18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Wolfghar 2019-05-08, 15:30 1
Potraficie tylko pisać jak to nie jesteście oburzeni homoseksualizmem czy robicie coś w związku z tym? ;D
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2019-05-08, 15:32 1
matury piszą, dno umyslowe w domu siedzi i komentuje posty na sadolu ...
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-05-08, 16:01 18
To jest kurwa kabaret. Powiedz coś o żydach - antysemita!!!aresztować!!!
Powiedz coś o migrantach - rasista!!!aresztować!!!
Powiedz coś o gejach i feministkach - homofob!!!!aresztować!!!
Wyjdź z flagą na marsz narodowców - faszysta!!!aresztowac!!!

Ale jak tak śpiewające kurwy obrażają katolików to jest wszystko ok bo można.

Tak, mnie ta profanacja obraziła. Ale nie dlatego że obraził mnie wizerunek Marii z tęczą w tle ale dlatego że tą akcje przeprowadziły feministki, czyli lewackie ścierwo które jest gorsze od karalucha. Bolszewia marksistowska w czystym wykonaniu. Te ścierwo jest gorsze niż faszyzm i takie bezczelne jednostki powinno się utylizować.
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2019-05-08, 16:55
Katotalibski przykład spierdolenia mentalnego rodem z krajów gdzie dymają kozy - pokazuje dobitnie do czego doprowadza popuszczenie smyczy religianckiej patologii - az sie wierzyć nie chce ze te qrwy robią takie jazdy w XXI wieku w srodku europy
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2019-05-08, 16:56
dennissliwa napisał/a:

Spalić ich wszystkich żeby potomstwa nie wydali..



O toś dojebał do pieca... to geje i lesby mogą mieć potomstwo O ile lesby mają taką opcję to co by gejom wyszło... aż strach pomyśleć jaki kolor miałyby ich dzieci
Zgłoś
Avatar
dzaanas86 2019-05-08, 17:27 2
Jestem apostatą ale jak widzę coś takiego to mnie w ch...u strzyka. Ja rozumiem łamanie tabu i nawet staram się pojąć wszelakie formy indywidualności wraz z tzw. "sztuką", no ale pewnych symboli się nie rusza. Jesteś pedał, to sobie bądź a nie lataj z piórkiem w dupie po ulicy z Matką Boską stylizowaną na twój symbol.
Zgłoś
Avatar
hanney 2019-05-08, 17:53 2
A mnie bawi.!

Niedorozwinięte maupy, które są tak nowoczesne i oświecone, że muszą obrażać inne maupy. Cóż za zoo.
Zgłoś
Avatar
hamusq 2019-05-08, 18:40 3
Wali mnie i jedna strona i druga strona konfilku... Podatki kurwy obnizac, modernizowac kraj, a nie pierdolami sie zajmowac.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-05-08, 19:36
Czy ateistów nie powinno serdecznie pierdolić w co kto wierzy i jak bardzo w związku z tym jest pojebany lub nie?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-05-08, 19:38
Nie czaję nie jestem w temacie? Jakaś kurwa robi tęczową maryję i dziwi sie, że trafia do paki? Jesli tak to wygląda to jest tepą głupią kurwą... Niech pilnuję swojej pizdy... Tak robi jebany chujstop dokładnie to samo... Byle co o bambusach, jebanych kozojebcach czy pejsatych pomiotach i atakuja ludzi to ja tez do paki raz dwa i jeszcze pałować... ALBO WSZYSCY MAJA KLOPOTY ALBO NIKT to jest kurwa rownosc... Jebac, ze to akurat tylko polepszy notowania pisu. Nie trawie ani po ani pis, ale to co robia te debile tylko umacnia za kazdym razem przeciwnika . To tak jakby na wojnie im amunicje i ludzi dostarczali. Tyle, ze to te same świnie przy korycie
Zgłoś
Avatar
Szangti 2019-05-08, 19:46 1
Chciałem napisać "jebać pedałów i zboczeńców z lgbt etc..." ale to byłaby dla nich przyjemność...
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-05-08, 20:18
Szangti napisał/a:

Chciałem napisać "jebać pedałów i zboczeńców z lgbt etc..." ale to byłaby dla nich przyjemność...



doznają tęczowej laski zbawienia
Zgłoś
Avatar
gr3go 2019-05-08, 20:39 1
Zgłoś
Avatar
adamex91 2019-05-08, 20:39
Świeża sprawa: w Londyńskiej Saatchi Gallery muzułmanie stwierdzili, że jakis obraz ich obraża to od razu został zasłonięty. Wygląda na to, że wkraczają u nas europejskie standardy - ktoś obraża uczucia religijnie to ponosi konsekwencje
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-05-08, 20:46
skywalker75 napisał/a:

Myślę, ze to jednak normalne demokratyczne standardy. Przychodzą wtedy, kiedy już prawdopodobnie nie śpisz, a jeszcze nie wyszedłeś do pracy. Nikt nie bedzie się bawił w szukanie i wyciąganie ludzi z biur kiedy już dziennikarze zdążą dojechać i będą robić jeszcze wiekszą aferę.



Widzę że robisz rozróżnienie na okres wczesno-sowiecki i późno? Hehe, myślałem że w dzisiejszych czasach tacy debile już wymarli, ale widać trwałem w błędzie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie