18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
SSMAN_MEGADETH 2012-10-25, 14:02
ten biały najwidoczniej nie odblokowany ;p hehehe
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-10-25, 14:11 1
Srajfon nie dał rady
Zgłoś
Avatar
Mr.ANALigator 2012-10-25, 14:12
Jestem posiadaczem iphona. I tylko jedno mnie zastanawia po kiego chuja ja mam uzywac rekawiczek?
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2012-10-25, 14:12
W mojej nokii 500 także da się posługiwać w rękawiczkach.
Zgłoś
Avatar
V.A.L.A.K 2012-10-25, 14:14 13
piotrek_asia napisał/a:

Jestem posiadaczem iphona. I tylko jedno mnie zastanawia po kiego chuja ja mam uzywac rekawiczek?



Żeby Ci potem ręce gównem nie śmierdziały
Zgłoś
Avatar
melemele89 2012-10-25, 14:26
posiadam lumię 800 naprawdę że jest to najlepszy telefon jakiego do tej pory miałem, no może po za nokią 3310.
Zgłoś
Avatar
jankol 2012-10-25, 14:36
extrime Następny tłuk na sadolu... Chciałeś przykozaczyć, ale zrobiłeś z siebie kretyna

extrime napisał/a:


Digitizery są pojemnościowe (rezystancyjne ) i oporowe.




TT~ Napisał, że się może mylić, nie był pewien i to zaznaczył.
A taki extrime fifarafa...
rezystancja - opór
Poczytaj zanim napiszesz cokolwiek pseudointeligencie...
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-10-25, 15:12
Akire napisał/a:



Żeby Ci potem ręce gównem nie śmierdziały



Kurwa świetne haha
Poszło Piwko
Zgłoś
Avatar
Kokolino 2012-10-25, 15:24
Nowość kurwa :| Floating Touch mam w MT27i.
Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-10-25, 15:53
Akire napisał/a:



Żeby Ci potem ręce gównem nie śmierdziały



A pewnie w domu szajsung i podnieta jaki to ma pro telefon z androidem ;d
Zgłoś
Avatar
Kristoff 2012-10-25, 16:06
Mam nokie e-52, działa zajebiście, jest mniejszy od tych srajfonów i innych dotykowych gówien. więc bez problemu mieści się w kieszeni, do tego ma całkiem przyzwoitą nawigacje i uwaga można nim dzwonić, pisać smsy!!! bo do tego pierwotnie służył telefon, a nie do lansowania się w gimbazowni. ciekawi mnie czy przeciętny użytkownik srajfona chociaż w 1/30 wykorzystuje jego funkcje.
Zgłoś
Avatar
Krozpel 2012-10-25, 16:37
WoW, można obsłużyć rękawiczkami. Moja stara jak świat Nokia potrafi to od wielu lat. Może dlatego że ma klawisze zamiast super ekranu który puszcza filmy, robi zdjęcia, wyświetla gierki, widżety i inne appy i robi generalnie wszystko inne poza poprawnym dzwonieniem.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-10-25, 16:48
Radzimierz napisał/a:



Śmieszą mnie tacy ludzie. Jak się nie podoba to nie kupuj i uszanuj zdanie innych. Ciekaw jestem z czego się to bierze?
Psycholog by pewnie powiedział, że to głęboko ukrywana zazdrość i chęć posiadania tego, ale ja powiem, że to zwykła zawiść polaczków co dopiero się ze wsi urwali i nie potrafią się pogodzić z postępem techniki, ale co ja tam wiem...



To kup sobie jeszcze piekarnik z funkcją przeglądania obrazków, lodówkę z całym barem i samoczyszczący się kibel. A najlepiej to sobie zbuduj inteligentny dom, ale najlepiej na jakimś totalnym zadupiu, bo przecież skoro masz nowoczesną technologię to możesz obyć się bez ludzi. I chuj mnie obchodzi, że ta technologia ułatwia mi życie jak więcej czasu zabiera mi nauka supernowoczesnych urządzeń i programów niż zrobienie tej samej czynności "staromodnym" sposobem.
Zgłoś
Avatar
berafito 2012-10-25, 17:23
wydaje wam sie, ze jak nokie mozna obslugiwac w rekawiczkach to jest duuuuuuuuzo lepszym telefonem? mialem nokie z tym wyswietlaczem (nie mam za chuja pojecia, jak sie to nazywa ale dotyk byl nie za pomoca impulsu elektrycznego tylko na nacisk dzialal) i to bylo takie gowno, ze szok. Musialem wyswietlacz dociskac zeby cos sie przesuwalo, a gdy dociskalem to zmiejszalo sie moje pole manewrowania tak wiec paskami stron na internecie itp nie moglem juz przeciagac albo czegos gdy czytalem ;p ogolnie straszna lipa, bo czesto nie dzialal tak jakbym tego wymagal. Teraz mam samsunga galaxy mini 2 czy cos takiego, niby gorszy aparat i inne gowna ale jest wyswietlacz na ten caly impuls elektryczny, a w praktyce to jest dla mnie poprostu niebo. Nie wymagam od telefonu wiele, nie potrzebne mi sa jakies nie wiadomo jakie funkcje i mozliwosci. Poprostu zeby telefon procz dzwonienia dzialal plynnie i sprawnie. A to jest wedlug mnie nie mozliwe w wyswietlaczach nokii
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-10-25, 17:49 1
Ja pierdolę, niektórzy to chyba nigdy z domu nie wychodzą, o jeździe na nartach nie wspominając.
Usiądź cieciu jeden z drugim na wyciągu krzesełkowym przy -10 stopniach i spróbuj odebrać dotykowy telefon. I niech ci łapy odmarzną a potem telefon przymarzł do pustego łba.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie