18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Pewien jegomość wrzucił filmik aby przestrzec dumnych potomków wikingów. W wielkim skrócie to że nawet kapitan szwecja ich nie obroni.



dla tych co nie mówiom po angielskiemu daję tłumaczenie ale myślę że skoro ja zrozumiałem to powinni wszyscy.

"Słuchajcie szwedzkie kurwy Jesteśmy tutaj, aby przejąć wasz pieprzony kraj! Więc padnijcie na kolana i ssijcie mojego kutasa, wy małe szwedzkie kurwy."

-czy to nie jest mowa nienawiści?
- wszystko zależy kto to wypowie
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-08-05, 13:51 20
Ja i tak coś czuję, że europejskie ulice niedługo będą czerwone od krwi islamskich świń - to tylko kwestia czasu. Oni są tylko mocni w grupie i w przypadku lewackich rządów, bo wiedzą, że są chronieni. W innych przypadkach, są słabymi pipeczkami, szlochającymi w kryzysowych sytuacjach i w sytuacjach zagrożenia życia.
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-08-05, 14:00 1
TB303 napisał/a:

Oni są tylko mocni w grupie i w przypadku lewackich rządów, bo wiedzą, że są chronieni. W innych przypadkach, są słabymi pipeczkami, szlochającymi w kryzysowych sytuacjach i w przypadku zagrożenia życia.



sporo wskazuje że u nich funkcjonuje właśnie taka retoryka a jak w realu arab dostanie w ryj przy swoich koleżkach to całą ich grupa spierdala "na z góry upatrzone strategicznie pozycje bo to nie wiadomo kto następny dostanie w ryj"
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-08-05, 14:03 67
Zgłoś
Avatar
mietas12 2018-08-05, 15:07
Karim Benzema z Realu Madryt
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-08-05, 17:29 13
Dla mnie to mogą nawet dzisiaj utopić ich we krwi. Sami sobie są winni. Bierność i poprawność polityczna to prosta droga do upadku. Poza tym to nie jest mowa nienawiści a deklaracja kulturalna.

Zgłoś
Avatar
skywalker75 2018-08-05, 18:17 2
@Ertulev
nawet zabawna ta animacja ... Gdyby nie ruska.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2018-08-05, 20:36
banerr napisał/a:

Poza tym to nie jest mowa nienawiści a deklaracja kulturalna.



No tak racja dlatego też napisałem przekornie że zależy kto to powie. I gdyby to szwed powiedział o muslimach to wtedy była by mowa nienawiści za którą skazano by go.
Zgłoś
Avatar
voyagerkg1 2018-08-05, 21:08 1
chuj tam z ruskimi się dogadamy .. z islamistami NIE .Nie integrują,tworzą swe enklawy, są delikatnie pisząc małymi wszami na łonie europy brać brać i nic nie robić ..Merkel miała plan dla niemiec by dołożyć nowej krwi bo zdychają 57% to 60 latki .a tu lipa .No to za 10 lat nie będzie niemiaszków a i francji grecji włoch bośni bo hercego wina
Zgłoś
Avatar
o................e 2018-08-05, 21:10
Ci ludzie są chorzy psychicznie,i niestety maja głos.Kilka procent ludzi może doprowadzić do podzielenia kraju.
Zgłoś
Avatar
wiesnak66 2018-08-05, 21:17 4
kiedy złodzieje Szwedzi, oddadzą nam to co zajebali w czasach najazdu, choćby
to co nawet obecnie znajduje się w ich muzeach
Polskie antyki, artefakty, ważne dla naszej kultury, UKRADZIONE
dawno, ale
jednak
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2018-08-05, 22:29 2
TB303 napisał/a:

Ja i tak coś czuję, że europejskie ulice niedługo będą czerwone od krwi islamskich świń - to tylko kwestia czasu. Oni są tylko mocni w grupie i w przypadku lewackich rządów, bo wiedzą, że są chronieni. W innych przypadkach, są słabymi pipeczkami, szlochającymi w kryzysowych sytuacjach i w sytuacjach zagrożenia życia.





Czy są już jakieś zapisy na ten 'event' ?
Zgłoś
Avatar
Karbit83 2018-08-05, 22:35 3
Ciekawe czy takim samym tonem mówi do urzędniczki w socjalu jak żebra o zasiłek dla nierobów.
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-08-05, 23:44
Bardzo dobrze, ja się wpełni z nimi zgadzam i ich popieram ! Szwedzi muszą dostać to na co zasłużyli. Czyli głęboki anal i oral.
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2018-08-05, 23:48
tfu na ryje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie