ładnych szpreji i jedziesz.
Zgłoś
Avatar
jade 2013-02-24, 13:44
Cytat:

Ciekawi mnie na ile taki obrazek wycenia?



30 zl na krupówkach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie