18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-29, 12:50 1
"Jakby był biały to by się z nim tak nie pierdolili"

A skąd wiesz? Bo taka wersja pasuje do twojej wizji świata?
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2023-07-29, 13:24
Ja pierdole... Ale z was debile....

Po prostu pokaz że czarnuchy zaczęły stosować prawo białych przeciwko nam.

1. Czarnuch sprowokował wartowników. Na filmie to oni pierwsi go szturchają. On nawet nie dotkną żadnego z nich.
2. Czarny odchodzi. Zero agresji.
3. Wartownicy za nim lecą i go jebią na ziemię. On nie stawia oporu...
4. Czarny i jego wspólnik, który to nagrywa wygrywają w sądzie w chuj kasy
5. A wy dalej walcie konia ćwoki że czarnego biali zeszmacili...
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-07-29, 14:38 4
Pan_Cernik napisał/a:

Ja pierdole... Ale z was debile....
Po prostu pokaz że czarnuchy zaczęły stosować prawo białych przeciwko nam.
1. Czarnuch sprowokował wartowników. Na filmie to oni pierwsi go szturchają. On nawet nie dotkną żadnego z nich.
2. Czarny odchodzi. Zero agresji.
3. Wartownicy za nim lecą i go jebią na ziemię. On nie stawia oporu...
4. Czarny i jego wspólnik, który to nagrywa wygrywają w sądzie w chuj kasy
5. A wy dalej walcie konia ćwoki że czarnego biali zeszmacili...



ale ty kurwa łupi jesteś! bo wartownicy zaczepiają turystów... wszędzie to działa tak samo, zawsze znajdzie się idiota, który wystawi nerwy takiego wartownika na próbę! wrzuć nagranie od początku, w którym widać podchodzącego negroida do wartowników, a ci od razu rzucają się na niego, wtedy dorzucę się do tego wyimaginowanego odszkodowania!
Zgłoś
Avatar
Yogurt 2023-07-29, 15:26 2
Powinni zgłosić, że im małpa z zoo uciekła i ludzi zaczepia
Zgłoś
Avatar
Lomzak1 2023-07-29, 16:15 1
Po co im ta broń? Tylko przeszkadza.
Zgłoś
Avatar
sard 2023-07-29, 16:22 2
Tylko czasu się z nim pierdolili, a mogli od razu odstrzelić i byłoby jednego przestępcy i gówna mniej.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2023-07-29, 16:25 1
Co za pizdy z tych Norwegów. Przy Pałacu Buckingham za zaczepianie gwardzisty taki typ dostałby od razu plombę w ryj i by leżał.
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2023-07-29, 17:21
metyoo napisał/a:

ale ty kurwa łupi jesteś! bo wartownicy zaczepiają turystów... wszędzie to działa tak samo, zawsze znajdzie się idiota, który wystawi nerwy takiego wartownika na próbę! wrzuć nagranie od początku, w którym widać podchodzącego negroida do wartowników, a ci od razu rzucają się na niego, wtedy dorzucę się do tego wyimaginowanego odszkodowania!



I własnie o to chodzi tępy matole, że czarnuch im nic nie robi. A co za tym idzie, nie daje im powodu do obezwładnienia.

Wyraźnie półgłówku napisałem...
Czarny ich sprowokował, po czym spokojnie odszedł. I kurwa nie mieli ani powodu, ani podejrzewam prawa* jego zatrzymywać w ten sposób...
Czego kurwa w tym prostym tekście nie rozumiesz??????

*Jeśli jest to faktycznie Gwardia Królewska, to może mieć prawo interwencji tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia rodziny królewskiej. Czyli np. jeśli by ktoś chciał się przedostać na teren, którego pilnują.
A takie działanie jak zatrzymanie bez powodu w przestrzeni publicznej, może być zarezerwowane wyłącznie dla policji.
Czyli może się okazać że oni nie mieli nawet prawa go zatrzymywać, a to znaczy przekroczenie uprawnień.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-07-29, 17:35
Widać, że Koko jest synem wodza swojej wioski i chciał jako emisariusz spotkać się z lokalnym królem. Ma paszport dyplomatyczny więc stąd ta powściągliwa reakcja straży
Zgłoś
Avatar
patmon 2023-07-29, 18:02
Hah, miód na moje stare ślepia biały, rudy, młody i silny.... Nie, nie jestem pedałem, .... Pięknie małpę złożył
Zgłoś
Avatar
gambit997 2023-07-29, 18:30
Bo to był Pan murzyn...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-07-30, 2:40 2
Pan_Cernik napisał/a:

I własnie o to chodzi tępy matole, że czarnuch im nic nie robi. A co za tym idzie, nie daje im powodu do obezwładnienia.
Wyraźnie półgłówku napisałem...
Czarny ich sprowokował, po czym spokojnie odszedł. I kurwa nie mieli ani powodu, ani podejrzewam prawa* jego zatrzymywać w ten sposób...
Czego kurwa w tym prostym tekście nie rozumiesz??????
*Jeśli jest to faktycznie Gwardia Królewska, to może mieć prawo interwencji tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia rodziny królewskiej. Czyli np. jeśli by ktoś chciał się przedostać na teren, którego pilnują.
A takie działanie jak zatrzymanie bez powodu w przestrzeni publicznej, może być zarezerwowane wyłącznie dla policji.
Czyli może się okazać że oni nie mieli nawet prawa go zatrzymywać, a to znaczy przekroczenie uprawnień.



Kolo prowokuje wartownika na służbie. Poszarpał się z nimi, posprzeczał, nie słuchał poleceń i sobie poszedł, a ty kretynie myślisz, że to zaczepki pod klubem i "on nic nie zrobił". Otóż ciężki debilu, wartownik MUSI zareagować w takim wypadku nawet, gdyby smoluch czy białas powiedział, że to "prank". Tyś się chyba w jakiejś lewarskiej komunie chował?

Zrobiłbyś to pod jednostką wojskową, to by ci dupę odstrzelili i jeszcze medal im dali i nagrodę, młotku.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-07-31, 2:53
Ale ten hycel co przybiegl to wie jak sie malpy lapie. Szybko sobie poradzil z mokebe
Zgłoś