18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Niezwykły gest Paula Walkera
B................g • 2013-12-06, 18:57


A żeby było jeszcze bardziej ckliwie - oficjalne, pożegnalne wideo aktora.

Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2013-12-07, 0:04
Kurwa, taki szum w temacie śmierci kolesia że go pewnie na Wawelu pochowają
Zgłoś
Avatar
fejzez 2013-12-07, 0:25 3
"Śmierć jednego człowieka to tragedia. Śmierć milionów ludzi to statystyka"
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-07, 0:26 8
Matush5 napisał/a:

Bynajmniej ja tak uważam.


To po chuj się rozpisujesz, jak na koniec mówisz, że tak wcale nie sądzisz?
Zgłoś
Avatar
Paco0 2013-12-07, 0:30 2
Zawsze się wydawał dla mnie spoko. A sadole ogarnijcie się tylu jadu bo płacz po waszym Mandeli czyżby?

Również szkoda mi tego kierowcy i Carrery GT. Ale sprawa zostanie załatwiona przez Gorniak
Zgłoś
Avatar
proxik17 2013-12-07, 0:42 2
Wczoraj zmarł Nelson Mandela nie trzeba chyba mówić kim był i jak wiele zrobił ale wy nadal będziecie opłakiwać tego Walkera i mówić jaki to on kurwa nie był ...
Zgłoś
Avatar
amrashs 2013-12-07, 0:53 2
Wy wszyscy dowciapni, jesteście jębnieci. Nie życzę nikomu utraty bliskiej osoby w wypadku. "I tylko śmierć sprowadza nas do równi".
Zgłoś
Avatar
stopro123456 2013-12-07, 0:57 3
PatrolZG napisał/a:

Wspanialy był ten Paul Walker. Znajomy nie ruchał pół roku, jak Paul się o tym dowiedział od razu opierdolił mu gałgana. Pewna znajoma miała awarię samochodu, całe szczęście Paul był obok i oddał jej swoje stare wysłużone roczne Ferrari, a sam czekał na ADAC.

Ja z Paulem miałem raz okazję się spotkać w Tesco. Przy kasie okazało się że zapomniałem portfela. Jakież było moje ździwienie, gdy okazało się że za mną stoi nasz wspaniały Paul. Zapłacił za zakupy. Podziękowałem mu, gdy szedłem do samochodu dogoniła mnie kasjerka, i powiedziała, żebym wziął sobie coś jeszcze bo ktoś kupił mi Tesco. Domyślam się że byl to Paul



kurwa, krata lodowatej wódy dla ciebie za to co napisałeś, dawno się tak nie uśmiałem
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-07, 1:15
@amrashs: Jebnięty to jesteś ty. Zakładasz konto na takim, a nie innym portalu i masz pretensję do ludzi, że nie płaczą i nie smarkają w chusteczki? U mnie w rodzinie w tym roku miałem 3 pogrzeby i co z tego? Zmarł koleś, lubił go ktoś za te filmy to ok, ale to nie miejsce na żale. Wszystko w internecie ma swoje miejsce. A w tym temacie śmiejemy się z tego wielkiego uwielbienia, że aktor zmienił komuś życie i jakim bogiem on nie był. Zwykły gość, jego gówno nie pachniało różami.
Zgłoś
Avatar
g................l 2013-12-07, 1:40 2
PatrolZG napisał/a:

Wspanialy był ten Paul Walker. Znajomy nie ruchał pół roku, jak Paul się o tym dowiedział od razu opierdolił mu gałgana. Pewna znajoma miała awarię samochodu, całe szczęście Paul był obok i oddał jej swoje stare wysłużone roczne Ferrari, a sam czekał na ADAC.

Ja z Paulem miałem raz okazję się spotkać w Tesco. Przy kasie okazało się że zapomniałem portfela. Jakież było moje ździwienie, gdy okazało się że za mną stoi nasz wspaniały Paul. Zapłacił za zakupy. Podziękowałem mu, gdy szedłem do samochodu dogoniła mnie kasjerka, i powiedziała, żebym wziął sobie coś jeszcze bo ktoś kupił mi Tesco. Domyślam się że byl to Paul


Kurwa genialne!! Popłakałem się ze smiechu i jeszcze babe obudziłem
Zgłoś
Avatar
nynek345 2013-12-07, 1:56
Strasznym ped... znaczy się gejostwem powiewa w tych tematach o Paulu Walkerze. Ja rozumiem, że aktor, że znany, ale żeby aż tak przeżywać jego śmierć?
Zgłoś
Avatar
TruckR 2013-12-07, 2:26
A Ja się pytam... GDZIE JEST KRZYŻ?!
Zgłoś
Avatar
newschoolrider 2013-12-07, 8:48
Kiedy beatyfikacja?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-12-07, 9:25
Grunt że Vin Diesel żyje, a ten paul to tam chuj
Zgłoś
Avatar
apacz92 2013-12-07, 13:38
Czytając wasze wypociny stwierdzam jasno ze żal wam dupę ściska. Jak można oczerniać gościa i naśmiewać się z niego gdy on odszedł. Macie najebane w głowach i tyle.
Zgłoś
Avatar
g................l 2013-12-07, 14:12 1
@apacz92 gówniarz jesteś więc gówno wiesz... Jeżeli uważasz że patrol nabija się z jego smierci przeczytaj jeszcze raz. Szkoda chopa ale to co robiá media to jest wasnie obrzydliwe...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie