18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Essent 2018-03-05, 16:52 24
NIe potrafi się dogadać i szkody robi.Jebana dzicz
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-03-05, 17:10 3
Kurwa mać, założyliście Liberię to z niej skorzystajcie !!!
Zamiast tego że uwolniony niewolnik może tam pojechać, było zrobić że musi. Trzy litery źle, i zafundowaliście sobie rozpierdol. No ale jako to mówią ...nigdy nie jest za późno by zacząć zmieniać świat.
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2018-03-05, 17:10
Ja bym porozjeżdżał dzicz. Tak samo się zachowują jak polscy narodowcy czuje że ma obstawę 5 kolegów co w razie co mu pomogą i kozaczy by zaimponować. A oni go podziwiają.
Zgłoś
Avatar
garota 2018-03-05, 17:15 20
@up

Co pizdeczko ty też siedziałeś w samochodzie i nie miałeś jaj żeby skończyć co zacząłeś? Uwaga lewak lamus zlokalizowany.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-03-05, 17:17 12
S.T.U_Cummins napisał/a:

Ja bym porozjeżdżał dzicz. Tak samo się zachowują jak polscy narodowcy czuje że ma obstawę 5 kolegów co w razie co mu pomogą i kozaczy by zaimponować. A oni go podziwiają.


Ktoś tu chyba dostał w pizdę za rurki i różową koszulkę. Pięciu ich było i dopiero piąty ci dał radę co ? ...hehe
Idź leczyć pizdosmutki gdzie indziej. Aha i różnica jest taka, że narodowcy są u siebie.
Zgłoś
Avatar
gtrunio 2018-03-05, 17:20 1
jakie ładne gatki, dopiero z pierdla wyszedł?
Zgłoś
Avatar
teken 2018-03-05, 17:42 1
dlaczego po prostu ich nie rozjechał ?
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2018-03-05, 18:27 3
W tym momencie pan z samochodu powinien wyciągnąć swojego glocka i z niego skorzystaćw obawie o własne życie...
Zgłoś
Avatar
J................3 2018-03-05, 19:35
gtrunio napisał/a:

jakie ładne gatki, dopiero z pierdla wyszedł?



A może dostał angaż w arabskim filmie krótkometrażowym...
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2018-03-05, 22:47 4
garota napisał/a:

@up

Co pizdeczko ty też siedziałeś w samochodzie i nie miałeś jaj żeby skończyć co zacząłeś? Uwaga lewak lamus zlokalizowany.


.
janlew napisał/a:


Ktoś tu chyba dostał w pizdę za rurki i różową koszulkę. Pięciu ich było i dopiero piąty ci dał radę co ? ...hehe
Idź leczyć pizdosmutki gdzie indziej. Aha i różnica jest taka, że narodowcy są u siebie.



W tym momencie pokazaliście że w cale nie odbiegacie od tego czarnego z filmiku. Rurek nie noszę i z chujostwem się nie zadaje narodowcy dla mnie to największy margines społeczny potem są ćpuny (raz w tygodni (lub częściej) wali w nochal/jara zioło) bez ambicji, alkoholicy itd. Już wiem że w normalną męską dyskusje nie można z wami wejść bo zaraz jak zwierzęta będziecie chcieli użyć argumentu siły. Co nie otwiera się scyzoryk w kieszeni?
Jak bym sam na sam rozmawiał z którymś z was byś spuścił głowę a jak z obstawą koleżków to kozak a na drugi dzień w środku dnia sam muszę podchodzić się witać czy nie chce podyskutować i tylko strach w oczach widzę takich agentów jak wy.

Jeszcze dodajcie że jesteście zwolennikami broni palnej po co wam to? Dorobiliście się auta za 200K ? Czy broń potrzebna do przewagi w słownych dyskusjach

Powiedzcie mi czemu najczęściej w parze z narodowcem idzie ćpanie"?
Zgłoś
Avatar
v................0 2018-03-05, 23:13
Niby bambo ale kopa fajnego sieknął.
Zgłoś
Avatar
wzx123 2018-03-05, 23:35
S.T.U_Cummins napisał/a:


.

W tym momencie pokazaliście że w cale nie odbiegacie od tego czarnego z filmiku. Rurek nie noszę i z chujostwem się nie zadaje narodowcy dla mnie to największy margines społeczny potem są ćpuny (raz w tygodni (lub częściej) wali w nochal/jara zioło) bez ambicji, alkoholicy itd. Już wiem że w normalną męską dyskusje nie można z wami wejść bo zaraz jak zwierzęta będziecie chcieli użyć argumentu siły. Co nie otwiera się scyzoryk w kieszeni?
Jak bym sam na sam rozmawiał z którymś z was byś spuścił głowę a jak z obstawą koleżków to kozak a na drugi dzień w środku dnia sam muszę podchodzić się witać czy nie chce podyskutować i tylko strach w oczach widzę takich agentów jak wy.

Jeszcze dodajcie że jesteście zwolennikami broni palnej po co wam to? Dorobiliście się auta za 200K ? Czy broń potrzebna do przewagi w słownych dyskusjach

Powiedzcie mi czemu najczęściej w parze z narodowcem idzie ćpanie"?



Tak ładnie pogaszeni jedną wypowiedzią. Teraz uważaj bo może być odzew "zobaczymy czy byłbyś taki cwany mówiąc mi to w twarz"
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-03-06, 1:01
"narodowcy są u siebie" narodowcy u siebie są tylko w grobie.
Zgłoś
Avatar
garota 2018-03-06, 8:19 1
S.T.U_Cummins napisał/a:


.

W tym momencie pokazaliście że w cale nie odbiegacie od tego czarnego z filmiku. Rurek nie noszę i z chujostwem się nie zadaje narodowcy dla mnie to największy margines społeczny potem są ćpuny (raz w tygodni (lub częściej) wali w nochal/jara zioło) bez ambicji, alkoholicy itd. Już wiem że w normalną męską dyskusje nie można z wami wejść bo zaraz jak zwierzęta będziecie chcieli użyć argumentu siły. Co nie otwiera się scyzoryk w kieszeni?
Jak bym sam na sam rozmawiał z którymś z was byś spuścił głowę a jak z obstawą koleżków to kozak a na drugi dzień w środku dnia sam muszę podchodzić się witać czy nie chce podyskutować i tylko strach w oczach widzę takich agentów jak wy.

Jeszcze dodajcie że jesteście zwolennikami broni palnej po co wam to? Dorobiliście się auta za 200K ? Czy broń potrzebna do przewagi w słownych dyskusjach

Powiedzcie mi czemu najczęściej w parze z narodowcem idzie ćpanie"?



A ty pokazałeś że jesteś jeszcze dalej za murzynami. Dla ciebie to dla ciebie tamto...kogo obchodzi co cię boli lamusie. Jesteś tylko pizdą która narzeka ciągle na to samo. Pizdą jesteś, nieważne kto cię wyruchał w życiu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie