18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
siewie 2024-06-28, 18:24 1
Pedator napisał/a:

Taki skurwiel.skoczył kiedyś mojemu bratu na głowe i próbował wydziobać oczy. Skończył tak samo jak ten z filmiku - dziadek od razu obciął mu łeb siekierą.



Obciął bratu łeb siekiera ?kurwa nieźle pokręcony ten twój dziadek za to ze kogut mu chciał zjeść oczy a ten mu nie dal ich zjeść kurwa no nierozumiem świat się kończy
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2024-06-28, 22:51 2
siewie napisał/a:

Obciął bratu łeb siekiera ?kurwa nieźle pokręcony ten twój dziadek za to ze kogut mu chciał zjeść oczy a ten mu nie dal ich zjeść kurwa no nierozumiem świat się kończy



Naucz się głębię czytać ze zrozumieniem. I bo kurwa pisać, bo nawet ten kogut z filmu lepiej by to napisał.
Zgłoś
Avatar
siewie 2024-06-28, 23:17
Batman_ napisał/a:

Naucz się głębię czytać ze zrozumieniem. I bo kurwa pisać, bo nawet ten kogut z filmu lepiej by to napisał.



"I bo kurwa pisac" i ty każesz mi się uczyć pisać i czytać ze zrozumieniem mordo proszę cię nie kompromisuj sie 😉
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-06-28, 23:21
Pedator napisał/a:

Taki skurwiel.skoczył kiedyś mojemu bratu na głowe i próbował wydziobać oczy. Skończył tak samo jak ten z filmiku - dziadek od razu obciął mu łeb siekierą.



Mój brat wziął sekator i upierdolił kogutowi ostrogi przy samych nogach. Kogut od razu się uspokoił i już nigdy nie skakał.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2024-06-29, 0:37 6
Testodemon napisał/a:

kogo nigdy kogut nie atakował ten nie zna zycia na wsi



Atakował, atakował, jak podrosłem, to dostałem wpierdol i rosół, bo się wkurwiłem i zabiłem koguta, zatłukłem go na śmierć, skurwysyna. Wtedy dostałem wpierdol od Mamy, od wujka, od Brata a na obiad następnego dnia rosół. Ale warto było, rosół był pyszny a kogut dostał za swoje. To było jedno z nielicznych zwycięstw w moim smutnym życiu, niemniej jestem z niego dumny.

[ Dodano: 2024-06-29, 00:38 ]
A od ciotki dostałem kolejny jak przyszła, za koguta i jeszcze za drzwi, bo narysowałem na nich finką coś, ale nie pamiętam co.
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2024-06-29, 1:28
siewie napisał/a:

"I bo kurwa pisac" i ty każesz mi się uczyć pisać i czytać ze zrozumieniem mordo proszę cię nie kompromisuj sie 😉



Gdybyś miał odrobinę w tej mózgownicy, to byś się domyślił, że to głupi błąd autokorekty, którą sama sobie coś wstawiła. Szkoda, że taka autokorekta nie działa u ciebie, może byś coś sensownego sklecił. Idź z autokorektą na kompromis typie.
Zgłoś
Avatar
sameshitman 2024-06-29, 2:14 1
Każdy wnuś życzyłby sobie tak oddanego sprawie dziadka. Brawo dziadek!
Zgłoś
Avatar
pszkks 2024-06-29, 9:28
Dobra, ale tam pies jest na łańcuchu.
Zgłoś
Avatar
Gesiu96 2024-06-29, 11:31
Pedator napisał/a:

Taki skurwiel.skoczył kiedyś mojemu bratu na głowe i próbował wydziobać oczy. Skończył tak samo jak ten z filmiku - dziadek od razu obciął mu łeb siekierą.



Miałem podobnie, tylko z śp. pradziadkiem. Przyjechaliśmy na wieś i patrzymy a on cały podrapany na twarzy i takie jak by nakłucie na łuku brwiowym, szczęście, że nie dziobał niżej bo by było po oku. Z tego co wiadomo mówił to wskoczył mu sam na głowę/ramię. Pamiętam tylko jak się z ojcem wymieniliśmy wzrokiem, ja 12 lat. Wyszliśmy od razu na dwór, jakaś łopatę czy grabie złapaliśmy i że był jedynym kogutem w kurniku to miał pecha. 🤣 Ale rosół był zajebisty.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-06-29, 21:43 1
Robił to, co należy - bronił stada kur.
Zgłoś
Avatar
Analanalanal 2024-06-30, 10:25
Con4terPro96 napisał/a:

odrazu na rosół a i kaszojad będzie miał rekompensatę poniesionych moralnych strat



Za dzieciaka pogonił mnie jeden, w południe już babcia podawała pyszny rosołek z tego skurwiela. To były czasy
Zgłoś
Avatar
Blaszanajajeczniczka 2024-07-01, 18:03
Testodemon napisał/a:

kogo nigdy kogut nie atakował ten nie zna zycia na wsi



Mnie indyk :p chyba jest jeszcze straszniejszy od koguta
Zgłoś