18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ander000 2013-06-06, 23:36
Cytat:

Co za jebane cioty, zamiast oddać to kurwa się lapią na nich i nic. Być może by dostali wpierdol ale przynajmniej mieliby honor.


i tak dostali w pierdol przecież..
Zgłoś
Avatar
e................x 2013-06-06, 23:36 2
POLAK_nie_polaczek napisał/a:

Dla niektórych tutaj obrona przed patusami to nieznany temat, bo woleliby siedzieć bezczynnie jak tych dwóch, więc trzeba było wytłumaczyć lalusiom, że jednak za taką obroną może stać coś więcej niż tylko fizyczna obrona, ale poglądy co do obrony masz według mnie zdrowe, więc browar się należy.

A tak w ogóle, to kim ty kurwa jesteś żeby kogokolwiek oceniać bądź jego poglądy ? Poklasku szukasz?
Zgłoś
Avatar
slannesh 2013-06-06, 23:43

Kuźwa te wspomnienia aż się łezka w oku kręci, oj grało się w MK
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-06, 23:43 1
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Jesteś życiową ofermą, tyle w tym temacie



Ty jesteś ofermą, jeśli wierzysz, że umiejętność napierdalania się jest ceniona przez kogokolwiek, poza takimi jak ty. Człowiek radzi sobie rozumem, nie umiejętnością, którą wykorzystać może góra trzy razy w życiu (chyba, że żyjesz w komunie dresiarskiej).
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-06-06, 23:45
Kurwa a jak ja chciałem to z miesiąc temu wrzucić na sadola to link był nieobsługiwany... z YT kurwa, na pewno nieobsługiwany.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-06, 23:48
POLAK_nie_polaczek napisał/a:



...ale obrona swojej nietykalności już ma z honorem mężczyzny w chuj wspólnego, z resztą, to się nie broń



Ale cię zmartwię: coś takiego jak 'honor' nie ma realnej bytowości, nie istnieje. Honor to zlepek pewnych uczuć konkretnej chwili, nie coś, co istnieje niezależnie w "duszy" człowieka.
Zgłoś
Avatar
soulkai 2013-06-07, 0:08
kurwa filozofy pierdolone się znaleźli, honor czy nie honor, zwykłe pizdusie dostały wpierdol od zwykłych patoli, koniec tematu. Takie rzeczy dzieją się codziennie i pewnie co drugi z filozofów brał udział w podobnej sytuacji [(nie, nie jako pajęczy dres) i nie jako kierowca autobusu ani ukryty pasażer czy dres nr1].
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2013-06-07, 0:10
BoryzSadek napisał/a:

Co za jebane cioty, zamiast oddać to kurwa się lapią na nich i nic. Być może by dostali wpierdol ale przynajmniej mieliby honor.



Przecież oni byli w stanie wytwarzania obronnej aury...
Zgłoś
Avatar
hizoo 2013-06-07, 0:24 1
najebiesz dresowi w autobusie, psy Cie zamkną na dołek, wpierdol spuszczą taki, że matka nie pozna i jeszcze ciągaj się po sądach z nimi... Polska;) nie lepiej poudawać ofiarę w autobusie, wyjść za nimi, przyczaić się gdzieś i wiecie... nakręcić nowy filmik na harda XD
Zgłoś
Avatar
presscot 2013-06-07, 0:27 3
BoryzSadek napisał/a:

Co za jebane cioty, zamiast oddać to kurwa się lapią na nich i nic. Być może by dostali wpierdol ale przynajmniej mieliby honor.



Albo dostali by nożem, bohaterze od siedmiu boleści. Ty byś oczywiście przedłożył dobro swoich dzieci, rodziny nad 5 minutowy trumf wynikający z dania komuś po mordzie. Bardzo honorowe podejście. Honor i różnego rodzaju duma to dwie różne rzeczy. Ci którzy tu tak głośno krzyczą o honorze, najpewniej go nie mają.
Zgłoś
Avatar
zuku73 2013-06-07, 0:54 1
Czy wy widzieliście kiedyś dresa? Ja pierdole. To jest ten typ cwaniaczka, któremu alkohol zwiększa obwód bica o 10 cm, strzał i dobranoc.
Zgłoś
Avatar
KKdemona 2013-06-07, 1:29 1
Ale czego wymagacie od ludzi którzy nigdy nie byli w takiej sytuacji, że musieli się bronić przed jakimkolwiek atakiem ?? Bezstresowo wychowywali się w poczuciu ,że nic im nie grozi albo co gorsza całe ,życie szkolne dawali sobą pomiatać. Nikt ich nie przygotował do tego ,że kiedyś będą musieli walczyć fizycznie bo argumenty słowne czy inteligencja się nie przydadzą (inteligentny człowiek powinien być przygotowany na taką okoliczność moim zdaniem). A ci co plują na honor pewnie sami go nie mają I nie mówię tu o próżnym honorze.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-07, 1:29 4
@dionizodoros

Zmartwię Cię ale tak - umiejętność napierdalania jest ceniona przez zdecydowaną większość ludzi. Świat nie jest cukierkowy za każdym corner czai się danger. Jeśli ktoś się nigdy w życiu nie bił to znaczy, że ciągle uciekał albo się poddawał. Nie wierzę, że jest jakikolwiek facet w tym kraju którego nigdy a zwłaszcza przez okres edukacji/wyjść z kumplami do knajpy ktoś nie prowokował ostentacyjnie do bójki albo zwyczajnie mu nie jebnął pierwszy.

Przyjrzyj się kto ma zawsze największy szacunek w szkole/na uczelni - ludzie obryci [i kumaci] oraz goście którzy umieją przypierdolić - zawsze dobrze wyjść na miasto z kumplami którzy w razie co nie zostawią Cię tylko będą się napierdalać razem z Tobą.
Zgłoś
Avatar
biseptol 2013-06-07, 1:46
napierdalać by się można, gdyby kundle dresiarskie miały odrobinę honoru albo jakiś zasad. a tu nie wiesz, czy cię taki kosą nie dziabnie albo będzie z kolegami skakać ci po głowie. a te chłopaki mogli być zmęczeni po alku, więc słabe ogarnięcie sytuacji. poza tym jak pijani to policji często wszystko jedno kto zaczął. zajebiesz takiemu za mocno i masz kłopot.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-07, 2:24
!Timon napisał/a:

@dionizodoros

Zmartwię Cię ale tak - umiejętność napierdalania jest ceniona przez zdecydowaną większość ludzi. Świat nie jest cukierkowy za każdym corner czai się danger. Jeśli ktoś się nigdy w życiu nie bił to znaczy, że ciągle uciekał albo się poddawał. Nie wierzę, że jest jakikolwiek facet w tym kraju którego nigdy a zwłaszcza przez okres edukacji/wyjść z kumplami do knajpy ktoś nie prowokował ostentacyjnie do bójki albo zwyczajnie mu nie jebnął pierwszy.

Przyjrzyj się kto ma zawsze największy szacunek w szkole/na uczelni - ludzie obryci [i kumaci] oraz goście którzy umieją przypierdolić - zawsze dobrze wyjść na miasto z kumplami którzy w razie co nie zostawią Cię tylko będą się napierdalać razem z Tobą.



Oczywiście, że się napierdalałem! Regularnie w podstawówce i gimnazjum (nawet byłem nie najgorszy w tym)... Później zdarzył mi się raz epizod, że mnie gonili z nożami, raz, że chcieli napierdalać mnie samego w czternastkę (nos mi złamali )... Ale historia na tym się kończy. Żyję szczęśliwie bez umiejętności napierdalania się...

Co więcej: odkąd opuściłem mury gimnazjum, nie zauważyłem, by ci, którzy potrafią przypierdolić, mieli większy szacunek od byle lalusia - w przypadkach mi znanych, szacunek zdobywało się zawsze słowem (no, wyglądem czasem też). Mam nawet znajomego, co kozak nad kozaki, lecz wyśmiewany w towarzystwie: chłopak myśli nico prymitywnymi kategoriami. Mam też i takich znajomych, co trenowali dżudo, a respektu swoją osobą nie wzbudzają - obydwaj grubaski, choć mimo wszystko napierdolą największych koksów (precyzyjniej: zdarzało im się). Dalej: nie mam na uczelni nikogo, kto robiłby z napierdalania się misterium.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie