18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
HAL-9000 2013-02-11, 15:53
kszh19 napisał/a:

HAL-9000

to po co wracasz? Jak Ci tam dobrze to siedź i płać tam podatki ,korzystaj z braku granic



Na tanie studia. Poza tym, łbie, nie mów komuś co ma robić, bo merytorycznego zaplecza to nie masz za grosz, żeby perorować.
Zgłoś
Avatar
kszh19 2013-02-11, 17:02
A gdzie ja pisze co ma ktoś robić? Widzę, że użyłeś słów dla mnie nie zrozumiałych to albo studiujesz jakieś humanistyczne gówno które jest powodem tego ze musisz wypierdalać z tego kraju albo chciałeś zabłysnąć lub ja taki ciemny jestem w rozumieniu teksu pisanego. Ale obstawiam za pierwszym
Zgłoś
Avatar
pawel-jwe 2013-02-11, 18:55
BongMan napisał/a:


Żyją w normalnych krajach, w których można uczciwie pracować, godnie zarabiać i oszczędzać. W których żadna pazerna kurwa nie zabierze im sporej części ciężko zarobionych pieniędzy, w których nie napotyka się na każdym kroku na coraz to bardziej absurdalne problemy i w których wszystko działa tak jak powinno.
My, tutaj, możemy sobie jak na razie o tym pomarzyć i pooglądać filmiki...


Chyba coś Ci się popierdoliło... filmik kręcony jest w ROSJI!!!
Zgłoś
Avatar
Given 2013-02-11, 21:33
W Rosji najwiecej kasy maja wlasciciele spolek ktorzy wydobywaja rope, wiec mam podejrzenia ze wlasnie ogladamy ich auta
Zgłoś
Avatar
luk1908 2013-02-11, 22:06
"Żyja w normalnych krajach"? toż to Rosja
Zgłoś
Avatar
Stoho 2013-02-11, 22:41
Mam nadzieje że moje dzieci będą mieli możliwość odlożenia sobie na swoje marzenia jednocześniie pozostając w Polsce (
Zgłoś