18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
Avatar
Cymesowy 2024-10-19, 23:43 2
Miałem podobną sytuacje za młodu, auto pełne cwaniaków vs ja 18latek i babcia. Kierowca szedł w zaparte nawet po tym jak policjant pokazał mu nagranie z monitoringu w restauracji która była obok xD tak sie policemajster wkurwil ze chcial mu kartonik pociąć na miejscu
Zgłoś
Avatar
Vi_Kikimora 2024-10-19, 23:47 1
Ale jebane ryjowce. Szkoda,że na końcu nie ma zjebów reakcji jak policja im daje srogi mandat,po obejrzeniu filmiku z kamery. No nic. Wiemy,że tak podobno było 💁
Zgłoś
Avatar
Lipiniorz25 2024-10-19, 23:51
Utylizowac takich oszustow
Zgłoś
Avatar
Heo 2024-10-20, 11:42
Koleś zauważył kamerę i spierdolił, a gruba dalej robił zdjęcia tablicy rejestracyjnej.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-10-20, 14:21 1
I teraz sprawdzić historię wszystkich odszkodowań wypłaconych tym kurwom i je anulować. A skurwysyństwo pod batem do najcięższej roboty zagnać, żeby odpracowało z nawiązką.
Hołk!
Zgłoś
Avatar
Zombiekiller 2024-10-20, 15:27 1
Ehhh, w takiej sytuacji powinna być możliwość legalnego odp...nia wszystkich zwierząt widocznych na nagraniu, już by nikt więcej nigdy nie próbował.
Zgłoś
Avatar
Espen 2024-10-21, 19:52
Kurwa, myślałem że to cyganie. Ale że to filmik nie z naszego kontynentu to nie. Znaczy cyganie hameryki, meksykanie, obraz zbyt brązowy się zrobił.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów