18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
35i 2022-11-18, 19:35 13
Oczywiście ryj w smartfonie, kurwa.
Zgłoś
Avatar
venezia21 2022-11-18, 19:47 3
35i napisał/a:

Oczywiście ryj w smartfonie, k***a.



Pewnie live robił jak wysiadać poprawnie z auta
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2022-11-18, 19:49 3
Fejk jak chuj. Po co by go pedał nagrywał? Telefon jest wygaszony aż do momentu gdy nie zobaczyli w lusterku że autobus jest blisko. Poza tym kto wysiada tak bokiem rozchylając drzwi na maksa? No wiem, nasz Velture Ale tu nie ma na to uzasadnienia. Te drzwi miały zahaczyć o ten samochód.
Zgłoś
Avatar
ququa 2022-11-18, 19:50
Love_is_Love napisał/a:

Fejk jak chuj. Po co by go pedał nagrywał? Telefon jest wygaszony aż do momentu gdy nie zobaczyli w lusterku że autobus jest blisko. Poza tym kto wysiada tak bokiem rozchylając drzwi na maksa? No wiem, nasz Velture Ale tu nie ma na to uzasadnienia. Te drzwi miały zahaczyć o ten samochód.



kurwa zepsułeś cała zabawę
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-11-18, 20:01 3
Love_is_Love napisał/a:

. Poza tym kto wysiada tak bokiem rozchylając drzwi na maksa?


chińczyk ze sztuczną nogą?
Zgłoś
Avatar
DużyKogut 2022-11-18, 21:25 1
No i teraz ma drzwi obrotowe w aucie
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2022-11-18, 21:35
Love_is_Love napisał/a:

Fejk jak chuj. Po co by go pedał nagrywał? Telefon jest wygaszony aż do momentu gdy nie zobaczyli w lusterku że autobus jest blisko. Poza tym kto wysiada tak bokiem rozchylając drzwi na maksa? No wiem, nasz Velture Ale tu nie ma na to uzasadnienia. Te drzwi miały zahaczyć o ten samochód.



fejk kto zrobili Twoi starzy jak ruchali się i zrobili ciebie
Zgłoś
Avatar
petru23 2022-11-18, 21:56 1
Love_is_Love napisał/a:

Fejk jak chuj. Po co by go pedał nagrywał? Telefon jest wygaszony aż do momentu gdy nie zobaczyli w lusterku że autobus jest blisko. Poza tym kto wysiada tak bokiem rozchylając drzwi na maksa? No wiem, nasz Velture Ale tu nie ma na to uzasadnienia. Te drzwi miały zahaczyć o ten samochód.



Nie wiem kto jeszcze tak wysiada, ale wiem kto wsiada. Specjalista. Znawca motoryzacji. I autko troszkę droższe

Zgłoś
Avatar
kocur 2022-11-19, 0:29
Halman napisał/a:

chińczyk ze sztuczną nogą?



Pewnie ich sporo.

Za to takiego ciula, bezdennie głupiego, z ostrym niedojebaniem mózgowym ciężko znaleźć.
Zgłoś
Avatar
Dracula 2022-11-19, 8:08
35i napisał/a:

Oczywiście ryj w smartfonie, kurwa.



Dzięki, iż mnie olśniłeś, bo myślałem, że na wibracjach w Twojej dupie.
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2022-11-19, 10:33
Kolejny dobil ogłupiony telefonem komórkowym przyrośniętym do łapy... szkoda że kierowcy autobusu nie udało się naznąć szlaczka na asfalcie.
Zgłoś