18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
mjrZenada 2012-10-06, 18:59
Chlebem nagrywane?
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-10-06, 19:11
up
Tak. Razowym.
Zgłoś
Avatar
renamentor 2012-10-06, 19:13 23
Też tak umiem... krzyżyk, krzyżyk, kwadrat
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-10-06, 20:23 14
I po raz kolejny rusek pokazuje jaki z niego twardziel. Zajebać gościowi mając 2 kumpli za plecami a na koniec jak już leży na ziemi kopać po twarzy.
Małpy nie ludzie.
Zgłoś
Avatar
servus124 2012-10-06, 20:39 3
Kurwa, mam na co dzień styczność z ruskimi i oni się tak nie zachowują, mogę śmiało stwierdzić, ze potulne są jak baranki.
Nie da się też ukryć iż boją się polaków jak ognia, ale jak się napierdolą to wypala im mózg i zachowują się gorzej niż małpy.
Jazda po pijaku, napierdalanie się (jak na powyższym filmiku), wybijanie szyb w sklepach, darcie mordy w środku nocy na rynku itp, itd to standard.
Zgłoś
Avatar
torro 2012-10-06, 20:40
JezusToŻyd napisał/a:

I po raz kolejny rusek pokazuje jaki z niego twardziel. Zajebać gościowi mając 2 kumpli za plecami a na koniec jak już leży na ziemi kopać po twarzy.
Małpy nie ludzie.


Lepiej jak w Hameryce młody byczek policjant bije po głowie,dusi i poniewiera niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim
sadistic.pl/facet-na-wozku-vs-policja-vt141598.htm
Tam jest pełna kulturka i nie ma małp...
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-10-06, 20:46
Cezar skierował kciuk w dół.
Zgłoś
Avatar
Gnoyek1990 2012-10-06, 20:50
@torro

Czepiasz się już na siłę. Ok masz rację ,szczególnie te czarne nygusy. I nie..... nie jestem rasistą nie... Po prostu tam każdy czarnuch jest czarny wyzywa sie od czarnuchów bije się za byle co, robi rozboje. Ogólnie jest syf, narkomania itp.

Ale myślę ,że kolega napisał tam o ruskach bo po necie o wiele więcej widzi sie rusków w takich sytuacjach niż tych Hamerykanów. To wiesz...

Ja osobiście chciałbym mieszkać w takiej Ameryce ale nie w miejscu gdzie dzieje się ogólny syf, rozgardiasz i inne tak jak to pokazane przedewszystkim na filmach. Nie wiem ile jest w tym prady ale patrząc na zachowanie to bardzo prawdopodobne
Zgłoś
Avatar
broda81 2012-10-06, 21:12
ale wschodni brat kulturalny, mogl zabić a zostawił
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-10-06, 21:14
dostał raty jak z providenta
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-10-06, 21:46
@Gnoyek1990
No, jeden był w Hamburgeryce i miał przyjemność być celem dla nygsów którzy do niego strzelali bo szedł po złej stronie deptaka. Miał fuksa że nigery były dość daleko i nie umieli strzelać.
Zgłoś
Avatar
niepoprawnymateo 2012-10-06, 21:49
Gnoyek1990 napisał/a:

@torro

Czepiasz się już na siłę. Ok masz rację ,szczególnie te czarne nygusy. I nie..... nie jestem rasistą nie... Po prostu tam każdy czarnuch jest czarny wyzywa sie od czarnuchów bije się za byle co, robi rozboje. Ogólnie jest syf, narkomania itp.



A jaki ma być? zielony?
Zgłoś
Avatar
torro 2012-10-06, 22:01
Gnoyek1990

O nie,nie jesteś rasistą,broń Boze,"czarne nygusy" to przecież określenie jak najbardziej neutralne...
Prawda jest taka,że syf i gnojki (o pardon)są w każdym kraju. I łobuzy,i złodzieje,i mordercy,i zdaje się,że pomijając kraje trzeciego świata,których dziesiątkę ktoś tu wymienił,tylko biorąc pod uwagę te tzw. cywilizowane,to poziom przestępczości, ilość zabójstw i napadów to w USA jest największy,nie w Rosji. I to raczej nie z powodu Murzynów. To samo tyczy brutalności policji. Tyle,że Polak jak widzi film,na którym amerykański policjant nadużywa siły i władzy to tłumaczy sobie,że tak musi być,bo to policjant,bo ma prawo,bo trzeba być grzecznym wobec władzy i nie podskakiwać itepe,a jak widzi taką sama scenkę pochodzącą z Rosji to oczywiście komentarz jest w drugą stronę: Wszechwładna putinowska zamordystyczna milicja traktuje obywateli jak szmaty,które nie mają żadnych praw. To jest jak z Kalim.Jak Kalemu ukraść krowę to zły uczynek,a jak Kali ukraść krowę to dobry.
Wszystko jest kwestią nastawienia odbiorcy,dobrej propagandy,i tego,że każdy widzi to co chce widzieć, a to co mu nie pasuje do światopoglądu, odrzuca.
Zgłoś
Avatar
B................L 2012-10-06, 22:22
jak można kogoś bezpośrednio trafić w ryj i jeszcze musieć poprawiać? Dodatkowo będąc dorosłym chłopem nie jakimś 12 latkiem w podstawówce(bo to bym jeszcze zrozumiał). W rzeczywistości jak ktoś coś potrafi to i z liścia zabije drugiego człowieka..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie