18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
s................s 2019-09-22, 1:29 3

Zaczęło się od sympatycznego filmiku z małpką, skończyło jak zwykle gównoburzą "prawaków" i "lewaków".
Nie przestawajcie, potrzeba mi trochę płytkiej, niezobowiązującej rozrywki. Baba z brodą w cyrku, taniec z pizdami, Anna Maria Wesołowska albo walki intelektualnych gladiatorów na Sadistic: Codziennej dawce infantylnego spierdolenia. Sposób na udany wieczór.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2019-09-22, 8:39 2
sanctusdiavolos napisał/a:

Zaczęło się od sympatycznego filmiku z małpką, skończyło jak zwykle gównoburzą "prawaków" i "lewaków".
Nie przestawajcie, potrzeba mi trochę płytkiej, niezobowiązującej rozrywki. Baba z brodą w cyrku, taniec z pizdami, Anna Maria Wesołowska albo walki intelektualnych gladiatorów na Sadistic: Codziennej dawce infantylnego spierdolenia. Sposób na udany wieczór.



No to miłej zabawy.

Pimp187 napisał/a:

A ciebie chyba musieli ostro ruchać w to niedomyte dupsko,albo raczej twoją kobietę i stąd to prawackie pierdolenie.Po twoim prawackim pierdoleniu jestem utwierdzony w przekonaniu, że ty w życiu nie byłeś poza tą śmieszną polandią i boisz się pizdo własnego cienia i przez to wydaje ci się, że każdy kto nie jestem jebanym polskim zapijaczonym katolikiem jestedka ciebie jakimś zagrożeniem.Coz Niemcy wytłukli na ll wojnie światowej całą polską inteligencję i teraz mieszkają tu,tylko potomkowie chłopów pańszczyźnianych stąd takie niskie IQ polskiego narodziku.Tylko kościółek w ciasnych główkach, najebać się pod sklepem i oczywiście coś z niego podpierdolić jak się nadarzy okazja heh Polandia w pigułce



1) nie jestem zoofilem żeby kopulować ze zwierzętami, wiem że na wizję orgii z murzynem masz mokro w majteczkach, ale niestety nie tym razem.
2) prawak? Znowu kulą w płot, wiesz wy lewusy tak jak i prawacy zresztą widzicie tylko dwie skrajne strony, środka wasze ciasne główki nie pojmują, i to jest wasz problem. Ja po prostu znam czarnych bo codziennie mijam ich na ulicy, bo z nimi pracuję, bo między nimi mieszkałem.
3)niskie IQ, jestem inżynierem, ale przecież mogłem kupić sobie dyplomy jak to polaczek cwaniaczek.
4)kościółek? Z 5 lat nie byłem, ale nawet jeśli, to co? Religia to prywatna sprawa każdej osoby. Przecież ktoś tak tolerancyjny to rozumie, prawda?
5)najebać się pod sklepem, nie piję.
6)nie jestem czarny żeby kraść, stać mnie żeby kupić.
8)"w życiu nie byłeś poza tą śmieszną Polandią"
Taaa, masz mnie mistrzu



I tak od ośmiu lat.
No twoja kolej, no napisz jak świetnie znasz zachód i czarnych.
Zgłoś