18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Na harda chyba za słabe, może słabe ale niektórym się spodoba, takie cięcia to u nas norma przy wykladzinach, miejmy nadzieję że pojawią się nowe


2020-07-24, 22:54
Dobrze, że na odlewni nie pracujesz ;-)

Ni...........ny
2020-07-24, 22:54

2020-07-24, 22:59
Piwo na zachętę, dorzuć foty jak coś się wda.

2020-07-24, 23:13
Miałem podobne to mi wyj***li w suchary. Ale współczuje bo wiem co to za ból.

2020-07-24, 23:27
Taktoja3452 napisał/a:

Na harda chyba za słabe, może słabe ale niektórym się spodoba, takie cięcia to u nas norma przy wykladzinach, miejmy nadzieję że pojawią się nowe



ta jasne praca... jesteś emo p*zdą i zacząłeś się ciąć, ale aż taką p*zdeczką że nawet cięcie po łapach nie wyszło i uchlastałeś się po pazurze.

2020-07-24, 23:37
To ile tam pracujesz? 30 min? jak jest to normą to chyba trzeba uważać a nie ciąć się jak p*zda, bo przecież to norma...

2020-07-25, 00:07
O paluszek....

też mam coś podobnego - drobny wypadek przy rzeźbieniu. Cięcie szło po skosie na głębokośc około centymetra. Pomijając już, że przeciekało przez kilka godzin najpierw, a do 3 dnia ruch palcem na nowo powodował przeciekanie, to jeszcze dodatkowo na drodze ostrza znalazło się unerwienie - od blizny do końca palca nie mam czucia skórnego.




2020-07-25, 00:13
Seavitia napisał/a:

O paluszek....
dodatkowo na drodze ostrza znalazło się unerwienie - od blizny do końca palca nie mam czucia skórnego.



Czucie wróci, ale za czas jakiś dopiero. Nerwy się elegancko odbudują.

2020-07-25, 01:07
Seavitia napisał/a:

O paluszek....
też mam coś podobnego - drobny wypadek przy rzeźbieniu. Cięcie szło po skosie na głębokośc około centymetra. Pomijając już, że przeciekało przez kilka godzin najpierw, a do 3 dnia ruch palcem na nowo powodował przeciekanie, to jeszcze dodatkowo na drodze ostrza znalazło się unerwienie - od blizny do końca palca nie mam czucia skórnego.



Zła perspektywa zdjęcia. W ogóle nie widać cycków.

2020-07-25, 02:54
robsonx79 napisał/a:

Czucie wróci, ale za czas jakiś dopiero. Nerwy się elegancko odbudują.



W sumie to zależy od tego jak sobie to unerwienie chlasnęłam - czy częsciowo, czy całkiem itp. więc jeszcze się okaże. Jakieś 3 lata temu przykładowo ciachnęłam sie w wierzch dłoni, mniej więcej równolegle do knykcia palca wskazującego i stosunkowo blisko niego - ostrze przelazło pod skórą na calą szerokośc palca (miałam niezłego farta, że akurat więzadło nie oberwało) - poza naczyniami, również i tu oberwało unerwienie - tu czucie nie wróciło - cały "odcinek" od blizny wlotowej do wylotowej jest pozbawiony czucia. W sumie dość ciekaw sprawa

2020-07-25, 03:34
@up
Znaczy że jak robisz sobie palcówkę to Ci się wydaje że to całkiem kto inny dotyka?

Cholera, muszę podpytać jakiegoś chirurga jak tak zrobić z ręką...

2020-07-25, 08:01
zerwane więzadła i po operacji brak czucia skóry od cięcia aż do paznokcia. 3 lata już minęło

2020-07-25, 08:20
Wszyscy życzymy Ci, aby pojawiły się nowe cięcia. :-|

2020-07-25, 08:50
Natępnym razem podłóż ku*asa po spód to się nauczysz ciąć wykładziny :mrgreen: