18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Autorka zdjęć nie podaje miejsca ich zrobienia. Publikuje foty na swoim blogu. Ma tam tego znacznie więcej. Wklejam tylko jedną "serię". Prawie wszystkie sprzęty nówki sztuki nie śmigane, lekko tylko rozszabrowane. Na ostatnim zdjęciu autorka fotografii.

Co tu można więcej napisać? W Rosji idzie się do lasu pooglądać opuszczone pojazdy wojskowe, a tam grzyby. Taka sytuacja...







Reszta zdjęć:
ukryta treść


























































































































































Zgłoś
Avatar
kaldan 2013-11-13, 8:01 2
afruch napisał/a:

Boże, jaki piękny podgrzybek na pierwszym zdjęcie! Aż mi się łezka zakręciła w oku. Wspomnienia wracają. Piękne piwko. A reszta zdjęć także zacna i jak najbardziej ckliwa.



Podgrzybka widziała ^^
Zgłoś
Avatar
Marian66 2013-11-13, 8:15 1
Ruscy strzeżcie się! Polscy złomiarze już nadciągają.
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2013-11-13, 8:57
oj wziął bym jakoś odpalił BTR przyczepił ziła napchał na niego części i pojechał na wioche zaszyć się na kilka miechów a wyjechał bym nówką furą
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-11-13, 10:41
afruch napisał/a:

Boże, jaki piękny podgrzybek na pierwszym zdjęcie! Aż mi się łezka zakręciła w oku. Wspomnienia wracają. Piękne piwko. A reszta zdjęć także zacna i jak najbardziej ckliwa.


Jak to jest podgrzybek to ty już lepiej nie chodź do lasu na grzyby. Albo chodź, w sumie selekcja naturalna to dobra sprawa.
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-11-13, 10:47 4
Tylko w rosji wjeżdzasz do lasu na grzyby ładą a wyjeżdzasz transporterem opancerzonym
Zgłoś
Avatar
Varion 2013-11-13, 11:15
Smutas napisał/a:

Takie te zdjęcia są "słitaśne" że pomyślałem że trafiłem na portal dla gejów.



Myślałeś, że znowu kliknąłeś nie tą zakładkę na swojej przeglądarce?
Zgłoś
Avatar
Smokudg 2013-11-13, 13:17
Ale by Customy leciał z bud i silników tych Ziłów. Ajjj.... A jest więcej fotek autorki?
Zgłoś
Avatar
HackerAGD 2013-11-13, 15:00 1
Daj namiary, Andrzej potrzebuje błotnika
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2013-11-13, 17:31
ladne skupisko btr 70
Zgłoś
Avatar
xXDoggXx 2013-11-13, 20:17 1
ja pierdole, jakie bazy by były za małolata, najlepszy plac zabaw na świecie, starsza ciągnikiem by mnie stamtąd nie wyciągnęła
Zgłoś
Avatar
P................7 2013-11-13, 20:22
Sprawdziłbym je najpierw licznikiem geiger'a, nie mam zamiaru korzystać z 3-ciej ręki...
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-11-14, 2:46
Przecież ten sprzęt nie jest zabezpieczony, BTRy i reszta otwarte woda leci do środka. Tego nie da się odpalić po paru dniach a po 8 miesiącach remontu prawie do blachy. Nie pierwsze takie widzę z Rosji. Za dużo sprzętu za mało kasy. Czołgi też zostawiają.

Z tych wozów dowodzenia to by były fajne pancerne kampery, pare tam agregatów w niezłym stanie widziałem też. Można by poszabrować troszkę
Zgłoś