18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
baronturbina 2024-09-24, 18:39 1
Szkoda że nagrane C35i i potem z ekranu Nokią 3689chuj.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-24, 19:23 3
anal_terror_resurection_2 napisał/a:

Tak proszę państwa jeżdżą ukraińcy


@POLTERGAIST nie wygłupiaj się. Przecież to kapciem zostałow GB nagrane zaniesie urodziłeś. Gdzie tam
Ukraińców wietrzysz?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-24, 19:40 12
anal_terror_resurection_2 napisał/a:

@: myślisz, że tego wschodniego bydła nie ma także w UK?



Tak jak lubię merytorycznie się dopierdolić do jakiejkolwiek grupy etnicznej/rasowej/wyznaniowej/wiekowej/płciowej to lubię mieć ku temu kurwa powody.
Dopierdalanie się do ukraińca za bycie ukraińcem w temacie bez ukraińców w którym nie ma nic o ukraińcach to zwykłe bycie chujem bez powodu.

Bądź chujem dla zasady jak ja.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-09-24, 19:44 2
Velture napisał/a:

Tak jak lubię merytorycznie się dopierdolić do jakiejkolwiek grupy etnicznej/rasowej/wyznaniowej/wiekowej/płciowej to lubię mieć ku temu kurwa powody.
Dopierdalanie się do ukraińca za bycie ukraińcem w temacie bez ukraińców w którym nie ma nic o ukraińcach to zwykłe bycie chujem bez powodu.
Bądź chujem dla zasady jak ja.



Ty jesteś głup, kiem. A to różnica
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-24, 19:53 1
anal_terror_resurection_2 napisał/a:

@: Proszę Państwa, ukraińców musimy trzymać krótko, bo inaczej oni będą trzymać krótko nas.


Już nas trzymają. Wyjdź na plac zabaw. Zobacz w szkole na rezerwie jaki język zaczyna się pojawiać coraz częściej. Idź do sklepu. Kwestia max 10 lat i będą w rządzie w radach miast, będą zakładać biznesy gdzie będziesz pracować. I co z tym zrobiłeś/zrobisz?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-24, 19:56 11
baronturbina napisał/a:

Już nas trzymają. Wyjdź na plac zabaw. Zobacz w szkole na rezerwie jaki język zaczyna się pojawiać coraz częściej. Idź do sklepu. Kwestia max 10 lat i będą w rządzie w radach miast, będą zakładać biznesy gdzie będziesz pracować. I co z tym zrobiłeś/zrobisz?



jest ich prawie 4mln w kraju liczącym w tej chwili ok 36mln.
dostają socjal lepszy od naszych.

Już w radio słucham jak to kurwa w szkołach mają zmieniać lekcje historii aby nie urazić upadlińskich dzieci.

Matematykę zostawiam Wam.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-24, 19:58 1
Velture napisał/a:

jest ich prawie 4mln w kraju liczącym w tej chwili ok 36mln.
dostają socjal lepszy od naszych.
Już w radio słucham jak to kurwa w szkołach mają zmieniać lekcje historii aby nie urazić upadlińskich dzieci.
Matematykę zostawiam Wam.


U mnie na placu zabaw w ciągu dnia polskie rodziny policzysz na palcach jednej dłoni. Kwestia czasu.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-24, 20:02 12


Wrzucałem to już 2 razy na sadola i zostawało usuwane bez śladu.

Wrzucam trzeci raz.
Kto to zobaczy i dzisiaj i nie będzie jutro niech wie.
Zgłoś
Avatar
Alosza 2024-09-24, 20:10
Nie wypadł z orbity, grawitacja rządzi.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-09-24, 20:23 4
Velture napisał/a:

Wrzucałem to już 2 razy na sadola i zostawało usuwane bez śladu.
Wrzucam trzeci raz.
Kto to zobaczy i dzisiaj i nie będzie jutro niech wie.



Bo widzisz.. My wszedzie widzimy braci.. A nas wszedzie biora za frajerow do dymania;)
Zgłoś
Avatar
tars 2024-09-24, 20:26
baronturbina napisał/a:

@POLTERGAIST nie wygłupiaj się. Przecież to kapciem zostałow GB nagrane zaniesie urodziłeś. Gdzie tam
Ukraińców wietrzysz?



Poczytaj jego wypociny, on wszędzie Ukraińców widzi. Albo jakiś opłacony troll, albo zwykły idiota.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-24, 20:29 1
anal_terror_resurection_2 napisał/a:

No i widzicie Panowie do czego to w końcu zmierza. Ukraińcy to pasożyt na zdrowym organiźmie polskiego narodu


Ruski i Ukrainiec to jeden chuj. Ty widać ruskich lubisz. Zasada taka że niech się tłuką i ukurom kibicuje, bo ruskich trzymają z daleka. @POLTERGAIST nie wygłupiaj się już ok?

[ Dodano 2024-09-24, 20:31 ]
Poza tym znam Ukraińców co od wieluńska w Polce
Mieszkają i uczciwie pracują odprowadzając podatki. Nie ma tak że…
Wszystko jest czarne albo białe tylko.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-09-24, 20:46
Niczym jedna z atrakcji w Zatorze.
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2024-09-24, 20:49
Nie ogrodzony teren , brak szelek , kasku . Pewnie jeszcze parę rzeczy by się znalazło . Kierowca dostawczaka też na badanie wzroku skoro takiej maszyny nie zauważył to pieszego tymbardziej .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie