18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
xBaker 2013-10-24, 23:40 45
Laski pracują w Rockstarze, a nie kojarzą głosu jednego z bohaterów ich gier, no kurwa kto ich tam zatrudnił.
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2013-10-25, 0:09 6
xBaker napisał/a:

Laski pracują w Rockstarze, a nie kojarzą głosu jednego z bohaterów ich gier, no kurwa kto ich tam zatrudnił.



Facet nie ksiądz, ruchać też musi.
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-10-25, 0:17 19
Te kobity nie dotknęły nawet gry a pomagają w rozwiązywaniu problemów z nią ? Ja pierdole, nadawały by się do nas do polityki
Zgłoś
Avatar
BuszującyWeZwłokach 2013-10-25, 1:54 33
Brak kompetencji ze strony kobiet to niestety standard. Krzyczą, że są lepsze od mężczyzn. Jasne, to dlaczego jest tak mało kobiet w zawodach, w których nie można ściemnić, zakręcić dupą? Ile jest kobiet-inżynierów budujących miasta? Ile kobiet potrafi programować systemy operacyjne czy choćby sterowniki? Ile kobiet przybliżyło nas do poznania odpowiedzi na podstawowe pytania, odwiecznie nurtujące ludzkość (gdyby czytała to kobieta to podpowiadam, że mam na myśli naukowców)? Nie jest to poprawne politycznie, ale taka jest prawda. I wcale nie jest tak, że się uzupełniamy, ponieważ proporcja jest nierówna - kobieta w przeważającej większości przypadków jest słabszym ogniwem.

Nie mówię, że to źle ani, że dobrze. Tylko nie mogę do cholery słuchać, że kobiety są tak samo lub bardziej kompetentne w porównaniu do mężczyzn.
Zgłoś
Avatar
HEILicopter 2013-10-25, 2:15 19
Mistrzostwo w chuj
Faceci wiedza o co chodzi, glupie cipy pracuja tam chyba tylko po to, by obciagac programistyczne paly.
Zgłoś
Avatar
B................2 2013-10-25, 2:41
beka niko jest gosc
Zgłoś
Avatar
kurbdbjd 2013-10-25, 14:51 1
Jeden z powodów dla których kobiety nie powinny pracować w dużych korporacjach.. a najlepiej to siedziec w kuchni w fartuszku bez ubrań
Zgłoś
Avatar
konował 2013-10-25, 18:54
BuszującyWeZwłokach napisał/a:

Brak kompetencji ze strony kobiet to niestety standard. Krzyczą, że są lepsze od mężczyzn. Jasne, to dlaczego jest tak mało kobiet w zawodach, w których nie można ściemnić, zakręcić dupą? Ile jest kobiet-inżynierów budujących miasta? Ile kobiet potrafi programować systemy operacyjne czy choćby sterowniki? Ile kobiet przybliżyło nas do poznania odpowiedzi na podstawowe pytania, odwiecznie nurtujące ludzkość (gdyby czytała to kobieta to podpowiadam, że mam na myśli naukowców)? Nie jest to poprawne politycznie, ale taka jest prawda. I wcale nie jest tak, że się uzupełniamy, ponieważ proporcja jest nierówna - kobieta w przeważającej większości przypadków jest słabszym ogniwem.

Nie mówię, że to źle ani, że dobrze. Tylko nie mogę do cholery słuchać, że kobiety są tak samo lub bardziej kompetentne w porównaniu do mężczyzn.



Dlatego to cholerny chłopski obowiązek ich bronić i wyręczać w trudniejszych-siłowych zadaniach. Niestety dzisiejszych chujowych czasach także płeć męska staje coraz to bardziej no nie wiem. Z pedalona ???
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2013-10-25, 19:05 2
@up, Skąd? :O
Zgłoś
Avatar
1408 2013-10-25, 20:51
Pierre d'Ollony napisał/a:

@up, Skąd? :O



Toć widzisz skąd. Z pedalona.
Zgłoś
Avatar
Jesuz 2013-10-26, 10:49 1
@upupup...

Podpowiem - taka kobieta była jedna - Maria Currie Skłodowska. Potem już tylko nędza intelektualna.
Zgłoś