18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
banerr 2021-01-10, 10:09 2
Tylko dwóch trafił.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-01-10, 10:22 110
wujek mojej żony też tak chadzał nocami po odludziu, trupa w krzakach znaleźli. Sprawca słusznie spierdolił i się nie odnalazł. Dlaczego słusznie? Bo po chuj ma być za bezmózga po sądach i pierdlach ciągany na mój koszt jak chuja mógł coś zrobić? Cała ta zasada "szczególnej ostrożności" sprowadza się do tego, że mamy "szczególnie" coś wypatrywać od włączenia silnika do jego wyłączenia. Mieszkasz na wsi i łazisz nocą? To weź kurwa jakiś odblask (na stacjach często gratis rozdają) przyczep albo licz się z tym, że jesteś dla kierowcy niewidzialny...
Zgłoś
Avatar
M................n 2021-01-10, 10:30 2
Strike!!! no prawie
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-01-10, 10:38 7
banerr napisał/a:

Tylko dwóch trafił.


Jest szansa ze trzeci zebrał rykoszetem.
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2021-01-10, 12:03
Ciemno już zgasły wszystkie światła.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-01-10, 12:39 8
Odjebał debili. Prawidłowo. Sami chcieli.

Cieszmy się, że robią już za nawóz, jedyne słuszne przeznaczenie kacapskiego ścierwa.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2021-01-10, 13:03 4
Jeżeli nie ma pobocza lub czasowo nie można z niego korzystać, pieszy może korzystać z jezdni, pod warunkiem zajmowania miejsca jak najbliżej jej krawędzi i ustępowania miejsca nadjeżdżającemu pojazdowi. Pieszy idący po poboczu lub jezdni jest obowiązany iść lewą stroną drogi. Wg polskich przepisów.
Zgłoś
Avatar
JebacToGowno 2021-01-10, 13:37 3
Kacapy to kacapy. Nic nowego. Choć i u nas kiedyś takie bezmózgi nie były radkością.
Zgłoś
Avatar
Przemyslaw_Przemyslawski 2021-01-10, 14:07 1
Normalnie Carmagedon
Zgłoś
Avatar
Heliar 2021-01-10, 14:15 2
Niestety kacapy te zachowanie przywiozły ze sobą do Polski, u nas też spacerują ulicą, choć są obok chodniki.
Zgłoś
Avatar
konował 2021-01-10, 14:56 3
Leziesz kurwa jak krowa środkiem drogi to licz się z tym że ktoś cię może pierdolnąć. Proste.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-01-10, 15:24 6
nowynick napisał/a:

wujek mojej żony też tak chadzał nocami po odludziu, trupa w krzakach znaleźli. Sprawca słusznie spierdolił i się nie odnalazł. Dlaczego słusznie? Bo po chuj ma być za bezmózga po sądach i pierdlach ciągany na mój koszt jak chuja mógł coś zrobić? Cała ta zasada "szczególnej ostrożności" sprowadza się do tego, że mamy "szczególnie" coś wypatrywać od włączenia silnika do jego wyłączenia. Mieszkasz na wsi i łazisz nocą? To weź kurwa jakiś odblask (na stacjach często gratis rozdają) przyczep albo licz się z tym, że jesteś dla kierowcy niewidzialny...



To samo tyczy się każdego kto chce korzystać z jezdni. Jakby podludzkim robakom zrobili przepis, że mają pierwszeństwo przed pociągiem to też by robactwo socjalistyczne wpierdalało się na tory, bo to motorniczy ma uważac na nich.

Heliar napisał/a:

Niestety kacapy te zachowanie przywiozły ze sobą do Polski, u nas też spacerują ulicą, choć są obok chodniki.



No i bardzo dobrze. Przecież kierowca ma zachować szczególna ostroznosć więc w czym problem? Niech samochody zapierdalają 5km/h zeby było dla wszystkich bezpiecznie. Bezpieczeństwo najważniejsze dla jebanych socjaluchów.
Zgłoś
Avatar
Mez 2021-01-10, 19:33
Coś mi się wydaje, że nieśmiertelność się załączyła. Ja gdy kiedyś tak chodziłem to bałem się, że ktoś mi w dupę wjedzie.
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2021-01-10, 20:16
Jeżdżę z towarem pod Moskwę i raz na poboczu kawałek za Smoleńskiem leżał trup. Zatrzymałem się zadzwonić na milicję i obejrzeć sytuację. Okazało się że miejscowy pijaczek przechodząc przez drogę wpierdolił się komuś prosto na maskę i rozerwało mu brzuch aż do fiuta. Buty spadły razem ze skarpetami. Sprawca wypadku spierdolił, a trup leżał 5 godzin zanim milicja go zabrała, Takim sposobem pijaczyna zmarnował komuś życie
Zgłoś