18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Pan_Doktur 2012-10-25, 18:23 2
gatun0 napisał/a:

Telefon powinien służyć do dzwonienia. Chuj mnie interesuje czy można go obsługiwać w rękawiczkach. Dla mnie to zabawki dla gimbazy ( coś w stylu przedłużenia kutasa ).



niektórzy pracują na telefonie całą dobę (maile, edytory tekstu) sam używam smartphona do spraw techniczno internetowych.
Więc mój telefon dla mnie nie jest przedłużeniem kutasa bo po co mi kutas do kostek?
Zgłoś
Avatar
puxynn 2012-10-25, 18:55
dokladnie Mr Zakapior,
ja telefonu uzywam na równi z komputerem a nawet czesciej bo czasem nie chce mi sie lapka uruchamiać.
mam klienta rdp, ssh, maila, edytor tekstu i nim pracuje a nie tylko gram w tomb rajdera na sraczu
Zgłoś
Avatar
mio 2012-10-25, 23:32
Telefon powinien służyć do dzwonienia. ch*j mnie interesuje czy można go obsługiwać w rękawiczkach. Dla mnie to zabawki dla gimbazy ( coś w stylu przedłużenia ku*asa ).

Pi****lisz bo Cię nie stać...
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-10-26, 2:02
gatun0 napisał/a:

Telefon powinien służyć do dzwonienia. Chuj mnie interesuje czy można go obsługiwać w rękawiczkach. Dla mnie to zabawki dla gimbazy ( coś w stylu przedłużenia kutasa ).



to kup sobie nokie 3210 i dzwoń, mi telefon ma służyć jako mobilne centrum rozrywki, ma miec dobry aparat, odtwarzacz i ściągać pocztę, a także w wolnym czasie chcę posiedzieć na necie i oglądać sadola na duzym dotykowym ekranie.

Potrzeby każdy ma inne Ty nie potrzebujesz smartphona to Twoja sprawa, ale oczywiście liczy sie tylko Twoje zdanie i musisz pohejtować, ssij.
Zgłoś
Avatar
Plastikowy__Pan__Jezus 2012-10-26, 3:07
mio napisał/a:

Telefon powinien służyć do dzwonienia. ch*j mnie interesuje czy można go obsługiwać w rękawiczkach. Dla mnie to zabawki dla gimbazy ( coś w stylu przedłużenia ku*asa ).

Pi****lisz bo Cię nie stać...


Ale to nie jest telefon, tylko smartphone, więc o co się kłócicie?
Zgłoś
Avatar
V.A.L.A.K 2012-10-26, 22:33
.3lite napisał/a:



A pewnie w domu szajsung i podnieta jaki to ma pro telefon z androidem ;d



No akurat nie trafiłeś, bo posiadam skromne HTC Telefon jak telefon raczej nie jest PRO, ale spełnia swoje zadanie.
Natomiast najlepsze jest w nim to, że podobnie jak w przypadku Iphone'a mogę z niego dzwonić, korzystać z internetu, a nawet Cię zaskoczę, bo i muzyki można na nim posłuchać. Różnica jest tylko taka, że nie wyjebałem z portfela na niego grubo ponad 1500zł tylko po to, żeby uświadomić pani z warzywniaka, że mnie stać a jej nie.
Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-10-27, 23:53
Akire napisał/a:



No akurat nie trafiłeś, bo posiadam skromne HTC Telefon jak telefon raczej nie jest PRO, ale spełnia swoje zadanie.
Natomiast najlepsze jest w nim to, że podobnie jak w przypadku Iphone'a mogę z niego dzwonić, korzystać z internetu, a nawet Cię zaskoczę, bo i muzyki można na nim posłuchać. Różnica jest tylko taka, że nie wyjebałem z portfela na niego grubo ponad 1500zł tylko po to, żeby uświadomić pani z warzywniaka, że mnie stać a jej nie.



Też mam HTC ale to nie zmienia faktu, że obaj mamy syfnego androida
Zgłoś