18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
nwonigers 2018-03-15, 2:42 10
kiedys jak wracalem z podstawowki bawilem sie taka gruba recepturka w snipera;d chcialem zestrzelic cos i zamiast wystrzelic przed siebie dostalem w oko z przylozenia. Ledwo kurwa doszedlem do domu. akcja jak z pola bitwy.
Zgłoś
Avatar
Jorgen88 2018-03-15, 5:01
nwonigers napisał/a:

kiedys jak wracalem z podstawowki bawilem sie taka gruba recepturka w snipera;d chcialem zestrzelic cos i zamiast wystrzelic przed siebie dostalem w oko z przylozenia. Ledwo kurwa doszedlem do domu. akcja jak z pola bitwy.


znam to doskonale
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-03-15, 5:50 6
nwonigers napisał/a:

kiedys jak wracalem z podstawowki bawilem sie taka gruba recepturka w snipera;d chcialem zestrzelic cos i zamiast wystrzelic przed siebie dostalem w oko z przylozenia. Ledwo kurwa doszedlem do domu. akcja jak z pola bitwy.


piękna historia, napisz o tym książkę
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-03-15, 9:08
aż mi się podstawówka przypomniała jak się strzelaliśmy z tych gumek na lekcjach. Po kilku treningach to z ostatniej ławki trafiało się w tyłek dziewczyny przy tablicy
Zgłoś
Avatar
VooDooBlitz 2018-03-15, 17:47 7
Temat średni, choć miło popatrzeć na debili, ale piwo masz za to, że nie zapychasz poczekalni gównem jak fantastico, tylko elegancko dwa filmy tego samego tematu w jeden post
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-03-15, 20:58
kiedyś pewien Polak powiedział
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Zgłoś
Avatar
peremere34416 2018-03-18, 18:20 1
Stanisław Lem
Zgłoś