18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
prisonerhatred 2012-09-06, 14:36 1
gdzie znaleźc całośc /? Tesla był zajebiście ogarnięty ,a NASA przywłaszczyła sobie bezprawnie wszystki jego badania i wynalazki
Zgłoś
Avatar
shaman01. 2012-09-06, 14:43
wszystkie czesci na youtube
Zgłoś
Avatar
Wodzu1983 2012-09-06, 18:48
Film ciekawy ale "Ten film wideo zawiera treść od partnera PBS, który zablokował go na mocy praw autorskich." dalej nie pooglądasz :/
Zgłoś
Avatar
trane1 2012-09-06, 21:21 3
Tesla był imba! Gdyby nie Edison i ludzie ktorzy go okradali,chamowali jego rozwój, teraz zylibysmy w innym swiecie, wieszkosc jego wynalazkow jest tak zajebista ze do dzis baroni naftowi sraja w gacie ze ktos je wcieli w zycie
Zgłoś
Avatar
iceman_ 2012-09-06, 21:25 1
skąd wy te wszystkie ciekawe filmiki bierzecie? są jakieś strony o takiej tematyce?

ps. trane1 też oglądasz wonzia?
Zgłoś
Avatar
conor 2012-09-06, 21:33
"Ta" wiedza w obecnym tempie regresji umysłowej społeczeństwa niestety zniknie. kurwa co za pojebany świat idę zapalić
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2012-09-06, 21:34 1
Tesla.Master.of.Lightning.2000
tytuł całości
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-09-06, 21:50 11
Mi profesor fizyki na uczelni ostatecznie dość "podprogowo" powiedzał, że wiele z tych rzeczy jest prawdą, nie wiem może widział we mnie materiał na masona, ale ja nie uznaje autorytetów
Otóż z racji tego, że jako jedyny miałem 5 z fizy, to kiedyś przyszło nam pogadać w cztery oczy i od słowa do słowa padło stwierdzenie, że od lat 60tych nie ma roku, żeby nie zgłosił się młody amator, który udowadnia rewulucyjne dla nauczanej fizyki teorie i wszyscy, którzy mają na to wpływ to dokładnie wiedzą, ale z (szokująco o dziwo) niewyjaśnialnych motywów sprawy są totalnie olewane lub tuszowane, sami Polacy opracowali conajmniej 3 perfekcyjne mikroskalowe modele geeratorów mocy wykorzystujących grawitację, niestety zbudowanie sensownych urządzeń kosztowałoby kupę kasy ze względu na potrzebę wykorzystania dużej ilości pierwiastków ziem rzadkich. Owy profesor osobiście był świadkiem, kiedy to obdartus wyglądający jak niedorobiony hipis przyniósł mu pełny raport z obliczeniami, które zgadzały się co do joty i przedstawił 2,5 centymetrowy pierścień z magnesów neodymowych i żelaza, który po przyłożeniu siły początkowej lewitował i generował moc około 9 watów, po pewnym czasie zaczął zapierdalać tak, że dookoła niego zrobiło się lodowato i zaczał emanować błękitną łuną światła, moc wzrosła do ponad 100W i rozleciał się w pył.
Niestety NWO polega tylko na wojnie ekonomicznej, liczy się tylko władza i kasa, a rozwój technologiczny i intelektualny jest wręcz zakazany.
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-09-06, 22:06 5
Dawać działający link do całości bo za cholerę nie mogę znaleźć śmigającego źródła.

BTW - kurwa za tą niekompletną wrzutę, mimo że wyjątkowo mnie film zainteresował - psssst... powąchaj kapsel i narób sobie smaka na browara takiego jakiego ja sobie narobiłem na kolejne części filmu...
Zgłoś
Avatar
Psychosocial1989 2012-09-06, 22:06 2
dokladnie po co udostepnic ludziom darmowa energie skoro mozna ich doic za pomoca ropy, wegla,gazu no i bzurnych podatkow piwo za filmik
Zgłoś
Avatar
ziolko123 2012-09-06, 22:13
Najśmieszniejsze jest też to, że na YT jest bodajże tylko pierwsza i ostatnia część podzielona na 10 min odcinki, reszta brutalnie wyjebana. Osobiście zassałem ostatnio ze strony z gryzoniem w tle. Polecam bo dokument naprawdę genialny i daje do myślenia !
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-09-06, 22:28 1
Taaa. film daje do myślenia miłośnikom nauki, których Edison CHamuje i którzy pierdolą coś o profesorze fizyki z uczelni. Na uczelni, kochany, nie ma profesorów of fizyki, to w gimnazium masz pana of fizy. Na uczelni jest wydział fizyki. Na nim pracują profesorowie, zajmujący się różnymi zagadnieniami, doktorzy i magistrzy - i wszyscy jak jeden mąż drą łacha z tych głupot.
Chyba nie masz pojęcia, jak dobry jest obieg idei wśród fizyków: potężne bazy danych, gromadzące wszystkie nowe publikacje, itd. Nie sposób nic zataić przed środowiskiem.
Zgłoś
Avatar
k................k 2012-09-06, 22:34 1
@up
idź być masonem gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
shaman01. 2012-09-06, 23:00 1
polecam caly na youtube bo za chuja go du zaladowac nie moge,nawet linku,zenada
Nikola Tesla-gospodarz swiata
milego ogladania
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie