18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dOpieca 2023-08-15, 8:45 7
,,thanks for coming,, , no to niech sie nie dziwia , jak spoleczenstwo daje sie dymac przez czarnuchow to bedzie dymane. Za to Polske szanuje , za nasze zasady spoleczne , nikt na nasze podworko nie wejdzie ze swoimi przekonaniami. Jestesmy jacy jestesmy od lat 80-90' troche sie zmienilo ale mysle ze dalej gdzies ukryta werwa do selekcji przyjezdnych jest.
Zgłoś
Avatar
35i 2023-08-15, 9:38 19
dOpieca napisał/a:

,,thanks for coming,, , no to niech sie nie dziwia , jak spoleczenstwo daje sie dymac przez czarnuchow to bedzie dymane. Za to Polske szanuje , za nasze zasady spoleczne , nikt na nasze podworko nie wejdzie ze swoimi przekonaniami. Jestesmy jacy jestesmy od lat 80-90' troche sie zmienilo ale mysle ze dalej gdzies ukryta werwa do selekcji przyjezdnych jest.



Niestety trochę jesteś w błędzie. Jesteśmy od wewnątrz rozpieprzani przez wielkie nosy. Wystarczy spojrzeć na tak zwane wolne media.
Ja na szczęście jestem starej daty, więc niereformowalny i pierdolę netflixa, pejsbuka i płacę gotówką.
Już nawet na sadolu pojawili się miłośnicy czarnych knag i lpgt.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2023-08-15, 9:55 10
dOpieca napisał/a:

,,thanks for coming,, , no to niech sie nie dziwia , jak spoleczenstwo daje sie dymac przez czarnuchow to bedzie dymane. Za to Polske szanuje , za nasze zasady spoleczne , nikt na nasze podworko nie wejdzie ze swoimi przekonaniami. Jestesmy jacy jestesmy od lat 80-90' troche sie zmienilo ale mysle ze dalej gdzies ukryta werwa do selekcji przyjezdnych jest.



Przecież u nas jest to samo tyle, że nie w takiej skali i nie tak oficjalnie. Jakoś coraz częściej widuję smoluchów na ulicach się bujają w kolorowych ciuszkach, o porach w których większość pracuje. Już o ukraińskim nie wspomnę- coraz rzadziej polski słychać na mieście. Myślicie, że im zależy na rozwoju naszej gospodarki? Ukry kładą na nas lachę z resztą nawet czuć to po ostatnich wypowiedziach ukrowego msz. Traktują nas jak rywala. A chuj długo można by się produkować ale dziś zakładam foliową czapeczkę i odpalam tvp. ( dla jasnosci WSZYSTKIE media równie mocno walący ściek płynący z odbiorników)
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2023-08-15, 10:07 2
wojtekpwse napisał/a:

Przecież u nas jest to samo tyle, że nie w takiej skali





Dobre
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-08-15, 10:10 1
Czyli jak mnie w buszu ugryzie w dupę pawian, to mogę od każdego czarnucha żądać przeprosin i odszkodowania? Bo to przecież rodzina
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2023-08-15, 10:29 1
35i napisał/a:

Niestety trochę jesteś w błędzie. Jesteśmy od wewnątrz rozpieprzani przez wielkie nosy. Wystarczy spojrzeć na tak zwane wolne media.
Ja na szczęście jestem starej daty, więc niereformowalny i pierdolę netflixa, pejsbuka i płacę gotówką.
Już nawet na sadolu pojawili się miłośnicy czarnych knag i lpgt.



W bledzie z czym? Polska to najbardziej bezpieczny kraj w Europie , poza Szwajcaria. Oprocz lbow sie napierdalajacych pod zabka o 3 w nocy niema u nas mowy o terroryzmie , oczywiscie gruby zorganizowane sa , i beda jak wszedzie.
Zgłoś
Avatar
35i 2023-08-15, 10:48 7
dOpieca napisał/a:

W bledzie z czym? Polska to najbardziej bezpieczny kraj w Europie , poza Szwajcaria. Oprocz lbow sie napierdalajacych pod zabka o 3 w nocy niema u nas mowy o terroryzmie , oczywiscie gruby zorganizowane sa , i beda jak wszedzie.



Stare, ale do tego zmierzamy.



Mieszkam w Warszawie, więc widzę co się tu odpierdala. Podejrzewam, że policja już nie ogarnia tematu i jest blokada informacji, więc wydawać się może, że jest ok.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-08-15, 10:53
dOpieca napisał/a:

o 3 w nocy niema



Niema to jest taka, która nie mówi.
Szkołę na Kasprowym miałeś?
;>
Zgłoś
Avatar
turor 2023-08-15, 12:18 4
35i napisał/a:

Stare, ale do tego zmierzamy.
Mieszkam w Warszawie, więc widzę co się tu odpierdala. Podejrzewam, że policja już nie ogarnia tematu i jest blokada informacji, więc wydawać się może, że jest ok.



Tam u was w Warszawce to PO rządzi czy w błędzie jestem.
Już widzę co będzie jak dojdą do władzy

W Kalifornii też wybierali tych nowoczesnych, a teraz wytrzymać we własnym szambie nie dają rady
Zgłoś
Avatar
sebol80 2023-08-15, 13:05
Japierdole jak u siebie
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2023-08-15, 13:17 1
Sami dają przyzwolenie małpą
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-15, 14:36 2
wojtekpwse napisał/a:

( dla jasnosci WSZYSTKIE media równie mocno walący ściek płynący z odbiorników)


A ty skąd czerpiesz taką wiedzę? Niech zgadnę, z mediów "alternatywnych" i "niezależnych", prawda? Czyli z ruskich, bo to co napisałeś to czysty przekaz Kremla, choć o tym na pewno nie wiedziałeś. No to już wiesz.

dOpieca napisał/a:

W bledzie z czym? Polska to najbardziej bezpieczny kraj w Europie , poza Szwajcaria. Oprocz lbow sie napierdalajacych pod zabka o 3 w nocy niema u nas mowy o terroryzmie , oczywiscie gruby zorganizowane sa , i beda jak wszedzie.


turor napisał/a:

Tam u was w Warszawce to PO rządzi czy w błędzie jestem.
Już widzę co będzie jak dojdą do władzy
W Kalifornii też wybierali tych nowoczesnych, a teraz wytrzymać we własnym szambie nie dają rady


Oświeceni sadole serwują nam rządową propagandę na gorąco, każdego dnia, bez przerwy.
Zgłoś
Avatar
htp 2023-08-15, 17:22 4
turor napisał/a:

Tam u was w Warszawce to PO rządzi czy w błędzie jestem.
Już widzę co będzie jak dojdą do władzy
W Kalifornii też wybierali tych nowoczesnych, a teraz wytrzymać we własnym szambie nie dają rady



A wiesz kto i ilu Czeczeńców zaprosił do Polski?
Zgłoś
Avatar
420710247365 2023-08-15, 18:18
Niech se wyniosą. Może im zimno? Nike to większy złodziej od nich. Kradnij ukradzione powiedział Lenin. Popieram.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie