18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

No-go zone w Szwecji
lokowalek • 2019-08-14, 11:03
Na wzór slumsów w Ameryce Południowej w Szwecji zostały oznaczone miejsca do których raczej nie powinno się wchodzić.







Żółty znaczek - Obszar narażony
Pomarańczowy znaczek - Obszar bardzo narażony
Czerwony znaczek - Obszar najbardziej narażony

Lista dzielnic



Dotarcie z centrum do Rinkeby trwa 25 minut. W ciągu dnia ludzie, mieszkający w Rinkeby, prowadzą normalne życie. Chodzą na spacery, robią zakupy, idą na plac zabaw z dzieckiem. Problem zaczyna się, kiedy zapada zmrok. Wokół wyjść z metra i na większych placach zaczynają zbierać się grupki osób, które nie wyglądają na pokojowo nastawione. Często obok nich stoi dobra fura z ciemnymi szybami, a z głośników dobywa się hip-hopowa muzyka, zrobiona zresztą przez mieszkańców Rinekby. Jeśli przemkniesz szybko - nie powinni zwrócić na ciebie uwagi. Jeśli zaczniesz się przyglądać - może podbić do ciebie jakiś młody i zapytać "Behöver du hjälp?" (szw. "Potrzebujesz pomocy?"), a do zaoferowania będzie mieć cały arsenał narkotyków, których nazwy nawet nie znasz.






Taka ciekawostka bardziej sadystyczna:

Jeden z tak zwanych hip hopowców z Rinkeby który w jednym z kawałków obraził chłopaczka który stracił życie podczas strzelaniny w Sztokholmie został obsikany . Filmik został nagrany jego telefonem a później udostępniony na jego Instagramie! (Akcja zaczyna się od 8 sekundy)




A to jego muza, ma prawie 3 mln wyświetleń



Ot, takie ciekawostki o Szwecji!

Peace!

2019-08-14, 19:53
@lokowalek

Jeśli mówisz o teraźniejszych Jeżycach w Poznaniu to muszę Cię zasmucić. Ostatnia patologiczna brama została jako bastion tejże, reszta dzielnicy to zagłębie kulinarne i wylęgarnia hipsteriady, twierdza LGBT. Wiem bo pracowałem tam do niedawna, mieszka tam moja partnerka, często wizytuję o każdej porze dnia i nocy, poza tą jedną bramą możesz chodzić tam kompletnie bez obaw nawet jeśli jesteś transem, czarnym czy muslimem. Jeżyce były niebezpieczne 20 lat temu. Teraz to inna bajka. O wiele gorsza jest Wilda.

2019-08-14, 21:04
poligon6 napisał/a:

Szwecja 6 tyś gwałtów, Polska 2 tyś gwałtów. Przy róznej liczbie ludnośći, szkoda komentowac te debilne posty.



Człowieku. W Szwecji za 'gwałt' uznaje się jak złapiesz kobietę za tyłek. Albo jak następnego dnia na kacu się rozmyśli i stwierdzi, że jednak pójście z Tobą do łóżka było bardzo złym pomysłem.

W Polsce w 'magiczny' sposób liczba gwałtów 'gwałtownie' spadła po nowelizacji prawa z 2013, zgodnie z którą jest to przestępstwo ścigane z urzędu, czyli de facto to prokuratura i policja decyduje kontynuować z oskarżeniem. A psuć sobie statystyk nie wypada, więc notorycznie zniechęcają do tego… Welcome to Poland. Co ciekawe przed nowelizacją, gdy oskarżenie było czysto prywatne z powództwa pokrzywdzonej (lub pokrzywdzonego) ilość spraw doprowadzonych do końca była wyższa…

Co mówi statystyka:
- 2/3 spraw o gwałt nie trafia do sądu *
- W sprawach które trafiają do sądu tylko 30% sprawców zostaje skazanych na karę więzienia… *

Czyli jak jesteś Karyną z Pipidówki nawet z dwóch ostatnich oficjalnych statystyk wynika, że nawet jeżeli zgłosisz gwałt na policję, to na 90% sprawca nie trafi do pierdla. I to tłumaczy inną statystykę:

- Większość gwałtów nie jest w Polsce zgłaszana **

… 'wsi spokojna, wsi wesoła, w statystykach spokój'.

Bycie ofiarą przestępstwa (jakiegokolwiek) w Polsce to dopiero początek. Trzeba czasem mieć dużo zaparcia by walczyć o swoje. A jak trafisz na czyjegoś synka albo szwagra to już w ogóle. Bez zaangażowania mediów nie pchniesz sprawy. Tyle w temacie. :evil:


* - https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/557106,gwalty-zaostrzenie-kar-polska.html
** - https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-04-20/94-proc-zgwalconych-lub-molestowanych-nie-zglasza-sprawy-ani-policji-ani-prokuraturze-raport/

2019-08-14, 21:36
jackalski napisał/a:

Człowieku. W Szwecji za 'gwałt' uznaje się jak złapiesz kobietę za tyłek. Albo jak następnego dnia na kacu się rozmyśli i stwierdzi, że jednak pójście z Tobą do łóżka było bardzo złym pomysłem.
W Polsce w 'magiczny' sposób liczba gwałtów 'gwałtownie' spadła po nowelizacji prawa z 2013, zgodnie z którą jest to przestępstwo ścigane z urzędu, czyli de facto to prokuratura i policja decyduje kontynuować z oskarżeniem. A psuć sobie statystyk nie wypada, więc notorycznie zniechęcają do tego… Welcome to Poland. Co ciekawe przed nowelizacją, gdy oskarżenie było czysto prywatne z powództwa pokrzywdzonej (lub pokrzywdzonego) ilość spraw doprowadzonych do końca była wyższa…
Co mówi statystyka:
- 2/3 spraw o gwałt nie trafia do sądu *
- W sprawach które trafiają do sądu tylko 30% sprawców zostaje skazanych na karę więzienia… *
Czyli jak jesteś Karyną z Pipidówki nawet z dwóch ostatnich oficjalnych statystyk wynika, że nawet jeżeli zgłosisz gwałt na policję, to na 90% sprawca nie trafi do pierdla. I to tłumaczy inną statystykę:
- Większość gwałtów nie jest w Polsce zgłaszana **
… 'wsi spokojna, wsi wesoła, w statystykach spokój'.
Bycie ofiarą przestępstwa (jakiegokolwiek) w Polsce to dopiero początek. Trzeba czasem mieć dużo zaparcia by walczyć o swoje. A jak trafisz na czyjegoś synka albo szwagra to już w ogóle. Bez zaangażowania mediów nie pchniesz sprawy. Tyle w temacie.
* -
** -



Nigdzie większość gwałtów nie jest zgłaszana... ten pic, że w szwecji tak czy gdzieś wsadz sobie miedzy bajki... Spraw tuszowanych jest jeszcze wiecej niz gdziekolwiek i kiedykolwiek. Mozna nawet przytoczyc ukrywanie ponad 1000 spraw w sylwestra pamiętnego u szkopow... Gdyby kto sie nie wylamal to nigdy nie byloby to w tv... Kto ponad tydzien zwleka z info o takim czymś? Statystyki napadów z udziałem kolorowych sa zaniżane celowo, aby nie utrudnić na początku asymilacji i akceptacji społeczeństwa... Obecnie, żeby nie wywołać paniki. Tyczy się to również ataków terrorystycznych i udaremnionych podaję się kilkadziesiat do kilkuset rocznie, a prawda jest masakryczna. Skąd to wiem? Moja dobra znajoma, która ma zupełnie inne podejście niż ja do emigrantów przyznała mi częściową rację... Co jest ewenementem na skalę światową w mojej opinii bo zawsze ich jakoś usprawiedliwia. Pracuję ona dla wspólnoty i siedzi w tych danych tworząc raporty. Gdybyś ty kowalski poznał prawdę chciałbyś sie ich pozbyć ogniem. Dlatego dane policyjne są namiastką, a i tak masz tam pełno zmian kwalifikacji czynu. Polecam CI zamieszkać za granicą na jakiś okres czasu. Albo możesz sie zatrudnić w jakiś firmach prowadzących badania dla ue... Oczywiści muisz podpisać papierek, żebyś nie paplał na lewo i prawo... Także witaj w nowoczesnej europie gdzie czarny, arab i inne tałatajstwo gwałci i nie dosięga ich ręka sprawiedliwości.

Wracając do kobiet. Kobieta po gwałcie jak wykazują badania jest w szoku, często sam czuje się temu winna i boi się oceny społeczeństwa... Podkreślam państwo nie ma tu nic do rzeczy... Dlatego bardzo proszę skończ pie**olić o Polsce bo gówno wiesz w nogach śpisz... Wk***iają mnie osoby jak ty... "Na zachodzie gwałcą wielkie mi halo u nas gwałcą gorzej...". Nie masz argumentu na obronę sp***olenia i błedu jakim jest sprowadzenie brudasów chronionych przez prawo i rząd, który za późno przynzał sie do błedu (pomijam fakt populacji szwecji... Maly k***idolek z wieksza iloscia incydentow)... Teraz moze tylko naginać prawdę w mediach dla własnych potrzeb. Ponawiam apel... Wyjedz i zobacz zamiast pie**olic co gdzie jest gwałtem... Niech twoja zona idzie biegac w brukseli chociazby nawet z toba u boku bedzie zaczepiana, wygwizdana lub oblapiana. Niech idzie biegac wieczorem przez park czy inne miejsce gdzie jest krzak, blisko wody, lekko odludne. Tylko wtedy nie leć z rykiem na policję, że szósty raz biegnie gdzieś i szósty raz zaostaję zaatakowana... Nie wiem na co w europie dodatkowi gwalciciele... Bo mamy tez swoich pojebow patologicznych i kazdy powinien skonczyc w dole z wapnem...

PS. sory k***a ludzie, ale ktos musi piętnować takie głupie pie**olenie... Ale fakty są jedne... Gwałcą wszedzie, ale tam jest tego wiecej, a kara powinna byc jedna... Śmierć... Tak mi dopomóż Zeusie i Odynie

Ti...........ch
2019-08-14, 21:50

2019-08-14, 22:00
lokowalek napisał/a:

....bardziej sadystyczna:

Jeden z tak zwanych hip hopowców z Rinkeby który w jednym z kawałków obraził chłopaczka który stracił życie podczas strzelaniny w Sztokholmie został obsikany......



Sadystyczne???? k***a to jest traumatyczne!! 99,9999% sadoli w piątek zapie**ala do psychologa. h*j z ucinaniem łbów w Manaus, h*j z paleniem ludzi oponami w Afryce. k***a kogoś obsikano!!
Serio k***a?

2019-08-14, 22:31
^^ należy jeszcze dodać: odcinanie kończyn żywemu murzynowi, zgniatanie samochodów betoniarkami w Chinach (ostatnio jakoś rzadziej), nie wspominając o waleniu młotkiem po jajach i innych rzeczach z harda ;)

2019-08-14, 22:32
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Sadystyczne???? k***a to jest traumatyczne!! 99,9999% sadoli w piątek zapie**ala do psychologa. h*j z ucinaniem łbów w Manaus, h*j z paleniem ludzi oponami w Afryce. k***a kogoś obsikano!!
Serio k***a?



a widzisz, jednak ktoś się zdziwił, że gwiazda hiphopowa która ma miliony wyświetleń na YT jest obsikiwana.

2019-08-14, 23:07
Malmo i gra biznesmen, ciekawe czy,
dalej to miasto jest najwyżej oceniane

2019-08-14, 23:13
Ronin69 napisał/a:

Wiem , że politycznie pojadę ale doskonale pamiętam jak śmiano się w sejmie z Kaczyńskiego w 2015r kiedy mówił o tych strefach i chorobach przywlekanych przez inżynierów (absolutnie nie jestem zwolennikiem prezesa i jego ekipy )



Słynna wypowiedź Kaczyńskiego w której pojawiło się to zdanie: "Różnego rodzaju pasożyty, pierwotniaki, które nie są groźne w organizmach tych ludzi, a mogą tutaj być groźne"

Do dziś nie znamy nazwy tych pasożytów i pierwotniaków.

Strachy na Lachy. Ciemny lud kupił

2019-08-14, 23:41
A jakieś legitne źródło poza polskim szur kanałem?

2019-08-14, 23:50
Tak patrzę te filmiki i to jest nic w porównaniu co się dzieje w Berlinie w dzielnicach neukoeln czy kreutzberg w godzinach 9-15 bo w takich czasami tam bywam z racji pracy. Nienawidzę tego śmierdzącego miasta ale ma parę fajnych spokojnych dzielnic raczej na obrzeżach. Nie raz widziałem jak policja gania się z brudasami przy görlitzer parku (10997) czy revaler str. (10245) i jakoś nigdy nie bałem się o siebie, jedynie o co to auto i zawartość. Już 2x widziałem jak opie**alają auto DHL-a bo kofer ma drzwi które co silniejszy otworzy rękoma. Mam taką zasadę że nigdy nie unikać kontaktu wzrokowego z nimi (brudasami/murzynami). Te k***y boją się ludzi pewnych siebie po których widać że nie będą sie patyczkowaty.
Mam nadzieję że moja tego nie przeczyta bo zaraz będzie płacz i żeby wracać do kaczystanu gdzie niestety ja nie widzę przyszłości...

2019-08-15, 01:16
Ronin69 napisał/a:

Wiem , że politycznie pojadę ale doskonale pamiętam jak śmiano się w sejmie z Kaczyńskiego w 2015r kiedy mówił o tych strefach i chorobach przywlekanych przez inżynierów (absolutnie nie jestem zwolennikiem prezesa i jego ekipy )



Mówił jedno, a zrobił coś całkiem odwrotnego, bo normalnie przyjmują uchodźców. Dużo więcej niż unia chciałą nam narzucić

2019-08-15, 01:24
Byłem w tym roku w Londynie i Paryżu i mniej tam ciapatych niż u mnie w Warszawie także widziałem na własne oczy i się przekonałem, że to takie pie**olenie o szopenie ...

2019-08-15, 01:32
O proszę, czyli są jednak te strefy w Szwecji. Bo nie raz już słyszałem że nieprawda, kalumnie i coś tam j***ny faszysto.


bartzt napisał/a:

Byłem w tym roku w Londynie i Paryżu i mniej tam ciapatych niż u mnie w Warszawie także widziałem na własne oczy i się przekonałem, że to takie pie**olenie o szopenie ...



Tak z innej beczki, jak 2 lata temu byłem w Paryżu to na ulicach j***ło moczem, poprawiło się co?

Ti...........ch
2019-08-15, 01:56
pve11 napisał/a:

O proszę, czyli są jednak te strefy w Szwecji. Bo nie raz już słyszałem że nieprawda, kalumnie i coś tam j***ny faszysto.
Tak z innej beczki, jak 2 lata temu byłem w Paryżu to na ulicach j***ło moczem, poprawiło się co?



Tego nie wiem, jednak 5 lat temu byłem w Wałbrzychu. Rodzi się więc podstawowe pytanie - Jaka jest cena owczego sera na Korsyce?