18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~DMT 2017-03-12, 8:11 18
A u Nas, żydzi i kler propagują bycie cipą w rurkach, albo korpo - szczurem... nie bez przyczyny... nie chce mi się rozpisywać bo mam dość grubego kaca... Gdzie Młode Wilki, Psy (lektura obowiązkowa!) , i jeszcze kilka innych... Dobrze, że jest jeszcze Sadol i nie, nie liżę dupy, ale takie są fakty... moje małe gimbusiątka...

Na pohybel skurwysynom....
Zgłoś
Avatar
Clarx 2017-03-12, 11:28 7
jak Ci nie pasują rurki i korporacje to pompuj mięśnie bo się przydadzą do łopaty ziomek
Cywilizacja zmierza ku rozwojowi inteligencji, prace fizyczne powoli przejmują maszyny i roboty
Zgłoś
Avatar
doopa 2017-03-12, 11:53 21
@ widać cipa w rurkach się odezwała
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-03-12, 12:27 21
MaszAyahuaskę napisał/a:

A u Nas, żydzi i kler propagują bycie cipą w rurkach, albo korpo - szczurem... nie bez przyczyny... nie chce mi się rozpisywać bo mam dość grubego kaca... Gdzie Młode Wilki, Psy (lektura obowiązkowa!) , i jeszcze kilka innych... Dobrze, że jest jeszcze Sadol i nie, nie liżę dupy, ale takie są fakty... moje małe gimbusiątka...

Na pohybel skurwysynom....



i tak i nie. IMO każdy facet powinien wyglądać jak facet i powinien umieć obronić siebie i swoich bliskich. Sam dymam na siłownię i na matę potrzaskać się trochę, ale nie robię tego po to, żeby być przypakowanym idiotą jak zaprezentowane tuczniki na filmiku. Jak się napiję wódki to mi nie odwala i nie szukam zaczepki na mieście a większość ludzi, którzy mnie znają nie widzieli mnie nigdy w sytuacji jak się z kimś szarpałem a nikt nie uważa mnie za cipę, więc można być kulturalnym mężczyzną, który ma poważanie bez bycia łysym debilem, który prowokuje bójki w barach, na meczach itd i to jest ważna informacja bo mam wrażenie, że sporo osób tutaj uważa właśnie, że prawdziwy facet to łysy idiota wiecznie napierdalający się z kimś.
Zgłoś
Avatar
h................o 2017-03-12, 20:42
@doopa: widać łysy sebix się odezwał.
Zgłoś
Avatar
realign 2017-03-12, 20:47 2
Czego od rau łysy? To, że nie mam nazistowskiej fryzurki na bok bo mi wlosy spierdolily w liceum jeszcze nie znaczy, że jestem idiotą.
Zgłoś
Avatar
h................o 2017-03-12, 21:11 1
realign napisał/a:

jeszcze nie znaczy, że jestem idiotą.


No jak to nie?
Zgłoś
Avatar
Annaroth 2017-03-12, 23:18
Łoo zatłukł by jak świnię
Zgłoś
Avatar
Belweder 2017-03-13, 15:55 1
Co to jest? zakład karny?
Zgłoś
Avatar
altus140 2017-03-13, 19:42 1
Cytat:

jak Ci nie pasują rurki i korporacje to pompuj mięśnie bo się przydadzą do łopaty ziomek
Cywilizacja zmierza ku rozwojowi inteligencji, prace fizyczne powoli przejmują maszyny i roboty



Gadasz jak mój kolega magister za czasów studiów, a właśnie, roboty szuka, nie wiecie gdzie potrzebują?
Zgłoś
Avatar
BSE 2017-03-17, 20:49 1
SirMajkel napisał/a:



i tak i nie. IMO każdy facet powinien wyglądać jak facet i powinien umieć obronić siebie i swoich bliskich. Sam dymam na siłownię i na matę potrzaskać się trochę, ale nie robię tego po to, żeby być przypakowanym idiotą jak zaprezentowane tuczniki na filmiku. Jak się napiję wódki to mi nie odwala i nie szukam zaczepki na mieście a większość ludzi, którzy mnie znają nie widzieli mnie nigdy w sytuacji jak się z kimś szarpałem a nikt nie uważa mnie za cipę, więc można być kulturalnym mężczyzną, który ma poważanie bez bycia łysym debilem, który prowokuje bójki w barach, na meczach itd i to jest ważna informacja bo mam wrażenie, że sporo osób tutaj uważa właśnie, że prawdziwy facet to łysy idiota wiecznie napierdalający się z kimś.



Cały Twój post napisałeś jakbyś się chciał pochwalić, że nie jesteś ową pizdą w rurkach. Kogo to obchodzi, ja też siebie katuje, a nikt prócz mojej dziewczyny o tym nie wie i to jest dla mnie najlepsze. MaszAye pisał o żydowskim propagowaniu bycia pizdą, bo to się im przyda (a nam nie) jak trzeba będzie tu rozlewać krew z islamistami. Do nas będą strzelać, a te pizdy będą rzucać im kwiatki. Nie znasz ludzi na filmiku, a przyklejasz im łatę tuczników-idiotów. Powiedz to któremuś z nich prosto w twarz. Ta, zesrałbyś się. Odleciałeś od tematu. Gościu poprostu mówi, że większość facetów na mieście to pizdy w rurach gestykulujące i gadające jak baby, a Ty wyjeżdżasz z tym, że można być też prawdziwym facetem Sherlocku. Wystarczy być świadomym tego syfu. Do tego uważasz, że wszyscy mają Sebixa za wzór prawdziwego faceta. No brawo kurwa.
Zgłoś