18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
POPISowyNumer 2014-04-11, 23:32
Piwo za masakrowanie lewaka (drugi film). Już to samo w sobie wystarczy.
Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2014-04-12, 0:03 2
Ten Buzek mnie dobija, przewodniczący Europarlamentu a ledwo składa zdania po angielsku i mówi z bardzo twardym polskim akcentem. Ktoś kto obejmuję takie stanowisko powinien być geniuszem i poliglotą. Ale zapomniałem że mamy demokracje czyli rządy najgłupszych
Zgłoś
Avatar
H1ghlander 2014-04-12, 1:08
nawet fejsik jest do polubienia
facebook.com/FaragePL?fref=ts
Zgłoś
Avatar
vredes 2014-04-12, 12:44
i tylko dziwne jest to, że zazwyczaj na gadaninie się kończy...a złodzieje nadal kradną na potęgę i się śmieją ......
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-04-12, 15:32
Ale, że Farage to populista (nawet kierunek jego partii to prawicowy populizm) i powie wam wszystko co chcecie usłyszeć to wy wiedzcie. A skoro tak źle wa żyje się w Unii to idźcie w końcu na wybory parlamentarne i zagłosujcie na kogoś porządnego, żeby reprezentował on godnie interesy kraju.

crystaldragon, oj tak, demokracja to taki straszny ustrój bo przecież dwóch pijaków ma więcej praw od profesora Szkoda tylko, że twój ukochany Jonasz "1%" Koran Mekka zapomniał wam powiedzieć, że demokracja jest samoregulująca i głosują ci którym zależy - profesor zalicza się do tej grupy, pijaki z pod budki z piwem niekoniecznie.

Dziwi mnie wasza nienawiść do Unii czy demokracji. Wszak wasi rodzice walczyli o to, żebyście teraz mogli wybierać kogo chcecie i żyć w normalnym, Europejskim kraju. No ale wy robaki to nie wiecie chyba czego chcecie. Nasuwa mi się na myśl kilka krajów niedemokratycznych i nieeuropejskich i każdy z nich jest bardziej chujowy od poprzedniego.
Zgłoś
Avatar
H1ghlander 2014-04-13, 1:00 1
Napisal gosc, ktory juz siedzi w Angoli... troll czy jak? I co to za tekst "Wasi" rodzice?... Jaki tam syf studiujesz?

A kto nie jest populista i demagogiem obecnie?
Poza tym teksty co on gada akurat wiekszosc nie chce slyszec.
Z tego co zauwazylem Farage slusznie krytykuje UE w takiej formie od lat. Glownie krytykuje nic wiecej.
Mam isc na wybory i wybrac kogos kto bedzię Polske dobrze reprezentowal?
Takich ludzi tam NIE MA. A europarlament? biorą kase ale ogolnie gowno mogą, a nawet nie chcą a lobbysci robia co chca.

Przyklad z profesorem jest przeciez ok, gorzej wyksztalconych jest wiecej. I jesli juz to mowil o samoregulujacym Rynku, a nie demokracji...

i w ogole co Ty pierdolisz? Nasi przodkowie absolutnie nie walczyli o taki kraj i taką demokracje i taką UE. Kto by chcial byc niewolnikiem calej europy? Gdzie UE nie dziala w naszym interesie? Tylko wiecej przeszkadza. Przeciez cala Europa jest teraz chujowa i zdycha. A w takiej Grecji juz wiecej flag niemieckich niz greckich...

btw. szybko tez taka Anglia chce wywalac Polakow, a wszelkich kolorowych zostawic, typowe angielskie zachowanie. ale ogolnie to im sie nie dziwie.

I o jakiej walce Ty mowisz? O tej niby rewolucji w 89? Czy moze o lepszy wieku polskiej historii przed IIWŚ?

Polska zawsze byla europejskim krajem i nie musi tego udowadniac. Ale ani to zachodni zachod ani wschod.

Demokracja tak, ale warto byloby do niej w koncu dorosnąć.
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-04-13, 16:17
H1ghlander, mówiąc o "waszych" mam na myśli o twoich i moich. No chyba, że twoi uparcie walczyli o zachowanie socjalkołchozu. Ale większość wspierała ruchy demokratyczne na miarę ich możliwości, co jest równoznaczne z walką o wolność. No i przypominam, że większość Polaków chciała Unii i większość nadal chce. To, że na sadolu mamy dużo ultraprawicowców, a eurosceptyzm jest teraz cool, to nie znaczy, że takie same są uczucia reszty kraju. Śmieszą mnie również twoje pretensje. Ok, załóżmy, że masz rację i Europa umiera. To co? Wolisz Polskę A.D. 2001? Korupcja, afery, jawne okradanie kraju? Dzięki Unii mamy transparentność, a inwestycje można liczyć w miliony. Polska to nie Szwecja, gdzie do polityki idą patrioci gotowi zarabiać ułamek średniej pensji. Polska, jak i inne narody muszą siebie nawzajem kontrolować, bo inaczej znów będzie u nas druga Ukraina.

Kto Polskę by dobrze reprezentował? Na przykład partia Gowina, dobry wybór, są za wolnym rynkiem, centroprawicowi, bez korwinizmów o wprowadzeniu prywatyzacji wszystkiego i innych "ciekawych" pomysłów. Poczytaj również program Europy+, jest to najbardziej centralna partia w rządzie z odchyleniem lewicowym, również są za otwartym rynkiem, nadają w sumie na tych samych falach co Gowin, mają podobne pomysły. Na listach do Europarlamentu mają całkiem normalnych kandydatów.
Zgłoś
Avatar
H1ghlander 2014-04-13, 16:42 1
Żyjesz w alternatywnej rzeczywistości? To co teraz nazywasz demokracją? manipulowaną przez media? Przeciez ten caly 89' rok to była jedna wielka wyjebka. Obecnie mamy katastrofalną korupcje a rząd PO jest chyba najbardziej żądnym pięniędzy ze wszystkich. Lista afer nigdy nie była tak długa, a niektóre afery nawet specjalnie kryte nie są. Tak, praktycznie jawne afery.

Czy naprawdę nie widzisz jak cała Europa rucha w dupe Polaków? jak staliśmy się wyrobnikami? Trudno to w ogóle nazwać "Unią", bo nie są do nas solidarni. Ja rozumiem wpółpracę ale nie wyjebka... a nasi politycy uczą się od najlepszych w Brukseli, co jest jeszcze gorsze... A media mamy już około w 70% niemieckie. Dotacje z Unii? Nie rozsmieszaj mnie, tak rozkradane i marnowane, przeznaczone na z dupy cele. Jakby dotacje cos skutkowaly to chyba Afryka bylaby najbardziej zaawansowanym krajem. To tylko nas rozleniwia. Transparetność? Przeciez cale to UE to jedna wielka korupcyjna machina z armią urzędników. Tylko korzystaja na tym duze firmy, nigdy mali przedsiebiorcy.

2001 r? W sumie czemu nie, kazdy Polak mial wtedy wyzszą sile nabywczą niż obecnie. A my co, wegla nie mamy wydobywac tylko stawiac wiatraki. Placic za CO2 i glupia polityke niemiec w latach 90' , sprawa z eksportem mięsa i dogadywania sie za plecami z Rosją itp. Przeciez oni w chuja nas robią. A grecje juz Niemcy kupili. A pojeby jeszcze chcialby przyjac Stany Zjednoczone Europy, a to trzeba byc debilem zeby na takie cos sie zdecydowac.

Siła jest tam gdzie jest przemysł. Obecnie to chińczycy już zaczeli kupowac Europe. I europa musi sie opamietac i zaczac sama produkowac.
Wiekszosc ludzi to tak naprawde nie wie co wybiera ani co chce. W dupie mam co ludzie pisza na sadolu, nie znam zadnych uzytkownikow, nie ma na mnie wplywu sadol pod wzgledem poglądów.
Ludzie nie wiedzieli i nie wiedzą co wybierali.

Do Unii można było wchodzić jak siępodreperuje gospodarke, wprowadzi jakiś system obronny a nie pozwolić obcemu kapitałowi wykupić niemal caly kraj, przemysł sprowadzając do jakiś prostych, mało wartościowych prac...

Gowin to jest przezcież Partia 'ewakuacyjna' by PO miało gdzie spierdalać. Wolny rynek? Ty w ogole czytales ich program? Gówno a nie wolny rynek. Oni pojecia o gospodarce nie maja. Nie mozna chocby pierdolic o wolnym rynku i np. wpieraniu korporacji! Co jest chore. Jebie im sie jedno z drugim. Nie da sie miec wszystkiego. Europa+ ? Przecież to takie inne SLD...do tego Kwachu. Zreszta PO dalej kreuje sie na partie liberalną (o zgrozo wyczytasz to nawet w podręcznikach od WOSu w liceum). Nawet jak cos tam obiecuja to gowno z tego bedzie.

Nie ma w ogole nic w kierunku liberalizmu i jest to tragiczne.

Sorry, ale masz mało informacji. Tak to jest jak się w zyciu jeszcze nigdy nie pracowalo.

A zarabiam ponad średnią krajową. Gdzie robol na zmywaku w Anglii zarabia lepiej i nie ma podatku dochodowego. Gdzie kaze mnie sie zapierdalac na bande urzędasów.

A tzw. 'lewactwa' jest za duża przewaga, po prostu.
Zgłoś