18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Norwegowie atakują
strangelove • 2016-08-04, 16:15
Z ostatnich informacji wynika, że nożownik który w środę 3 sierpnia zabił jedną osobę i ranił 5 innych na Russell Square w Londynie, był psychicznie chorym Norwegiem. Na szczęście wszyscy możemy odetchnąć wiedząc, że Europę zalała fala chorych psychicznie indywidualistów działających spontanicznie na własną ręke, a nie dobrze zorganizowana siatka terrorystyczna.

ukryta treść
Ciekawostką jest to, że ten "Norweg" jest somalijskiego pochodzenia
Zgłoś
Avatar
Halman 2016-08-04, 16:20
Zamach terorystyczny to minimum 10 osób zabitych. Poniżej to tylko znerwicowany uchodźca...
Zgłoś
Avatar
Gwozdzik_85 2016-08-04, 16:22 45
są sprzeczne doniesienia. Jedni piszą , ze był to Lars Czarnuchsoel, a inni że napastnik nazywa się Bjorn Asfaltsoon. Tak czy siak Norweg
Zgłoś
Avatar
dddt 2016-08-04, 16:27
heh zupełnie się nie spodziewałem
Zgłoś
Avatar
samon 2016-08-05, 0:14 5
Ja tego jednak nie rozumiem.
Przecież działanie mediów w Europie podchodzi już pod jakieś paragrafy (płaci się abonament za skrajną dezinformację).
Działanie policji w różnych krajach (Anglia, Niemcy, Szwecja, Francja) - to już konkretne paragrafy: ukrywanie gwałtów, niereagowanie na przestępstwa obcokrajowców, czy choćby w anglii - ukrywanie przez ileś lat gwałtów pedofilskich.

I w mediach serwują kolejne bajki o jakiś nożownikach Norwegach (ciekawe czy znających norweski) .... i kurwa nic. A nowy milion ciapatych już czeka pod granicą.
A za chwilę się nagle okaże, że "trzeba bronić ojczyzny" i wszystkie europejskie cymbały mają pójść w kamasze i napierdalać się z kimś wziętym z księżyca kto akurat stoi na drodze politykom z jakiegoś USA, a media znowu będą pierdoliły tylko tym razem np. że zagrażają nam Eskimosi, i że tylko walka z nimi uratuje Europę (podczas gdy ciapaci będą budować 1 000 001 meczet).
Zgłoś
Avatar
ojcieckogut 2016-08-05, 3:15

czy jak napiszę: "norwegowie do norwegii" to jest to rasizm?
Zgłoś