18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Alwaro 2012-05-30, 21:10 2
Ja swojego z komunii też nie szanowałem ...
Zgłoś
Avatar
Dr.Val 2012-05-30, 21:36 29
czy tylko ja czekałem, aż jebnie z góry na kark ?
Zgłoś
Avatar
tomsson 2012-05-30, 21:48
@up

Tak, tylko Ty.
Zgłoś
Avatar
konskyy 2012-05-30, 21:49
Rowery do trialu mają to do siebie że są składane i dobierane z najwytrzymalszych części właśnie do takich akcji i spuszcza się z tyłu trochę powietrza aby była lepsza amortyzacja. A skok fajny, propsuje.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-05-30, 22:02
Liczyłem na to że rama się złamie, ale niestety to nie rower z biedry.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-05-30, 22:16
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

Liczyłem na to że rama się złamie, ale niestety to nie rower z biedry.



Czystą metodą dedukcji wywnioskowałem, że gdyby to nie był rower z "biedry" to by nim tak nie rzucał. Ewentualnie tatuś ma tyle pieniędzy, że równie dobrze mógłby rozdawać porządny sprzęt na ulicy, ale raczej wątpię.

Kiedyś na tutaj, na sadolu był film jak koleś robił różne triki (w tym podobne do tego) na jakimś składaku z lat 90 i przeżył, jak ktoś zainteresowany to może znajdzie. Mi się nie chce. Także argument "rower z tytanu" nie przejdzie.
Zgłoś
Avatar
Saint Spear 2012-05-30, 22:33 2
@ZabójczaParówka

Czysta metoda dedukcji mowie Ci ze rowery do sportow grawitacyjnych sa naprawde bardzo wytrzymale, do tego tak jak ten tutaj pozbawione przerzutek, odblaskow, klaksonow, dzwonkow i innego badziewia ktore sie latwo lamie.

Gdyby ten rower nie wytrzymywal takiego ot rzucenia nim sobie od niechcenia nie bylby nic wart, jest zaprojektowany do katowania i do odbijania sie od roznych rzeczy w przypadku np niewyladowanego tricku. Zapewniam Cie ze to nie sa jednorazowe rowery, a zachowanie chlopaka moze tlumaczyc np przez przyplyw adrenaliny.

I z tytanu zapewne nie jest, zazwyczaj ze stali chromo molibdenowej, albo zwyczajnego alu.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-05-30, 22:43
Cytat:

@up

Tak, tylko Ty.


ja czekałem, aż rower ożyje i się zemści
Zgłoś
Avatar
INOGIEKSA 2012-05-30, 23:02
tomsson napisał/a:

@up

Tak, tylko Ty.



chyba jednak nie tylko on.
Zgłoś
Avatar
Skid17 2012-05-30, 23:52
To nie jest rama do trialu pozdro dla kumatych
Zgłoś
Avatar
Panek898 2012-05-31, 0:05
Liczyłem na fajny wypadek zawiodłem się
Zgłoś
Avatar
ATOMOWYANDRZEJ 2012-05-31, 0:09
Cytat:

I z tytanu zapewne nie jest, zazwyczaj ze stali chromo molibdenowej, albo zwyczajnego alu.



musisz odrazu tak filozofować powiedz odrazu ze chodziło Ci o amelinium
Zgłoś
Avatar
metal15 2012-05-31, 0:13
ZabójczaParówka napisał/a:



(...)
Kiedyś na tutaj, na sadolu był film jak koleś robił różne triki (w tym podobne do tego) na jakimś składaku z lat 90 i przeżył, jak ktoś zainteresowany to może znajdzie. Mi się nie chce. Także argument "rower z tytanu" nie przejdzie.



sadistic.pl/street-trial-vt103973.htm
koleś przechuj, wiedziałem że warto będzie dodać do ulubionych
Zgłoś
Avatar
ramiltor 2012-05-31, 5:02 1
Ten rzut rowerem mowi mi że coś jemu nie wyszło a jego mina, że boli ale nie chce tego pokazać. Ja myślę że zaliczył przy lądowaniu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie