18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Gliniarz nie powinien go na początku grzecznie pytać czy ma broń tylko z góry zakładać, że coś kombinuje. Źródło i link do całości.

Info:
ukryta treść
The Oklahoma City Police Department released body-camera footage that shows the moment Crasteven Kennon Wilson, 23, shot Officer Bryce Sheehan in the leg as he tried to search the suspect for weapons in southeast Oklahoma City. Around 5:50 p.m. March 2, Officer Bryce Sheehan responded to a report of a disturbance or suspicious person in the 2300 block of South Kate Avenue. Police said Officer Sheehan found the suspect near Southeast 21st Street and Emco Drive. “You got any weapons?” Officer Sheehan asked Wilson while responding to a call about a suspicious person.

“Can I pat you down real quick? Make sure you don’t have any weapons? Here, don’t reach for nothing.” Wilson mumbled “yeah,” but instead quickly turned around and shot Officer Sheehan, striking the officer in the right leg before running to his patrol car and trying to drive off. “Shots fired, shots fired!” Officer Sheehan yelled. “I’m hit!”. The Oklahoma City Police Department used a drone to find Wilson, who was hiding outside a nearby home. Authorities say officers took him into custody and provided first aid after seeing he had been shot. Wilson was taken to a hospital and later died. Officer Sheehan was treated and released from OU Medical Center. He was placed on routine administrative leave.
Zgłoś
Avatar
bojleros 2022-03-18, 20:37 1
Liczyłem na happy end i się zawiodłem
Zgłoś
Avatar
Cyborg123 2022-03-18, 21:45 5
Kurwa, ale fart, że kulki w mózg nie przyjał.
Zgłoś
Avatar
Dorik 2022-03-18, 22:27 17
powinni czarnego chujka dobić za ten manewr
Zgłoś
Avatar
ozesz_kurnasz 2022-03-18, 23:18 4
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2022-03-18, 23:19 7
Jakim trzeba być niedorozwojem aby postrzelić gościa, który ma broń i go od razu nie dobić? Oczywiście mówię to o asfalcie, który strzelił do typa dwukrotnie, a trzy sekundy później dał się zajebać jak w jakimś holywoodzkim filmie...
Zgłoś
Avatar
chorym 2022-03-18, 23:30
czemu go ratowali, ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
MlO0DY 2022-03-18, 23:39
Trzeba być zjebem aby z odległości 30 cm nie trafić typowi w łeb
Zgłoś
Avatar
vengo 2022-03-19, 0:53 4
Stazę szybko założył.
Zgłoś
Avatar
Heret666 2022-03-19, 6:44 5
Policjant powinien iść na lotka bo wykorzystał szczęście już na całe życie chyba
Zgłoś
Avatar
Karaplito 2022-03-19, 12:10
Japierdole ja się cieszę że u nas nie ma takiego dostępu do broni bo by z Polski zgliszcza by pozostali USA za blache przestępstwo możesz iść na dożywocie do paki wiec trochę zrozumiałe ze chciał się bronić a za zaszczelenie Policijanta karą śmierci.
Zgłoś
Avatar
Noct 2022-03-19, 12:35
grudzin7 napisał/a:

Jakim trzeba być niedorozwojem aby postrzelić gościa, który ma broń i go od razu nie dobić? Oczywiście mówię to o asfalcie, który strzelił do typa dwukrotnie, a trzy sekundy później dał się zajebać jak w jakimś holywoodzkim filmie...



każdy ma jakiś plan dopóki nie dostanie w ryj
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2022-03-20, 1:54
'Authorities say officers took him into custody and provided first aid after seeing he had been shot. Wilson was taken to a hospital and later died'

Smoluchy i tak umrą, po co im pomagać?
Zgłoś
Avatar
oligoxystreone 2022-03-20, 9:18
Jak dla mnie policjant kozak.
Zgłoś
Avatar
TCJ 2022-04-22, 18:37
Ale jakie zwierzęce dźwięki wydawał asfalt na samym początku.
Zgłoś