18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Wodzu1988 2011-01-17, 11:42 2
tak to jest jak się siedzi po 8 h w boxie do tego napierdala kawę z wiadra to potem się dziwić ze tyle nieszczęść i wypadków, skumulowana energia musi mieć ujście, jak nie sobie to komuś/czemuś coś zrobił
Zgłoś
Avatar
Borofix 2011-01-17, 13:13 1
gdyby spadło na niego i przebiłoby płuco, to dałbym piwo
Zgłoś
Avatar
zły wilk 2011-01-17, 18:53
A myślałem że jebnie łbem w ściane
Zgłoś
Avatar
Pietri 2011-01-17, 20:37
Chciał pokazać cios Jackie Chana
Zgłoś
Avatar
han_nibal 2011-01-17, 22:00
Ej mam pytanie ma ktos konto na torrentach.org bo mnei zaraz chuj strzeli - Jak tak to prosze o kontakt na pw ( postawcie browara to mzoe ktos mi pomoze :F )

A odnosnie filmu- Moglo mu twarz szklem rozkurwic ]
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2011-01-17, 22:00
Liczyłem na jakieś slowmotion, a tu lipa
Zgłoś
Avatar
Nameless 2011-01-17, 22:48 3
@han_nibal
1) O piwa na forum się nie prosi.
2) Kasy na maka nie było Ci żal, a 5 zł na konto w serwisie Ci żal?
3) W związku z powyższym będę sadystą i nie udostępnię Ci mojego konta na jebanych torrentach, chociaż je mam.

Filmik przeciętny. Zwykły debil jakich niestety wiele w dzisiejszych czasach. Ciężko to pomyśleć, że baniak ma się wyżej niż nogę? No chyba, że on z przewrotki chciał kopnąć -.-
Ładnie go jeszcze na końcu koleś zawstydził "That's not funny".
Zgłoś
Avatar
han_nibal 2011-01-17, 22:59 1
@Nameless
1) O dostanie wpierdol na forum sie nie prosi
2)Konto mialem ale haslo zapomnialem
4) Zal dupe sciska ze ktos ma wiecej hajsu ?
5) W zwiazku z powyzszym - PIERDOL SIE

Edit:
Konto sobie wlasnie zalozylem- a skurwieli takich jak ty powinni wyciac w chuj. Zeby rodakowi jebanego torrenta zalowac ...

CHuj ci na imie !
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2011-01-17, 23:04
-Bez kasku?
-Wolę bez.
Zgłoś
Avatar
PastorOfMuppets 2011-01-17, 23:12 2
Nameless dostanie wpierdol na forum!!! Będzie to moment równie epokowy, jak pierwszy demotywator w radiu! Nie mogę się doczekać!

Tak na serio: hanibal, wypierdalaj gimbusie ;>

co do filmiku: nie ma krwi, nic sobie nie połamał, więc słabo... ale przynajmniej krótki ;p
Zgłoś
Avatar
han_nibal 2011-01-17, 23:15 1
@PastorofMuppets
NAstepny nolife co chce dostac +10 do postaci w tibi hahah
Pozdro buraku

P.s
Cytat:

co do filmiku: nie ma krwi, nic sobie nie połamał, więc słabo... ale przynajmniej krótki ;p


Taki z ciebie sadysta a jak bys sie dowiedzial co twoja stara robi nocami to bys plakal jak mala dziewczynka
Zgłoś
Avatar
PastorOfMuppets 2011-01-17, 23:25
Nie ma to jak zajebiście inteligentna obelga, cofająca do słodkich wspomnień kłótni z kolegami z podstawówki. To były czasy!
ps kup sobie nową klawiaturę, bo coś ci prawy alt nie działa.
Zgłoś
Avatar
han_nibal 2011-01-18, 1:09 1
Niestety to "zagramaniczny" mac pro z proceorem i7 ktory nie posiada polskich znakow Tobie za to nie dziala mozg pozdro lamusie

P.s
Tak mialem kolegow w podstawowce i byly to bardzo mile czasy- czego ty nie mozesz powiedziec sadzac po twoich pedalskich tekstach stales pod sciana na dyskotekach a jedyny przyjaciel jakiego miales to pan wuefista ( nie ma jak to zostawanie po lekcjach w jego pokoju ) Wiec jak chcesz takiego "hardcoru" o jakim wspominales w postach wczesniej to wrzuc zdjecia z tych czasow- z checia skomentuje
Zgłoś
Avatar
Rience 2011-01-18, 2:44
@han_nibal:
Żebrząc w taki sposób na forum nie różnisz się niczym od brudnych cyganów w tramwajach, a patrząc na twój sposób pisania mogę stwierdzić, że bliżej ci do rumuna niż polaka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie