18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Antek01 2016-10-26, 15:47 2
Ledwie ją musnął...
Zgłoś
Avatar
janlew 2016-10-26, 16:01 166
No i proszę, przyzwoity murzyn na sadolu. Pełen szacunek dla dzieciaka, ukarał czarnucha co śmiał uderzyć nauczycielkę, bez względu na czyjkolwiek kolor skóry, oraz odciągnął drugiego czarnucha którzy kontynuował bójkę wykorzystując niecnie sytuację. Brawo.
Nie jeden murzyn ma godność człowieka białego i nadaje się w 100% do życia w naszej cywilizacji, i tylko taki żyć w niej powinien. Tak jak nie jeden biały, jest zwykłym czarnuchem, który potrafi jedynie kraść oraz ćpać, i powinien zostać wysłany do Afryki.
Zgłoś
Avatar
Halman 2016-10-26, 16:04
szkoła? zoo!
Zgłoś
Avatar
Novik 2016-10-26, 16:27
@janlew nie masz co się wysilać bo zaraz i tak bd komentarze :] a dla czarnucha piwo za obrone kobiety
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2016-10-26, 16:28 4
Zabrakło "Nigga didn' do nutin'"
Zgłoś
Avatar
dziaad 2016-10-26, 16:39 1
@janlew
no może w 100% jeszcze się nie nadaje ale mały krok we właściwym kierunku wykonał.
Zgłoś
Avatar
Włodziu 2016-10-26, 16:50 1
Walka w stadzie
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2016-10-26, 17:35 1
Wszędzie te niglety...
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2016-10-26, 17:53 6
Dla mnie to on jest biały. Nie wierzę w to co napisałem ale takie są fakty.
Zgłoś
Avatar
kampton 2016-10-26, 18:00 5
Dobra dobra , raz udało mu się błysnąć . Pewnie był zagrożony z matematyki i stanął w obronie nauczycielki
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-10-26, 20:51 4
Ciekawe, ile nauczycielka ma dodatków za wchodzenie do tego rezerwatu dla dziczy. Pewnie jest nawet wysterylizowana na wypadek gwałtu.
Zgłoś
Avatar
mazurpl 2016-10-26, 21:06
Janlew napisał konstruktywny, logiczny i trafny komentarz. Dobra zmiana.
Zgłoś
Avatar
T................a 2016-10-26, 21:07 1
janlew napisał/a:

No i proszę, przyzwoity murzyn na sadolu. Pełen szacunek dla dzieciaka, ukarał czarnucha co śmiał uderzyć nauczycielkę, bez względu na czyjkolwiek kolor skóry, oraz odciągnął drugiego czarnucha którzy kontynuował bójkę wykorzystując niecnie sytuację. Brawo.
Nie jeden murzyn ma godność człowieka białego i nadaje się w 100% do życia w naszej cywilizacji, i tylko taki żyć w niej powinien. Tak jak nie jeden biały, jest zwykłym czarnuchem, który potrafi jedynie kraść oraz ćpać, i powinien zostać wysłany do Afryki.



1. Mi się wydaję, że chciał zapunktować u nauczycielki, aby zamoczyć. Pani jest ruchable, czy za dużo wódki?

2. Ta laska jebnięta, bo udaje że nic się nie stało.

3. Po trzecie... poszedłbyś do losowego polskiego gimnazjum i byś zobaczył, że bydło w szkole to norma też w Polsce. Taki wiek, że brak odpowiedzialności i walka o swój byt (słabego zawsze się gnębiło, więc trzeba było się nie dać i bić) wymaga takiego zachowania.

Nie pamiętam, aby w mojej szkole nie było patoli. Wódka, bójki to nie była rzadkość. W 7 klasie (dzisiejsza 2 gimnazjum) to nawet były akcje z policją.
Zgłoś
Avatar
maxiq 2016-10-26, 21:15
up@, up@ upup@, wy wszyscy niggerofile tam wyżej, wy tęczowe agentury komunistyczne. . . żaden ciemnoskóry nawet wybielony,zbawiony,nauczony nie będzie mieszkał w moim kraju, Polska to kraj białych ludzi i na tej ziemi będą mieszkać tylko biali ludzie,
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie