18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Szukałem po tagach i jeżeli nie było tego tutaj to aż dziwne.
Jednak nie zawsze nimfomanka jest tak wporządku!



Historia sprzed bliżej nieokreślonego czasu, niemiecka nimfomanka zmuszała do stosunku nawet policjantów, którzy przyjechali wybawić dwóch "szczęśliwców"

Cytat:

Faceci płakali z bólu.

niemiecka policja zatrzymała nimfomankę z Monachium, która zmusiła do wielogodzin­ne­go seksu dwóch mężczyzn. 47-letnia kobieta trafiła na obserwację psychiatryczną - donosi "The Daily Mail".

Pierwszą swoją ofiarę niemka spotkała w barze, a drugą w autobusie. W obu przypadkach nie chciała wypuścić mężczyzn ze swojego domu.
Pierwszy mężczyzna uciekł na balkon i stamtąd wezwał pomoc. Drugi z napastowanych wyszedł z mieszkania po 36 godzinach wymuszonego seksu, kiedy nimfomanka na krótko zasnęła.

Policja znalazło go płaczącego i roztrzęsionego na ulicy. To co przeżył nazwał piekłem. Funkcjonariuszy prosił też o pomoc w powrocie do domu, bo przez ból nie mógł sam chodzić.
Kiedy funkcjonariu­sze przyjechali zatrzymać kobietę, ta zaprosił ich do łóżka na "szybki numerek". Monachijska policja zapewnia, że oficerowie odmówili - dodaje dziennik.



Źródło: KLIK
Zgłoś
Avatar
Saute 2013-09-10, 19:03 60
Zamiast wpierdol spuścić, to płakali...

W sumie też płakałbym, gdyby ruchała mnie niemka.

Przypominam, że niemcy i wszystko co z nimi związane - piszemy z małej litery.
Zgłoś
Avatar
Adziooh 2013-09-10, 19:06 1
W swoim tekście pisałem z małej, cytat już mi umknął .
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-09-10, 19:12 2
upup
racja, poruchać ile można, później wyjebać w kły i odejść, co za kretyni...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-09-10, 19:22
pokazcie lepiej zdjecie tej nimfomanki, i adres, jak ladna to jade
Zgłoś
Avatar
marcelo1992 2013-09-10, 19:34
Monachijska policja zapewnia, że oficerowie odmówili - dodaje dziennik. EHE jasne sam bym nie odmówił
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-09-10, 19:56 194
mare30ks napisał/a:

[...]jak ladna to jade[...]


47-letnia niemka...
47-letnia niemka...
47-letnia niemka...
47-letnia niemka...
Zgłoś
Avatar
Adziooh 2013-09-10, 20:31 2
Zdjęć niestety nie mogę znaleźć, ale to niemka panowie...
Zgłoś
Avatar
Krwawy Opiekacz 2013-09-10, 20:33 3
Ze dwadzieścia lat temu czytałem podobny artykuł w takiej jednej gazecie, która nazywała się "Skandale"
Ciekawe czy ktoś to jeszcze pamięta - taki przodek "Faktu"
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-09-10, 20:43
47-LETNIA NIEMKA!! Panowie,toż to katorga i tortury nie spotykane u chińczyków!!Współczuje...
Z zus-u dostaniesz 2 tyś i będzie gitara.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-09-10, 21:50
Krwawy Opiekacz Fakt to lajcik w porównaniu do Skandali. Zdjęcia UFO, kosmitów, wampirów i innych yeti były tam na porządku dziennym na dodatek wszystkie autentyczne.
Zgłoś
Avatar
Kiciok 2013-09-11, 15:41
36h nieprzerwanego seksu.

Spróbujcie nie spać 36h, a potem zastanówcie się, czy ktoś wytrzyma tyle seksu.

Aż wstyd, że taki syf tutaj trafił. Może zacznijcie też wklejać artykuły z faktu?
Zgłoś
Avatar
canabisss 2013-09-11, 16:00 1
sa jakies dokladniejsze namiary?? tych gosci lepiej do psychiatry wyslac a nie ta biedna kobiete spragniona uczucia:)
Zgłoś
Avatar
Nero93 2013-09-11, 16:07
Nic dziwnego że nie płakali skoro to była niemka.
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2013-09-11, 17:08
nie wierze ze w ciagu 36h nikt nie potrafil jej dobrze wyruchac (jak chuj juz nie moze to sa od tego inne zabawki)i ze nikt nie mial przy sobie telefonu, albo jej nie zajebal zeby sie odpierdolila. bajki jak chuj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie