18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
siwybis 2017-05-21, 22:01 151
Normalna sytuacja gdzie normalny człowiek ma broń i może obronić się przed bandytami, nie do pomyślenia w polactwie.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-05-21, 22:14 46
Szkoda, że ze czterech nie odjebał, skurwiałe bydło
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-05-21, 22:25 12
@up
Ale jeden ładnie kuśtykał na końcu
Zgłoś
Avatar
Protadeusz 2017-05-21, 22:26 6
Korwin byłby z niego dumny
Zgłoś
Avatar
s................a 2017-05-21, 22:43
a polak płakał jak oglądał
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2017-05-21, 22:58 20
siwybis napisał/a:

Normalna sytuacja gdzie normalny człowiek ma broń i może obronić się przed bandytami, nie do pomyślenia w polactwie.



Co za światły pogląd, co za przenikliwość. Ja rozumiem, że nie stać cię na głębszą analizę wygłaszanych przez siebie poglądów "niepolaczku", ale powiedz mi proszę gdzie sytuacja w której dziesięciu zamaskowanych bandytów z maczetami napada na coś co wygląda jak rodzinny obiad jest "normalna"? W Niepolactwie? Czyli w wspaniałej krainie Niepolactwa gangsterskie porachunki są akceptowalną i zgodną z normami aktywnością Niepolaków? Każdy Niepolak też jest przygotowany codziennie na tę okoliczność i trzyma pod ręką broń, żeby jak gdyby nigdy nic strzelać do swoich normalnych współobywateli Niepolaków? Nic tylko brać przykład z Niepolaków.

Sam jestem zwolennikiem dostępu do broni, ale czasami jak widzę poziom argumentów innych zwolenników to zastanawiam się czy aby na pewno jest to dobry pomysł.
Zgłoś
Avatar
Rydzu92 2017-05-21, 23:21 10
Pewnie gracze CSa. Myśleli, że pierwsza runda na kosy
Zgłoś
Avatar
parolpl 2017-05-21, 23:42
To są ci kibice wisły kraków; bo nie widzę oznaczeń klubowych?
Zgłoś
Avatar
KociBolec 2017-05-22, 0:46
Czarno białe żółtki.
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2017-05-22, 2:10
To jakieś honorowe okrążenie po internecie?
Zgłoś
Avatar
macioshow 2017-05-22, 19:47 1
Ptoon, Zgadzam się, to nie takie sytuacje chodzi w idei wolnego dostępu do broni... Gdy mowa o jakichś zorganizowanych grupach przestępczych, to nie ma rady, bo jak wrócą z pistoletami lub karabinami to się bohater na nic nie zda. Chodzi o sytuacje w sklepie gdzie jeden debil może terroryzować 20 ludzi, bo nikt nie rzuci się z pięściami na kogoś kto wymachuje bronią. Natomiast jak co 4 będzie miał broń w domu, a co 10 przy sobie to się dwa razy zastanowi, czy warto próbować szczęścia
Zgłoś
Avatar
Savrin 2017-05-22, 19:48 2
siwybis napisał/a:

Normalna sytuacja gdzie normalny człowiek ma broń i może obronić się przed bandytami, nie do pomyślenia w polactwie.



Ptoon napisał/a:



Co za światły pogląd, co za przenikliwość. Ja rozumiem, że nie stać cię na głębszą analizę wygłaszanych przez siebie poglądów "niepolaczku", ale powiedz mi proszę gdzie sytuacja w której dziesięciu zamaskowanych bandytów z maczetami napada na coś co wygląda jak rodzinny obiad jest "normalna"? W Niepolactwie? Czyli w wspaniałej krainie Niepolactwa gangsterskie porachunki są akceptowalną i zgodną z normami aktywnością Niepolaków? Każdy Niepolak też jest przygotowany codziennie na tę okoliczność i trzyma pod ręką broń, żeby jak gdyby nigdy nic strzelać do swoich normalnych współobywateli Niepolaków? Nic tylko brać przykład z Niepolaków.

Sam jestem zwolennikiem dostępu do broni, ale czasami jak widzę poziom argumentów innych zwolenników to zastanawiam się czy aby na pewno jest to dobry pomysł.



Pierdolicie tak ze sie sluchac nieda. A moze by tak pomyslec ? Jesli by bylo zezwolenie na bron to te typy by wpadly z ak47 a nie kosami. Jesli ja moge miec bron to przeciez bandyta tez no nie? A zanim bys tego gnata zdazyl wyjac lub znalesc to by cie z 3 razy zdazyli zajebac.
Zgłoś
Avatar
Człowiek Drzewo 2017-05-22, 20:59 3
@Savrin

a wiesz, że do posiadania broni trzeba m.in. zaświadczenie o niekaralności? Raczej nie zdarza się, żeby takie akcje robili zwykli obywatele pod wpływem emocji (bo rachunek był za duży).
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2017-05-22, 22:10 2
@up w brazyli to na straganach sprzedają, a w polsce inteligencja co powinna mieć ją, jej nie chce. A najbardziej pragną jej ci co najmniej jej potrzebują ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie