18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
Samael89 2012-06-22, 19:09 1
zimny21 napisał/a:

Może to nie sadystyczny film, ale widok jest piękny



no ku.... jak widze taki opis filmiku to rzygac mi sie chce coraz wiecej jakis gejowatych postow z bardziej gejowatymi filmami won z tym dziadostwem na jakiegos je.. kwejka czy inne gowno!!!! pozdro
Zgłoś
Avatar
Makaveli93 2012-06-22, 20:47
bloodwar napisał/a:

I tradycyjne dla Polaków puszczanie w Noc Kupały chińskich lampionów... Brakuje jeszcze czirliderek, dnia św. Patryka, helołinu i już można ze szklaneczką whisky, przy tradycyjnym indyczku w Święto Dżiękczynienia usiąść w hamaku, obejrzeć mecz baseballa i powiedzieć sobie: jestem taki zadowolony z tego, że jestem Prawdziwym Polakiem który jest dumny z własnej kultury i nie musi podkradać zwyczajów od innych!



Mam do Ciebie pewną prośbę - zanim coś powiesz to pomyśl, a jak nie masz pojęcia na dany temat to nie zabieraj głosu. To Ci pomoże w życiu

Noc Kupały jest świętem słowiańskim, obchodzonym w Polsce. Później nazywana była sobótką. Polecam "Pieśń świętojańska o sobótce" autorstwa Jana Kochanowskiego
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-06-22, 21:52
bloodwar napisał/a:

helołinu i już można ze szklaneczką whisky...



Akurat ten cały jebany Halloween już u nas zagościł, i to nie tylko na osiedlach domków. U mnie w bloku, banda małych skurwysynów za to, że nie dałem i słodyczy obsypali mi drzwi i wycieraczkę mąką... Pierdolone zamerykanizowane społeczeństwo...
Zgłoś
Avatar
Szajmon 2012-06-22, 23:53
Bloodwar się dobrze wypowiedział i nie krytykujcie go. W Poznaniu zbiorników wodnych brakuje czy jak? Nie można było jakoś inaczej tego zorganizować? Cała Malta np. w wiankach ze świeczkami, ogniska z tańcami, a nie puszczanie lampionów to nawet z europy nie jest. Chcecie sięgać do korzeni to dobrze bo większość ludzi nawet nie zna pojęcia Słowian. Tylko czemu w tak żałosny sposób. Zmieniamy kurs teraz Chińczycy nam będą w mózgu wodę robić? Przepraszam wianki były.
Zgłoś
Avatar
vanditte 2012-06-23, 2:31
bloodwar napisał/a:

I tradycyjne dla Polaków puszczanie w Noc Kupały chińskich lampionów... Brakuje jeszcze czirliderek, dnia św. Patryka, helołinu i już można ze szklaneczką whisky, przy tradycyjnym indyczku w Święto Dżiękczynienia usiąść w hamaku, obejrzeć mecz baseballa i powiedzieć sobie: jestem taki zadowolony z tego, że jestem Prawdziwym Polakiem który jest dumny z własnej kultury i nie musi podkradać zwyczajów od innych!



To chuja wiesz o polskiej kulturze, bo jak nasi praojcowie świętowali kupałę to Ciebie kurwa nawet w boskich planach jeszcze nie było.

Ale widocznie jesteś katolem, bo tylko oni zniszczyli kulturę słowiańską.
Zgłoś
Avatar
ĸuń 2012-06-23, 2:40 1
Uroki dzień później





Zgłoś