18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Pewien jegomość wrzucił filmik aby przestrzec dumnych potomków wikingów. W wielkim skrócie to że nawet kapitan szwecja ich nie obroni.



dla tych co nie mówiom po angielskiemu daję tłumaczenie ale myślę że skoro ja zrozumiałem to powinni wszyscy.

"Słuchajcie szwedzkie kurwy Jesteśmy tutaj, aby przejąć wasz pieprzony kraj! Więc padnijcie na kolana i ssijcie mojego kutasa, wy małe szwedzkie kurwy."

-czy to nie jest mowa nienawiści?
- wszystko zależy kto to wypowie
Zgłoś
Avatar
mit2 2018-08-06, 0:32
voyagerkg1 napisał/a:

chuj tam z ruskimi się dogadamy


Dobry żart...
Z ruskimi nie da się dogadać.
Zgłoś
Avatar
Lingula 2018-08-06, 4:42
Niedawno bylem na prezentacji zalozyciela Duolingo - jedyny kraj, ktory uczy sie najwiecej swojego jezyka to Szwecja. Zakladajac konto trzeba podac swoja narodowosc - takim sposobem dowiedzial sie, ze to Arabowie sa odpowiedzialni za ta statystyke. Czaicie?
Zgłoś
Avatar
trekkingshop_pl 2018-08-06, 8:39 2
Gdyby to był biały obywatel z zespołem downa to by go zastrzelili. A tak nie ma wyjścia - będą gałę opierdalać.
Zgłoś
Avatar
zubrwygrany 2018-08-12, 20:42
mam dwa tasaki piechoty z epoki napoleona. oraz szable, wszystko naostrzone i czeka nad łóżkiem chce i czekam na przywitanie tych panów.

dodam że mieszkam w Polsce śmierć arabom i wszystkim co wieżą w gówno jakieś
Zgłoś
Avatar
Horn88 2018-08-14, 21:19
zubrwygrany napisał/a:

mam dwa tasaki piechoty z epoki napoleona. oraz szable, wszystko naostrzone i czeka nad łóżkiem chce i czekam na przywitanie tych panów.

dodam że mieszkam w Polsce śmierć arabom i wszystkim co wieżą w gówno jakieś

- Hmm... A może na początek może byś zajrzał do słownika, zanim wrzucisz tekst z takim błędem jak "wieżą" - aż wali po oczach
Zgłoś