18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Norwegia walczy z romami
keyq • 2013-02-07, 15:47
Przeglądałem sobie różne dziwne stronki w necie i natknąłem się na coś takiego:

Cytat:

Policja w Oslo przyznaje się, że często wywozi Romów z centrum Oslo i pozostawia ich w nieznanych miejscach, nie raportując o tym w swoich logach.

Przyznanie zostało wymuszone w związku z zameldowaniem Policji w zeszłym roku przez 5 Romów, których to spotkało.
Wg raportu poszkodowanych, zostali oni przewiezieni ok. 20 minut, po czym wypuszczeni z auta policyjnego w nieznanym miejscu i bez wskazówek,
co mają ze sobą zrobić - policjanci po prostu odjechali i zostawili ich w nieznanym Romom miejscu.

Przyznaje się, ze m.in. policjanci z posterunku na Grønland praktykują to od kilku lat.

Wytłumaczenie Policji: Nie mają wystarczająco ludzi ani miejsc w aresztach. Szybciej i taniej jest wywieźć Romów z miasta, pozostawiając ich na wolności gdzieś poza miastem, tak aby mogli wrócić do domów, a policja mogła zająć się poważną przestępczością w Oslo i być widoczna na ulicach.

Spesialenheten krytykuje te praktyki i wskazuje na fakt, że wielu z Romów jest bezdomnych i nie ma "domu, do którego mieliby wrócić".



Nie udało mi się niestety znaleźć nic więcej na ten temat. Ciekawe czy z innymi ciapatymi też coś robią. Wygląda na to, że w niektórych krajach zaczynają dostrzegać problem kłopotliwych imigrantów.
Zgłoś
Avatar
zeto88 2013-02-07, 18:27
Moim zdaniem lepszym wyjściem byłoby pakowanie ich w wagony i wywożenie na np syberię.
Zgłoś
Avatar
tolowks 2013-02-07, 18:38
Norwegia to jedyny kraj, gdzie Policja dba o czystą etnicznie obywatelów.
Zgłoś
Avatar
quang-dat 2013-02-07, 18:44 1
"o czystą etnicznie obywatelów."

O CO??
Zgłoś
Avatar
jazzma 2013-02-07, 19:30
Poważna przestępczość w Oslo, hahah rozwaliło mnie to. Tam nie ma przestępczości - na pewno nie przez rodzimych obywateli (Breivik jest przypadkiem potwierdzającym regułę).

I właśnie dlatego już niedługo spierdalam stąd na północ !
Zgłoś
Avatar
ixar 2013-02-07, 20:15
Mój Tata robił tak z kretami ;o
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-02-07, 20:22
I dobrze robili. Przecież to normalne że gdy w mieście złapie się zabłąkaną dziką zwierzynę to wywozi się ją do lasu.

@jazzma

To powodzenia, więcej tam spotkasz na ulicy oturbanionych brudasów niż norwegów.
Zgłoś
Avatar
conrad303 2013-02-07, 20:53
a za komuny milicja co robila, jeszcze pala po plecac na zaped sie dostalo,20 km za miastem w ciemnym lesie...
Zgłoś
Avatar
zDrwal 2013-02-07, 21:59
Pamiętajcie, że to jebane lewaki
Zgłoś
Avatar
d................a 2013-02-07, 22:54 1
nie chce nic mówić, ale moze sie okazać , że brejwik, to nowy...H
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-02-07, 23:54
@Tomikchomik1
pierdoli a sam cygana z rumunem myli
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-02-08, 11:31
Lepiej byłoby skorzystać z takiego algorytmu: łopata-dół-nabój-wapno-spokój
Zgłoś
Avatar
MówMiAndrzej 2013-02-08, 15:29 1
Jeśli Straż Miejska zacznie takie praktyki u nas to gwarantuje, że nikt nie będzie chciał ich likwidować.
Zgłoś