18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
Norman Stansfield
a................m • 2014-01-04, 18:46
czyli najebany policyjny czub grany przez genialnego Garego Oldmana ktory jako ciekawostka jeszcze nigdy nie dostał oskara. Ale moze to dobrze po chuj zajebistemu aktorowi żydowska nagroda.



scena z Leona zawodowca ale to chyba wszyscy wiedza
Zgłoś
Avatar
BulletRide 2014-01-04, 18:56 2
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-01-04, 20:24 6
Gary Oldman nie dostał Oskara bo w zasadzie w każdym NAJPOPULARNIEJSZYM filmie oddtwarza jakiegoś psychola (Leon, 5 element, True Romance), a robi to ze stałą manierą - gdyby nie charakteryzacja i kostiumy to trudno byłoby poznać z którego filmu pochodzi dana scena (podobnie gra Johny Depp). Akurat z punktu widzenia aktora najłatwiej jest zagrać psychola - te uśmieszki, przebieranie oczami, wybuchy gniewu, histeryczny śmiech etc najtrudniej zaś przekonywująco zagrać prawdziwe, proste emocje (jak np. Tom Hanks w "Szeregowcu Rayanie" czy "Terminalu"). Co oczywiście nie znaczy, że jest złym aktorem - po prostu jego najlepsze role są mało znane i pomijane w klasyfikacji hitów
Zgłoś
Avatar
Eurek 2014-01-04, 20:43 4
bloodwar nie zgadzam sie z toba jesli chodzi o Deppa (z Garym ogladalem malo filmow). Chodzi mi konretnie o to że akurat w jego przypadku (Deppa) kazda jego postac jest nie tyle inaczej ucharakteryzowana ale i ineczej zagrana i wlasnie chodzi o ta jak to nazwales "maniere". ogladalem kilkanascie filmow z nim niektore po kilka(nascie) razy. Jezeli ktos przyjzalby sie jego mimice zauwazylby wlasnie te niuanse w manierach, konkretnie takie ze kazda z jego postaci ma te maniery odrobine inne. Nie wiem jak z Garrym ale Depp nie dostał jeszcze oskara nie dlatego za gra głuwnie psycholi bo zdazali sie oskarowcy jednej roli, ale dlatego ze gra prawie przez cale zycie tylko dla jednego rezysera konkretnie Burtona.
Zgłoś
Avatar
seldo 2014-01-06, 1:51
Za Leona zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2014-01-06, 2:06 4
No i chuj. Muszę cały film obejrzeć. Dzięki kurwa, bo nie mam co robić o 2 w nocy.
Zgłoś
Avatar
mjrZenada 2014-01-06, 2:09 2
Oldman nie gra tylko psycholi. Umknely wam trzy batmany Nolana.
Zgłoś
Avatar
Clematis 2014-01-06, 2:18 2
i harry potter
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-01-06, 3:01 4
Eurek napisał/a:

bloodwar nie zgadzam sie z toba jesli chodzi o Deppa (z Garym ogladalem malo filmow). Chodzi mi konretnie o to że akurat w jego przypadku (Deppa) kazda jego postac jest nie tyle inaczej ucharakteryzowana ale i ineczej zagrana i wlasnie chodzi o ta jak to nazwales "maniere". ogladalem kilkanascie filmow z nim niektore po kilka(nascie) razy. Jezeli ktos przyjzalby sie jego mimice zauwazylby wlasnie te niuanse w manierach, konkretnie takie ze kazda z jego postaci ma te maniery odrobine inne. Nie wiem jak z Garrym ale Depp nie dostał jeszcze oskara nie dlatego za gra głuwnie psycholi bo zdazali sie oskarowcy jednej roli, ale dlatego ze gra prawie przez cale zycie tylko dla jednego rezysera konkretnie Burtona.



Za to ty otrzymujesz nagrodę dla debila-analfabety. W nagrodę możesz wrócić do podstawówki by od początku nauczyć się języka.
Zgłoś
Avatar
MonroeHutchen 2014-01-06, 3:40
to ma byc kurwa dobra gra aktorska? chyba ci sie pojebalo z teatrem - w kinie to masz byc naturalny, a nie pajacowac jak ten palant
Zgłoś
Avatar
a................1 2014-01-06, 9:43
jak dla mnie to jego rola jako Zorg w kultowym filmie "Piąty Element" bije na łeb wszystkie inne
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2014-01-06, 10:25
get everyonneeeeeeeeeeeeeee!
Zgłoś
Avatar
Prospect0r 2014-01-06, 11:01
Głuwnie japierdole....
Zgłoś
Avatar
chlorian 2014-01-06, 13:06
Jak by ktoś potrzebował , nuta to "Eric Serra - Noon" .
Zgłoś
Avatar
Herhard 2014-01-06, 17:19
Nie najebany ale naćpany.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie