18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
Avatar
Pietruchm 2024-10-19, 12:23
Ludzie są serio debilami
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-10-19, 12:25 2
72aweM napisał/a:

Jednak kamera to fajna sprawa



Ja uważam że niezbędna na naszych drogach. Mało która kurwa się przyzna do błędu bez nagrania w zaparte będzie iść do momentu ukazania objawionej prawdy.
Zgłoś
Avatar
Don_cziczi 2024-10-19, 12:37 1
Meksykańskie scierwo
Zgłoś
Somberoajaj napisał/a:

widzę, że lubisz seriale typu CIA kryminalne zagadki Miami



Po rysach na lakierze widać. Jakiś czas temu babka mi w kufer zajebała i wezwała policję że ja niby cofałem. Gość policjant od razu jej wytłumaczył że rysy byłyby wtedy w odwrotną stronę
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-10-19, 12:58 1
8xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx3-----_ napisał/a:

Po rysach na lakierze widać. Jakiś czas temu babka mi w kufer zajebała i wezwała policję że ja niby cofałem. Gość policjant od razu jej wytłumaczył że rysy byłyby wtedy w odwrotną stronę




I łyknęła?

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
spike123 2024-10-19, 13:37 3
Somberoajaj napisał/a:

widzę, że lubisz seriale typu CIA kryminalne zagadki Miami



Chodzi o wysokość uszkodzeń, podczas hamowania samochód "nurkuje".
Z sytuacji z filmu, podczas cofania, tył samochodu unosi się więc uszkodzenia będą na innej wysokości.
Kolega ma rację że wprawne oko policjanta bez problemu jest w stanie stwierdzić co się tu odj*bało.
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2024-10-19, 13:40 1
Wraz z rodziną jak to w Korei północnej robią, do łagru na dożywocie. Dzieci, dorośli, nieważne. Zjebane geny trzeba wytępić
Zgłoś
Avatar
DonaldDown76 2024-10-19, 13:57 2
Cała ekipa z telefonami hahaha nagrywają zdjęcia robią tablic do albumu rodzinnego , typ zobaczył że kamerka jest i się zesrał
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-10-19, 14:25
Myślałem, że się murzyny wysypią z tego auta, a tu cała rodzina białych przegrywów, którzy sobie wymyślili kreatywny sposób na wegetację.
Zgłoś
Avatar
vortexture 2024-10-19, 15:02
Miałem podobne zdarzenie. Samochód którym jechały 2 kobiety ruszyl na skrzyżowaniu do tyłu.

Porównując do kosztów naprawy samochodu, dobra kamera wcale nie jest droga
Zgłoś
Avatar
huncfot130 2024-10-19, 15:15 1
8xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx3-----_ napisał/a:

Nawet bez kamery wprawne oko policjanta ustali że ślad natarcia był od cofnięcia, a nie najechania



Ta jasne.
Ja miałem taką sytuację że typ z skrętu wyleciał jak ja wyprzedzałem pedalaża. Jebnął mi bok. On że ja byłem na jego pasie a ja że go wyjebalo z zakrętu. No to przyjechały psy. I od razu że moja wina. Ja pokazuje że są ślady hamowania oni nic. Przyjechały jakieś techniki z psów i też to samo.
Typ jeszcze, że ja mam wszystko na kamarze... I dał kartę psom.... Jeszcze tego samego dnia do mnie dzwonili że typ już dostał mandat i podali mi jego polisę.... Typ sam się wyjebał hehehe. Ale takie to nasze policmajstry są. Hhhtfu!!
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-10-19, 16:31
Po tym trzymaniu za łby i karki, to raczej liczą na grube odszkodowanko za uszczerbek na zdrowiu niż na drobne na zderzak.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-10-19, 17:09
Kurwe na pół roku do pierdla, albo grzywna 5000 USD i utrata zniżek ubezpieczenia
Zgłoś
Avatar
PanFajek 2024-10-19, 17:54 4
W tym momencie zdali sobie sprawę, że tym razem numer nie przejdzie.

Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-10-19, 23:28 1
Najlepsza reklama kamery samochodowej jaką widziałem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów