18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
nowynick 2015-08-10, 8:46 4
jeśli ta plaża wyglądała plus minus jak w "Szeregowcu Ryanie", to faktycznie we Francji było luźniej i bardziej kulturalnie...
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-08-10, 9:12
W prostocie siła, lubię takie kawały.
Zgłoś
Avatar
p................a 2015-08-10, 13:35 23
No fakt. Niemcy przynajmniej budowali bunkry za plażą.
Zgłoś
Avatar
karimata2121 2015-08-10, 13:55
na każdej jebanej stronie już ten tekst widziałem, goń się
Zgłoś
Avatar
maniutekxxxx 2015-08-10, 14:06
A wystarczy centusie pojechać kilka kilometrów dalej i macie na plaży luzy takie ze autem można jeździć. Wiem co mowie bo jestem w Juracie.
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2015-08-10, 14:07 2
karimata2121 napisał/a:

na każdej jebanej stronie już ten tekst widziałem, goń się



ale niektórzy tutaj mają życie i przeglądają tylko jedną stronę z śmiesznymi tekstami...

a co do naszych plaży to najśmieszniejsze są te rozkładane z rana parawany, których nikt nie pilnuje i ból dupy właścicieli gdy się tam położysz i masz w dupie to że oni sobie ten kawałek "zajęli wcześniej"
Zgłoś
Avatar
crazyhavoc 2015-08-10, 14:19
grudzin7 napisał/a:

ale niektórzy tutaj mają życie i przeglądają tylko jedną stronę z śmiesznymi tekstami...



jezeli masz na mysli sadistic piszac o stronie ze smiesznymi tekstami to i to jak najdalej... przepadnij
Zgłoś
Avatar
Volfodzio 2015-08-10, 19:04 1
We Władysławowie i okolicach burdel trwa już od +/- 5-10 lat . Jeżeli ktoś nie lubi takich klimatów to jest: tłoku, techno, dresów, chlania i syfu, a mimo to pakuje dupę a auto, napierdala te 8 godzin (ze wspomnianej 100licy ;p), wysrywa się z kilku miesięcznych pensji i później narzeka, że było tłoczno, głośno, chujowo i piwo po 12 pln to niestety jest po prostu debilem.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2015-08-10, 19:57 1
@up Jak ty to kurwa jedziesz, że ze stolicy do Władysławowa 8 godzin jedziesz?? Z Krakowa do Trójmiasta jechałem 6h i to najwięcej czasu do Łodzi straciłem. Od Łodzi leci się już autostradą, tak że zaraz jesteś.
Zgłoś
Avatar
DickSet 2015-08-10, 20:09 1
Moje miasto takie sławne

A najlepsze jest to ze mimo tłoków, brudu kolejek w biedronce i napierdalania sie na każdej imprezie ludzie i tak tu przyjeżdzają . Wiec to chyba im nie przeszkadza? Moze imprezy dobre? Jedzenie? Plaza lepsza? Polska na całej szerokości styka sie z morzem a to wlasnie Władek jest okupowany bardziej niż jakiekolwiek inne miasto
Zgłoś